Curved Gaming monitor Samsung C24FG73 23,5 FHD (LC24FG73FQUXEN)
Več podobnih: Monitorji Samsung
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: AVT137666
S točkami zvestobe do popustov: 25 točk.
Tehnične podrobnosti
Velikost zaslona 59,8 cm (23,5'')
Ločljivost 1920 x 1080 ( FHD )
Nastavljiv po višini Da
Nastavljiv po višini dodatno do 135 mm
Zaslon na dotik Ne
Zvočniki Ne
Ukrivljen zaslon Da
Prilagodljivo osveževanje FreeSync
Namen monitorja Gaming
Priključki 2x HDMI, DP, USB-Hub, izhod za slušalke
Tip matrike VA
Svetilnost več kot 3000 lumnov
Svetilnost dodatno 350 cd/2
Kontrast 3000:1
Odzivni čas 1 ms (MPRT)
Velikost pike /
Vidni kot 178°/178°
Hitrost osveževanja 144 Hz
Število barv in barvni gamut 16,7 M / 88%
VESA standard /
Barva Modro-črna (Matt)
Energijski razred /
Mere (Š x V x G) 545 x 519,5 x 280,7 mm
Mere brez stojala 545 x 323,9 x 70,4 mm
Teža 4,4 kg (s stojalom)
Priloženo HDMI kabel, DP kabel, inštalacijski CD, hitra navodila
Garancija v mesecih 24
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
SAMSUNG ELECTRONICS (UK) LIMITED Samsung PO Box 12987 Blackrock Co.Dublin Ireland
eprel@samsung.com
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Monitorji
Ocena
Velikost
Resolucija
Tip panela
Priključek HDMI
Ukrivljen zaslon
Ta izdelek
Monitor Iiyama GC2480HSU-B1, 60,5cm (24"), 1920 x 1080 FHD, 16:9, VA, 300 cd/m2, 0,5ms, črn
star_rate star_rate star_rate star_rate star_border
4,80 (5 ocen)
60,96 cm (24")
1920 x 1080 (FHD)
VA
Da
Da
4,76 (25 ocen)
60,96 cm (24")
1920 x 1080 (FHD)
VA
60,96 cm (24")