Monitor Asus TUF Gaming VG27AQ, 68.5cm (27),IPS, 2560x1440 WQHD, AdaptiveSync/G-SYNC 165 Hz, 1ms, 350 cd/m2, DisplayPort, HDMI, črna (90LM0500-B03370)
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
ASUS TUF VG27AQ 68,58cm (27") IPS LED LCD WQHD 165Hz DP/HDMI zvočniki gaming monitor
- 27-palčni igralni monitor WQHD (2560x1440) IPS z izjemno hitro frekvenco osveževanja 165Hz, zasnovan za profesionalne igralce in poglobljeno igranje
- Tehnologija ASUS Extreme Low Motion Blur Sync (ELMB SYNC) omogoča odzivni čas 1 ms (MPRT) skupaj z združljivostjo z G-SYNC, s čimer odpravlja podvojene slike in trganje ostrih slik pri igrah z visoko hitrostjo sličic.
- Združljiv z G-SYNC zagotavlja brezhibno igralno izkušnjo brez trganja s privzeto omogočeno VRR (spremenljivo hitrost osveževanja).
- Združljiv z industrijskim standardom HDR10 z visokim dinamičnim razponom za ravni barv in svetlosti, ki presegajo zmogljivosti običajnih monitorjev
- Ima ergonomsko oblikovano stojalo, ki omogoča obsežne nastavitve vrtenja, nagiba in višine
- 1440p (2560 x 1440) @120Hz VRR izhod na Xbox Series X

NI POPRAVILA AMPAK ZAMENJAVA ZA NOVEGA!
Če se ASUS monitor pokvari v obdobju redne garancije ni popravila ampak vam ASUS zamenja monitor za novega!
TUF gaming VG27AQ
PRILAGODLJIVA SINHRONIZACIJA NASLEDNJE GENERACIJE
TUF Gaming VG27AQ je 27-palčni zaslon WQHD (2560x1440), HDR IPS z ultra hitrim 165Hz*, zasnovan za profesionalne igralce in tiste, ki iščejo poglobljeno igranje.
Prvič v katerem koli igralnem monitorju je mogoče istočasno omogočiti zmanjšanje zameglitve gibanja in prilagodljivo sinhronizacijo. Nova tehnologija se imenuje ASUS Extreme Low Motion Blur Sync (ELMB SYNC). ELMB SYNC deluje z združljivostjo z G-SYNC, kar igralcem omogoča uživanje v ostrih in hitrih sličicah.

Neverjetno hitra frekvenca osveževanja 165 Hz*
Hitrost osveževanja TUF Gaming VG27AQ 165 Hz zmanjša zakasnitev in zameglitev gibanja, da vam zagotovi prednost v streljačinah, dirkalnih igrah, športnih igrah in strategijah v realnem času. Ultrahitra stopnja osveževanja vam omogoča igranje pri najvišjih vizualnih nastavitvah in vam omogoča, da se takoj odzovete na to, kar je na zaslonu.

HDR 10
Za boljšo uresničitev vizije igralcev je TUF Gaming združljiv z industrijskim standardom HDR10 z visokim dinamičnim razponom barv in svetlosti, ki presegajo zmogljivosti običajnih monitorjev.

Podatki proizvajalca:
ASUSTeK Computer Inc. No. 15, Li-De Road, Beitou District, Taipei 112 Taiwan email@asus.com Odgovorna oseba za varnost: ASUS Europe Paasheuvelweg 25, 1105 Amsterdam Nederlands acwb_st_consumer@asus.com
Tehnične podrobnosti
| Proizvajalčeva koda | 90LM0500-B03370 |
| EAN koda | 4718017296762 |
| Proizvajalec | ASUS |
| Ločljivost: | 2560 x 1440 |
| Diagonala zaslona: | 68,58cm (27") |
| Tip matrike: | IPS |
| Velikost točke: | 0,233 mm |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Svetilnost: | 350 cd/m2 |
| Vidni kot: | vodoravno/navpično: 178°/ 178° |
| Odzivni čas: | 1 ms |
| Frekvenca: | 165Hz |
| Priklop kartice/adapterja: | 1x DisplayPort, 2x HDMI, Audio |
| Vgrajeni zvočniki: | 2x 2W |
| Prilagodljivost | nagib, vrtenje, Pivot, po višini, VESA |
| Poraba energije: | 27 W |
| Energijski razred: | F |
| EPREL Št.: | 1508453 |
| Napajalnik: | zunanji |
| Dodatno: | VESA 100x100mm Low Blue Light Flicker-free G-SYNC Compatible HDR10 |
| Barva: | črna |
| Masa (neto): | 5,8 kg |
| Dimenzije: | 620 x (377-507) x 211 mm |
| Vsebina paketa: | monitor, DisplayPort kabel, HDMI kabel, napajalni adapter, napajalni kabel |
| Garancija | 36 mesecev |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
ASUS Computer GmbH ASUS Computer GmbH | Harkortstraße 21 - 23 | 40880 Ratingen | Germany
NL
servicecenter_emea@asus.com
Kupi skupaj:
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
