Monitor Benq MA320U za MacBook 80 cm (31,5-palčni), UHD/4k, IPS, 3840 x 2160, 16:9, 600 cd/m², USB-C

star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,80 (5 ocen)
Več podobnih: Monitorji Benq
Več podobnih: Monitorji Benq
649,67 €
Cena brez DDV: 532,52 €
36 x 22,13 €
hiter kredit do 84 obrokov

Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.

arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE


Izdelek ni več v prodaji ali pa ponudbo šele urejamo in preverjamo ali je primerna za objavo in prodajo. Podatki so lahko napačni.

Šifra izdelka: 155148896

S točkami zvestobe do popustov: 65 točk.

Benq MA320U – 4K monitor za zahtevne uporabnike in MacBook

Visokoločljiv monitor, idealen za poslovne uporabnike, gamerje in ustvarjalce, ki cenijo vrhunsko sliko in povezljivost z MacBook.
  • Velik 80 cm (31,5") IPS zaslon za jasne in široke poglede
  • UHD 4K ločljivost (3840 x 2160) za izjemno ostrino
  • Priklop USB-C za sodobne MacBook naprav
  • Svetilnost 600 cd/m² za živahne barve in detajle

BENQ MA320U 80cm (31,5") 4K IPS HDMI/USB-C zvočniki siv monitor

Sinhronizacija z MacBook Control
Sedaj lahko sinhronizirate nadzorne elemente med računalnikom MacBook in monitorjem s preprostimi tipkami, tako kot bi to storili na MacBook Pro in MacBook Air. Preprosto pritisnite tipko za svetlost ali glasnost in oba zaslona se bosta hkrati prilagodila.

Vaše delo v popolnem udobju
BenQ izdeluje zaslone, ki so prijazni do vaših oči. Inovativni zaslon Nano Matte Panel in tehnologija BenQ Eye-Care odpravljata elemente, kot so odsevi in bleščanje, ki lahko škodujejo vašemu vidu.
Certifikat T?V Reflection Free Certified zagotavlja večopravilnost z minimalnimi motnjami. Globalni varnostni organ T?V Rheinland je tudi potrdil, da je funkcija Low Blue Light serije MA resnično prijazna do človeškega očesa, saj zaslon zmanjšuje škodljivo modro svetlobo.

Enostavno prilagajanje. Udobno gledanje.
Konec je slabe drže. Najboljši monitorji BenQ za MacBook Pro in MacBook Air presegajo omejitve zaslona in ponujajo večjo svobodo z več kotnimi in višinskimi nastavitvami za boljšo izkušnjo gledanja.



Podatki proizvajalca:
BenQ Corporation 16 Jihu Road, Neihu, Taipei 114, Taiwan +886-2-2727-8899 www.benq.com

Tehnične podrobnosti

Proizvajalčeva koda 9H.LMXLB.QBE
EAN koda 4718755094552
Proizvajalec BENQ
Ločljivost: 3840 x 2160
Diagonala zaslona: 80,cm (31,5")
Tip matrike: IPS
Kontrast: 1300:1
Svetilnost: 550 nits
Vidni kot: 178°/178°
Odzivni čas: 5 ms
Frekvenca: 60Hz
Priklop kartice/adapterja: 2 x HDMI 2.0, USB-C, 2 x USB 3.2, slušalke
Vgrajeni zvočniki: 2 x 3W
Prilagodljivost 115 mm po višini, nagib -5˚ - 20˚, zasuk 15˚/15˚, pivot
Poraba energije: običajno 45 W, največ do 250 W
Energijski razred: G
EPREL Št.: 1961968
Napajalnik: notranji
Dodatno: VESA 100x100 mm
neodsevni premaz Nano Matte
Flicker-free Technology
Low Blue Light
ePaper
HDR10, VESA DisplayHDR 600
1,07 milijard barv
Barva: siva
Masa (neto): 9,1 kg (6,05 kg brez podstavka)
Dimenzije: 608,8-493,8 x 714,5 x 220,2
Vsebina paketa: HDMI 2.0 kabel, USB C kabel
Garancija 24 mesecev

Enaa povzetek

Monitor Benq MA320U je s svojo 31,5-palčno diagonalo in ločljivostjo 4K UHD ustrezen predvsem za uporabnike, ki potrebujejo veliko pregledno delovno površino in dobro ostrino slike pri večopravilnosti. Zaradi IPS panela ter napredne barvne reprodukcije je primeren za poslovno okolje, domače pisarne in uporabnike, ki del časa namenjajo delu z dokumenti, analizami ali večpredstavnostjo. Monitor je zaradi povezljivosti preko USB-C posebej smiseln za uporabnike sodobnih prenosnikov, kot so MacBooki, vendar je njegova večja velikost lahko manj optimalna za zelo majhne delovne mize ali uporabo na prekratkih razdaljah. Opozoriti velja, da osveževanje ni primarno prilagojeno hitremu tekmovalnemu gamingu, zato je ta model smiselnejša izbira za učinkovito delo, urejanje slike in udobno brskanje.

Vir priporočila: Enaa vodiči in izkušnje ekipe.

Pogled uporabnika

Takšen monitor najpogosteje izberejo uporabniki, ki želijo z enim zaslonom pokriti več potreb: od urejanja besedil in preglednic do zahtevnejših analiz, kreativnega dela ali udobnega gledanja vsebin. Zaradi podpore USB-C je posebej priljubljen pri lastnikih prenosnikov, ki želijo enostavno urediti delovno okolje – to velja tako za poslovneže kot za domače uporabnike, ki pogosto preklapljajo med delo in prostim časom. Pri izbiri velikosti in razdalje do zaslona si lahko pomagate z našim vodnikom za izbiro velikosti monitorja, kjer so podrobneje opisane prednosti in omejitve večjih zaslonov.

