BENQ GW2270H 54,61 cm (21,5'') VA LED monitor
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
BENQ GW2270H monitor je bil oblikovan za vsakodnevno poslovanje in prosti čas. Utelešen minimalističen dizajn "manj je več", GW2270H čudovito dopolnjuje vsak sodoben prostor. Vsak vidik oblike in funkcije je zmanjšan, da poenostavi preprostost in estetiko. Z izboljšanjem vizualnega užitka in optimalnega očesnega udobja s tehnologijo BenQ za nego oči GW2270H slavi minimalizem in sodobne načine življenja kot prehod na vsakodnevno uživanje v poslu in prostem času.
Izjemno visok 3000: 1 naravni kontrast, 3x višji kot pri standardnih zaslonih, doda začudljivo barvno globino in ločljivost kompleksnim temnim slikam z izjemno tankostjo in jasnostjo. Visok naravni kontrast omogoča tudi neskončno dinamičen kontrast, ki daleč presega najvišja pričakovanja.
Napredna tehnologija VA (Vertical Alignment) nudi resnično pristne barve in izjemno ostre podrobnosti z leve, desne, zgoraj in spodaj s 178° vidnimi koti za neprekosljivo izkušnjo gledanja.
Z možnostjo upodabljanja 16,7 milijona barvnih odtenkov hkrati lahko pričakujete prave barve, svilnate prehode in brezhibno kakovost slike.
Najnovejši hitri multimedijski vmesnik HDMI omogoča enostavno uživanje v digitalni zabavi z današnjih izvornih naprav in tudi jutrišnje multimedijske opreme.
BenQ ekskluzivne tehnologije za nego oči zmanjšujejo utrujenost oči zaradi udobja uporabnika, povečane produktivnosti in varnosti na delovnem mestu med daljšo uporabo. Edinstvena tehnologija BenQ Low Blue Light je zasnovana za odstranjevanje škodljive modre svetlobe in učinkovito zmanjšuje utrujenost in draženje oči.
Tehnologija Flicker-free odpravlja utripanje pri vseh stopnjah svetlosti in učinkovito zmanjšuje utrujenost oči. Običajni LCD zasloni utripajo s hitrostjo 250 krat na sekundo. Oči morda ne vidijo utripa, vendar jih zagotovo čutijo. Zavarujete oči pred neprijetnim utripajočim učinkom, tako da preklopite na BenQ monitor brez tresenja.
Tehnične podrobnosti
| Proizvajalčeva koda | 9H.LE6LA.TBE |
| EAN koda | 4718755060830 |
| Proizvajalec: | BENQ |
| Ločljivost: | 1920x1080 |
| Diagonala zaslona: | 54,61 cm / 21,5 '' |
| Tip matrike: | VA |
| Kontrast: | 3000:1, dinamični 2.000.000:1 |
| Svetilnost: | 250 cd/m2 |
| Vidni kot: | 178° |
| Odzivni čas: | 5 ms |
| Priklop kartice/adapterja: | 1x VGA, 2x HDMI, priključek za slušalke |
| Vgrajeni zvočniki: | brez |
| Prilagodljivost | nagib od -5° do 20° |
| Poraba energije: | 27,3 W |
| Napajalnik: | vgrajen |
| Dodatno: | 16:9 16,7 milijonov barv 72% NTSC Flicker-free Low Blue Light Energy Star 7.0 VESA 100 x 100 |
| Barva: | črna |
| Masa: | 4 kg |
| Dimenzije: | 400,07 x 505,60 x 189,16 mm (V x Š x D) |
| Garancija | 36 mesecev |
Kupi skupaj:
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com