Curved monitor Samsung C27H711 27 WQHD VA (LC27H711QEUXEN)
Več podobnih: Monitorji Samsung
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: AVT137662
S točkami zvestobe do popustov: 30 točk.
Tehnične podrobnosti
Velikost zaslona 68,58 cm (27,0")
Ločljivost 2560 x 1440 ( QHD )
Nastavljiv po višini Ne
Zaslon na dotik Ne
Zvočniki Ne
Ukrivljen zaslon Da
Prilagodljivo osveževanje FreeSync
Namen monitorja Domača raba
Priključki HDMI, mDP
Tip matrike VA
Svetilnost od 2500 lumnov do 3000 lumnov
Svetilnost dodatno 250 cd/m2
Kontrast 3000:1
Kontrast dodatno mega (dinamični)
Odzivni čas 4 ms (GtG)
Velikost pike /
Vidni kot 178°/178°
Hitrost osveževanja 60 Hz
Število barv in barvni gamut 16,7 M / 72%
Nastavljivost zaslona nagib: -2° (±2°) - 15° (±2°)
VESA standard /
Barva Srebrna
Energijski razred C
Mere (Š x V x G) 614,2 x 462 x 276,3 mm
Mere brez stojala 614,2 x 362 x 65 mm
Teža 5,3 kg (s stojalom)
Teža dodatno 3,8 kg (brez stojala)
Dodatne informacije dodatno Eco Saving Plus, Image Size, Quantum Dot Color, Windows 10 Certification
Priloženo HDMI kabel, inštalacijski CD, hitra navodila
Garancija v mesecih 24
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Monitorji
Ocena
Velikost
Resolucija
Tip panela
Priključek HDMI
Ukrivljen zaslon
Ta izdelek
Monitor Samsung S27BG650EU ODYSSEY G6 68,58 cm (27,0"), 2560x1440 (WQHD), VA, 1 ms, 350cd/m2, Pivot DP, 2xHDMI,WI-FI (LS27BG650EUXEN)
star_rate star_rate star_rate star_rate star_border
4,50 (4 ocen)
68,58 cm (27")
2560 x 1440 (WQHD)
VA
Da
Da
4,80 (15 ocen)
68,58 cm (27")
2560 x 1440 (WQHD)
VA
68,58 cm (27")
68,58 cm (27")