Curved Gaming monitor Samsung C24FG73 23,5 FHD (LC24FG73FQUXEN)
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Tehnične podrobnosti
| Velikost zaslona | 59,8 cm (23,5'') |
| Ločljivost | 1920 x 1080 ( FHD ) |
| Nastavljiv po višini | Da |
| Nastavljiv po višini dodatno | do 135 mm |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Zvočniki | Ne |
| Ukrivljen zaslon | Da |
| Prilagodljivo osveževanje | FreeSync |
| Namen monitorja | Gaming |
| Priključki | 2x HDMI, DP, USB-Hub, izhod za slušalke |
| Tip matrike | VA |
| Svetilnost | več kot 3000 lumnov |
| Svetilnost dodatno | 350 cd/2 |
| Kontrast | 3000:1 |
| Odzivni čas | 1 ms (MPRT) |
| Velikost pike | / |
| Vidni kot | 178°/178° |
| Hitrost osveževanja | 144 Hz |
| Število barv in barvni gamut | 16,7 M / 88% |
| VESA standard | / |
| Barva | Modro-črna (Matt) |
| Energijski razred | / |
| Mere (Š x V x G) | 545 x 519,5 x 280,7 mm |
| Mere brez stojala | 545 x 323,9 x 70,4 mm |
| Teža | 4,4 kg (s stojalom) |
| Priloženo | HDMI kabel, DP kabel, inštalacijski CD, hitra navodila |
| Garancija v mesecih | 24 |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
SAMSUNG ELECTRONICS (UK) LIMITED Samsung PO Box 12987 Blackrock Co.Dublin Ireland
eprel@samsung.com
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Monitorji
Ocena
Velikost
Resolucija
Tip panela
Priključek HDMI
Ukrivljen zaslon
Ta izdelek
Monitor Iiyama GC2480HSU-B1, 60,5cm (24"), 1920 x 1080 FHD, 16:9, VA, 300 cd/m2, 0,5ms, črn
60,96 cm (24")
1920 x 1080 (FHD)
VA
Da
Da
Podoben izdelek
60,96 cm (24")
1920 x 1080 (FHD)
VA
Podoben izdelek
60,96 cm (24")