Monitor ASUS VZ27EHF-W 68,58cm (27) IPS LED LCD FHD 100Hz HDMI bel
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,84 (25 ocen)
Več podobnih: Monitorji Asus
Več podobnih: Monitorji Asus
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: 151145235
S točkami zvestobe do popustov: 15 točk.
Asus VZ27EHF-W – tanek 27'' monitor za jasen in gladek prikaz
  • 27'' IPS zaslon za širok vidni kot in naravne barve
  • Full HD ločljivost za izostreno sliko
  • 100 Hz osveževanje za gladko izkušnjo
  • Tanek in moden dizajn – idealen za sodobne prostore
  • HDMI priključek za enostavno povezovanje
ASUS VZ27EHF-W 68,58cm (27") IPS LED LCD FHD 100Hz HDMI bel monitor
  • 27-palčni gaming monitor IPS Full HD (1920 x 1080) z elegantnim ultratankim profilom, le 6,5 mm.
  • SmoothMotion s hitrostjo osveževanja 100 Hz in 1 ms MPRT zagotavlja brezhibno vizualno izkušnjo brez trganja z omogočanjem VRR (spremenljiva hitrost osveževanja)
  • VESA, možnost namestitve na steno za prihranek prostora na mizi
NI POPRAVILA AMPAK ZAMENJAVA ZA NOVEGA!
Tekoča izkušnja gledanja s 100Hz SmoothMotion
S hitro frekvenco osveževanja 100 Hz in tehnologijo Adaptive-Sync za odpravo trganja zaslona in prekinitve hitrosti sličic. Osvežuje vsebino na zaslonu 1, 67-krat hitreje kot tista s standardno frekvenco osveževanja 60 Hz, kar vam omogoča bolj tekočo animacijo v videoposnetkih, občasnem igranju iger in vsakodnevnem delu.
Gladko igranje
Hitrost osveževanja 100 Hz in AMD FreeSync za gladko sliko
Hitrost osveževanja 100 Hz in odzivni čas gibljive slike (MPRT) 1 ms pomagata zmanjšati razmazovanje in zamegljenost zaradi gibanja, zaradi česar je VZ27EHF-W popoln za hitre igre, ki zahtevajo hiter odziv na dogajanje na zaslonu. Poleg tega tehnologija Adaptive-Sync pomaga odpraviti trganje zaslona in prekinjeno število sličic za izjemno gladko igranje.
Izjemno tanek 6,5 mm profil in oblika brez okvirja
Izjemno tanek profil na najtanjši točki meri samo 6,5 mm, zavzame zelo malo prostora na namizju in se dobro prilega vsakemu okolju. Zasnova brez okvirja je popolna za skoraj brezhibne nastavitve več zaslonov.
Podatki proizvajalca:
Tehnične podrobnosti
Proizvajalčeva koda 90LM07B0-B02470
EAN koda 4711387206430
Proizvajalec ASUS
Ločljivost: 1920 x 1080
Diagonala zaslona: 68,58cm (27")
Tip matrike: IPS
Velikost točke: 0,311 mm
Kontrast: 1300:1
Svetilnost: 250 cd/m2
Vidni kot: vodoravno/navpično: 178°/ 178°
Odzivni čas: 1 ms
Frekvenca: 100Hz
Priklop kartice/adapterja: 1x HDMI
Prilagodljivost nagib, VESA
Poraba energije: 21 W
Energijski razred: D
EPREL Št.: 1673607
Barva: bela
Masa (neto): 3,5 kg
Dimenzije: (SxVxG) 612,3 x 433,5 x 209,8 mm
Vsebina paketa: HDMI kabel, napajalni kabel, navodila za uporabo
*vsebina se lahko razlikuje glede na regijo
Garancija 36 mesecev
Pogled uporabnika
Zakaj kupiti na Enaa
Odgovori na pogosta vprašanja
Ali je ta monitor primeren tudi za daljše delo pred zaslonom?
Kako priključim monitor na prenosnik ali računalnik?
Kako izbrati ustrezno velikost monitorja za domačo ali pisarniško uporabo?
Ali je monitor primeren za delo z grafiko in urejanje fotografij?
Ali lahko ta monitor uporabljam kot del večzaslonske postavitve?
Opis posodobljen: oktober 2025
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
ASUS Computer GmbH ASUS Computer GmbH | Harkortstraße 21 - 23 | 40880 Ratingen | Germany NL
servicecenter_emea@asus.com
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,84 na podlagi 25 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Monitorji
Ocena
Področje uporabe
Velikost
Resolucija
Tip panela
Priključek HDMI
Priključek USB-C
Vgrajena priklopna postaja
Razmerje stranic
Zaslon na dotik
Ukrivljen zaslon
Odzivni čas (ms)
Svetlost (cd/m2)
Pivot
Hitrost osveževanja (Hz)
MS Teams/Zoom certifikat
Zvočniki
Vgrajena kamera
Garancija
Ta izdelek
Monitor Iiyama ProLite T2755MSC-B1 68,58 cm (27"), 1920x1080 (FHD), 400 cd/m2, 16:9 FHD IPS Touch 5ms 60Hz HDMI DP USB zvočnik črn
4,79 (14 ocen)
Interaktivni zaslon
68,58 cm (27")
1920 x 1080 (FHD)
IPS
Da
Ne
Ne
16:9
Da
5
60
3 leta + 2 dodatni leti s spletno registracijo
Poslovni monitor
68,58 cm (27")
1920 x 1080 (FHD)
IPS
16:9
5
60
2 leti
Standardna uporaba
60,45 cm (23,8")
0,5
100
1 leto
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
Standardna uporaba
68,58 cm (27")