Uporabniki pogosto izberejo izdelke znamke Benq zaradi njihove prepoznavne kakovosti in širokega nabora monitorjev, ki dobro sledijo potrebam tako zahtevnih kot vsakdanjih uporabnikov.

Zakaj kupiti na Enaa

Vaša izkušnja nakupa bo podprta z jasno predstavljenimi tehničnimi podatki in možnostjo primerjave različnih monitorjev na enem mestu. Enaa nudi strokovno podporo in izčrpne vodiče za izbiro monitorja, ki vam lahko olajšajo odločitev v dinamični ponudbi. Izbor zajema preverjene blagovne znamke, kar dodatno prispeva k mirnejši izbiri brez odvečnih tveganj.

Odgovori na pogosta vprašanja

Kaj pomeni, da je monitor USB-C primeren za MacBook?

Monitor omogoča neposredno povezavo prek USB-C kabla, pri čemer prenese tako sliko kot napajanje na prenosnik (če to podpirata oba), zato je posebej priročen za uporabnike MacBookov in drugih sodobnih prenosnikov.

Ali je uporaba 32-palčnega 4K monitorja primerna za običajno pisalno mizo?

Takšna diagonala zahteva nekoliko več prostora in večjo razdaljo do oči; pred nakupom preverite, ali vaša miza dopušča ustrezno gledalno razdaljo. Nasvete najdete tudi v nasvetih za izbiro velikosti monitorja.

Je Benq MA320U primeren za hitre igre ali tekmovalni gaming?

Monitor je zaradi 60 Hz osveževanja in poudarka na slikovni kakovosti manj primeren za zelo zahtevne in hitre igre, kjer uporabniki pogosto iščejo višje frekvence. Primernejši je za priložnostno igranje ali večpredstavnost.

Ali je ta model ustrezen za delo z grafiko in fotografijo?

Zahvaljujoč IPS tehnologiji in 4K ločljivosti je monitor dober za pregledovanje ter osnovno obdelavo fotografij in grafike, za profesionalno barvno natančnost pa je priporočljivo preveriti še dodatne podatke proizvajalca.

Kako lahko najbolje izkoristim možnosti večopravilnosti z enim tako velikim monitorjem?

Zaradi velike ločljivosti in diagonale lahko istočasno pregledno odprete več oken, programov ali dokumentov, kar poveča produktivnost pri delu. Za dodatne praktične napotke je na voljo vodnik o večzaslonskih postavitvah.

Opis posodobljen: april 2026

Kupi skupaj:

Monitor Benq MA320U za MacBook 80 cm (31,5-palčni), UHD/4k, IPS, 3840 x 2160, 16:9, 600 cd/m², USB-C
Monitor Benq MA320U za MacBook 80 cm (31,5-palčni), UHD/4k, IPS, 3840 x 2160, 16:9, 600 cd/m², USB-C
649,67 €
Vsi izdelki skupaj
654,42 €

Vprašanja, klepet, ocene in mnenja

Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com

star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,80 na podlagi 5 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.

Primerjava lastnosti: Monitorji

Ocena
Področje uporabe
Velikost
Resolucija
Tip panela
Priključek HDMI
Priključek USB-C
Vgrajena priklopna postaja
Razmerje stranic
Zaslon na dotik
Ukrivljen zaslon
Odzivni čas (ms)
Svetlost (cd/m2)
Pivot
Hitrost osveževanja (Hz)
KVM stikalo
Tovarniška kalibracija
MS Teams/Zoom certifikat
Zvočniki
Vgrajena kamera
Garancija
Ta izdelek
Monitor Eizo EV2740X-WT, 68,58 cm (27"), 3840x2160 UHD 4K,16:9, IPS,350cd/m2,60Hz,5ms,HDMI,DP,USB-C (94W),RJ-45,bela (EV2740X-WT)
Monitor Eizo EV2740X-WT, 68,58 cm (27"), 3840x2160 UHD 4K,16:9, IPS,350cd/m2,60Hz,5ms,HDMI,DP,USB-C (94W),RJ-45,bela (EV2740X-WT)
981,83 €
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
5,00 (5 ocen)
Poslovni monitor
68,58 cm (27")
3840 x 2160 (4K UHD)
IPS
Da
Da
Da,94 W
16:9
Ne
Ne
5
350
Da
60
Ne
Da
Ne
Da
Ne
3 leta + 2 dodatni leti s spletno registracijo
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,60 (5 ocen)
Poslovni monitor
68,40 cm (26,9")
3840 x 2160 (4K UHD)
IPS
Da
Da
Da, 60W
16:9
Ne
Ne
10
350
Da
60
/
/
Ne
Ne
Ne
1 leto
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,80 (5 ocen)
Poslovni monitor
80,1 cm (31,5)
2560 x 1440 (WQHD)
IPS
Da
Da
Da, 65W
16:9
Ne
Ne
6
350
Ne
60
/
/
Ne
Da
Ne
2 leti
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,80 (5 ocen)
Poslovni monitor
68,58 cm (27")
3840 x 2160 (4K UHD)
IPS
Da
Da
Da, 65W
16:9
Ne
Ne
4
350
Da
60
Da
Ne
Ne
Da
Ne
2 leti

Najbolj prodajani

 
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,85 (972 ocen)
4,85
174,90 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Priporočamo
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,87 (241 ocen)
4,87
474,90 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Priporočamo
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,83 (235 ocen)
4,83
277,83 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
 
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,87 (94 ocen)
4,87
87,85 €
Na zalogi