Monitor BENQ GW2790QT 68,58cm (27) 2K IPS 75Hz DP/HDMI/USB-C zvočniki bel
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Benq GW2790QT – vsestranski 27" QHD monitor za produktivno delo
- QHD ločljivost za ostro besedilo in slike
- 27" IPS zaslon za široke vidne kote
- Povezave: DP, HDMI, USB-C z vgrajenimi zvočniki
- 75 Hz osveževanje za tekoče delo in brskanje
- Vsestranska raba: pisarna, dom, dodaten zaslon
BENQ GW2790QT 68,58cm (27") 2K IPS 75Hz DP/HDMI/USB-C zvočniki bel monitor
Maksimiranje produktivnosti s preprostostjo
Učinkovito in enostavno uskladite delo in življenje. Z GW2790QT je preklapljanje med napravami in dejavnostmi postalo še lažje, saj en sam kabel USB-C in integrirano zvezdišče USB povezujeta vse. GW2790QT predstavlja prilagodljivo zasnovo, ki ustreza vsakemu življenjskemu slogu in pokažite svoj okus z brezhibnimi podrobnostmi in kakovostjo.
Vsestranska povezljivost usmerja vaš delovni potek
Popolna vrata zmanjšujejo nered kablov. En sam kabel USB-C hkrati zagotavlja hiter prenos podatkov in 65 W napajanje za vaš prenosnik. Premišljeno nameščena vrata prenašajo podatke in napajanje v vaš telefon ter povečujejo udobje za različne osebne naprave.
Razširitev na več zaslonov
Povežite računalnik in ustvarite večmonitorsko postavitev za dodaten zaslonski prostor in urejen delovni prostor z zveznim povezovanjem. Z vrtenjem lahko prilagodite poglede na več zaslonih.
Način M-Book
Namenjen zmanjšanju vizualnih razlik med monitorjem in priključenim izdelkom serije MacBook.
Način kodiranja
Zasnovan tako, da vsaka barva izstopa za enostavno berljivost z optimiziranim kontrastom in nasičenostjo temnega načina.
Tehnologija Low Blue Light Plus
Tehnologija ohranja žive barve, hkrati pa filtrira krajše, energijsko modro-vijolično sevanje, ki je škodljivo za oči.
Ekskluzivna BenQ-ova tehnologija Flicker-Free odpravlja utripanje na vseh ravneh svetlosti, da zmanjša obremenitev oči, utrujenost in glavobole.
Način barvne šibkosti
Rdeči in zeleni filtri na monitorju pomagajo posameznikom z barvno pomanjkljivostjo lažje razlikovati barve.
Način e-papirja
BenQ GW2790QT simulira učinek e-knjige z jasno črno-belo postavitvijo za branje in zagotavlja boljšo bralno izkušnjo.
Eye-CareU
Prepustite združljivi programski opremi Eye-CareU na GW2790QT, da vas opomni na čas, osvetlitev in držo, medtem ko se osredotočate na tisto, kar najbolje počnete. Pojavno okno deluje kot pomočnik, ki omogoča hitro navigacijo in nastavitev prek hitrega upravljanja na zaslonu.
Podatki proizvajalca:
BenQ Corporation 16 Jihu Road, Neihu, Taipei 114, Taiwan +886-2-2727-8899 www.benq.com
Tehnične podrobnosti
| Proizvajalčeva koda | 9H.LLGLA.TBE |
| EAN koda | 4718755089503 |
| Proizvajalec | BENQ |
| Ločljivost: | 2560x1440 |
| Diagonala zaslona: | 68,58cm (27") |
| Tip matrike: | IPS |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Svetilnost: | 350 nits |
| Vidni kot: | 178°/178° |
| Odzivni čas: | 5 ms |
| Frekvenca: | 75 Hz |
| Priklop kartice/adapterja: | 1x HDMI 1.4, 1x DisplayPort 1.2, DisplayPort izhod (MST Daisy Chain), 1x USB-C (DP Alt, 65W PD), 3x USB-A 3.2, slušalke |
| Vgrajeni zvočniki: | 2W x2 |
| Prilagodljivost | 110mm po višini, nagib -5˚ - 20˚, zasuk 20˚/ 20˚, pivot 90˚ |
| Poraba energije: | 20 W (običajno), 150 W (največ) |
| Energijski razred: | F |
| EPREL Št.: | 1384814 |
| Napajalnik: | notranji |
| Dodatno: | VESA 100x100 mm neodsevni premaz Flicker-free Technology Low Blue Light Plus (strojno) ePaper Eye Reminder Energy Star 8.0 |
| Barva: | bela |
| Masa (neto): | 8,4 kg |
| Dimenzije: | 424,7 - 534,3 x 614 x 238,5 mm |
| Vsebina paketa: | HDMI kabel, USB-C kabel |
| Garancija | 24 mesecev |
Pogled uporabnika
Monitor BENQ GW2790QT s 27-palčno diagonalo in visoko ločljivostjo 2K je priljubljena izbira med poslovnimi uporabniki, ki cenijo večopravilnost ter kakovostno podobo pri vsakodnevnem delu in sestankih. Uporabniki, ki delajo od doma ali v pisarni, pogosto izpostavljajo izjemno vsestranskost zaradi vmesnikov USB-C, HDMI in DP, priročne vgrajene zvočnike ter napredno IPS panelno tehnologijo, ki zagotavlja zanesljivo ergonomijo tudi pri daljšem gledanju zaslona.
Monitor je prav tako odlična izbira za zahtevnejše potrošnike in občasne gamerje, ki želijo več prostora za delo, organizacijo ali zabavo. Če razmišljate o pravi velikosti ali dvojnem monitorju za večjo preglednost, si lahko preberete naš vodnik za izbiro velikosti monitorja ali nasvete v članku dva monitorja za večjo preglednost in hitrost.
Zakaj kupiti na Enaa
Pri nakupu BenQ monitorja na Enaa ste lahko prepričani v preverjen izvor izdelka in strokovno podporo, saj je naša ponudba rezultat dolgoletnih izkušenj ter odličnega sodelovanja z uveljavljenimi proizvajalci.
Odgovori na pogosta vprašanja
Ali je BENQ GW2790QT primeren za profesionalno delo z grafiko?
Monitor uporablja IPS panel z realističnim prikazom barv in širokim vidnim kotom, kar je zelo primerno za urejanje fotografij, oblikovanje ali delo z več vsebinami naenkrat.
Podpira povezavo z računalnikom in prenosnikom prek USB-C?
Da, z USB-C priključkom lahko preprosto povežete sodobne prenosnike ter prenašate sliko, zvok in napajanje po enem kablu.
Je monitor primeren za nastavitev dveh zaslonov?
Njegova velikost in dizajn omogočata učinkovito uporabo v dvojni monitor postavitvi, pri čemer vam lahko pomaga naš vodnik o izbiri dveh monitorjev.
Kako nastavljiva je stojalo in višina monitorja?
Monitor omogoča nastavljivo višino, nagib in obračanje, kar olajša ergonomsko prilagajanje posameznim delovnim potrebam.
Ali je monitor primeren za občasno igranje iger?
Z osveževalno frekvenco 75 Hz in odzivnim časom je GW2790QT primeren tudi za občasne gamerje, kjer bo izkušnja povsem tekoča pri večini sodobnih iger.
Opis posodobljen: december 2025
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
BenQ Europe B.V. Meerenakkerweg, 1-17 5652 AR Eindhoven Noord-Brabant Netherlands
energy.label@benq.eu
Kupi skupaj:
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com