Več podobnih: Monitorji Samsung
Več podobnih: Monitorji Samsung
Curved monitor Samsung C27H711 27 WQHD VA (LC27H711QEUXEN)
302,36 €
Cena brez DDV: 247,84 €
24 x 15,12 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Tehnične podrobnosti
| Velikost zaslona | 68,58 cm (27,0") |
| Ločljivost | 2560 x 1440 ( QHD ) |
| Nastavljiv po višini | Ne |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Zvočniki | Ne |
| Ukrivljen zaslon | Da |
| Prilagodljivo osveževanje | FreeSync |
| Namen monitorja | Domača raba |
| Priključki | HDMI, mDP |
| Tip matrike | VA |
| Svetilnost | od 2500 lumnov do 3000 lumnov |
| Svetilnost dodatno | 250 cd/m2 |
| Kontrast | 3000:1 |
| Kontrast dodatno | mega (dinamični) |
| Odzivni čas | 4 ms (GtG) |
| Velikost pike | / |
| Vidni kot | 178°/178° |
| Hitrost osveževanja | 60 Hz |
| Število barv in barvni gamut | 16,7 M / 72% |
| Nastavljivost zaslona | nagib: -2° (±2°) - 15° (±2°) |
| VESA standard | / |
| Barva | Srebrna |
| Energijski razred | C |
| Mere (Š x V x G) | 614,2 x 462 x 276,3 mm |
| Mere brez stojala | 614,2 x 362 x 65 mm |
| Teža | 5,3 kg (s stojalom) |
| Teža dodatno | 3,8 kg (brez stojala) |
| Dodatne informacije | Samsung MagicBright, Samsung MagicUpscale, Eco Saving Plus, Eye Saver Mode, Flicker Free, Game Mode |
| Dodatne informacije dodatno | Eco Saving Plus, Image Size, Quantum Dot Color, Windows 10 Certification |
| Priloženo | HDMI kabel, inštalacijski CD, hitra navodila |
| Garancija v mesecih | 24 |
Kupi skupaj:
Curved monitor Samsung C27H711 27 WQHD VA (LC27H711QEUXEN)
302,36 €
Vsi izdelki skupaj
307,11 €
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Monitorji
Ocena
Velikost
Resolucija
Tip panela
Priključek HDMI
Ukrivljen zaslon
Ta izdelek
Monitor Samsung S27BG650EU ODYSSEY G6 68,58 cm (27,0"), 2560x1440 (WQHD), VA, 1 ms, 350cd/m2, Pivot DP, 2xHDMI,WI-FI (LS27BG650EUXEN)
291,75 €
68,58 cm (27")
2560 x 1440 (WQHD)
VA
Da
Da
Podoben izdelek
224,98 €
68,58 cm (27")
2560 x 1440 (WQHD)
VA
Da
Da
Podoben izdelek
161,66 €
68,58 cm (27")
2560 x 1440 (WQHD)
VA
Da
Da
Podoben izdelek
230,62 €
68,58 cm (27")
2560 x 1440 (WQHD)
VA
Da
Da
Najbolj prodajani
174,90 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Priporočamo
474,90 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Priporočamo
277,83 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana