Monitor Asus ROG Strix XG27ACS-W 68,58 cm (27), 2560 x 1440 QHD, 16:9, IPS, 350cd/m2, 1ms, bela
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Asus ROG Strix XG27ACS-W – vrhunski gaming monitor s kristalno sliko
- IPS panel z natančnimi barvami in širokimi vidnimi koti
- Izjemno hitro odzivni čas 1 ms – brez zamegljevanja
- 350 cd/m² svetilnost za jasno sliko v vsakem okolju
- Gaming funkcije za brezhibno izkušnjo tudi pri najvišjih nastavitvah
zaslon
Diagonala zaslona: 68,6 cm (27")
Ločljivost zaslona: 2560 x 1440 slikovnih pik
Vrsta HD: Quad HD
Izvorno razmerje stranic: 16:9
Tehnologija zaslona: LCD
Vrsta plošče: Hitri IPS
Svetlost (vrh): 400 cd/m²
Svetlost (tipična): 350 cd/m²
Odzivni čas: 1 ms
Funkcija: Zaslon proti bleščanju
Oblika zaslona: Ploščat
Kontrastno razmerje: 1000:1
Največja frekvenca osveževanja: 180 Hz
Vidni kot, vodoravno: 178°
Vidni kot, navpično: 178°
Število barv zaslona: 16,7 milijona barv
Razmak slikovnih pik: 0,233 x 0,233 mm
Vidna velikost (vodoravno): 59,7 cm
Vidna velikost (navpično): 33,6 cm
Digitalna horizontalna frekvenca: 30 - 255 kHz
Digitalna vertikalna frekvenca: 48 - 180 Hz
Funkcija: Podpora za video visokega dinamičnega razpona (HDR).
Tehnologija visokega dinamičnega razpona (HDR): DisplayHDR 400, visok dinamični razpon 10 (HDR10)
Standard barvnega prostora: DCI-P3
Barvna lestvica: 97%
Pokritost sRGB (klasična): 133%
Storitve
Funkcija: NVIDIA G-SYNC
Vrsta NVIDIA G-SYNC: Združljivo z G-SYNC
Funkcija: AMD FreeSync
Vrsta AMD FreeSync: FreeSync
Funkcija: podprta prilagodljiva sinhronizacija VESA
Funkcija: Tehnologija brez utripanja
Funkcija: Tehnologija Low-Blue-Light
Funkcija: Igralni način
oblikovanje
Pozicioniranje na trgu: igre na srečo
Barva izdelka: bela
Barva stopala: bela
Povezave in vmesniki
Število vrat USB-C v smeri toka: 1
Funkcija: preklopni način USB Type-C DisplayPort
Funkcija: USB Power Delivery
USB napajalnik do: 7,5 W
Funkcija: HDMI
Število vrat HDMI: 1
Različica HDMI: 2.0
Število priključkov DisplayPort: 1
Različica DisplayPort: 1.4
Funkcija: Izhod za slušalke
Izhodi za slušalke: 1
Funkcija: HDCP
Različica HDCP: 2.2
ergonomija
Funkcija: nosilec VESA
Vmesnik za montažo na ploščo: 100 x 100 mm
Funkcija: pritrditev na steno
Funkcija: Reža za kabelsko ključavnico
Vrsta reže za kabelsko ključavnico: Kensington
Funkcija: nastavitev višine
Nastavljiva višina (maks.): 12 cm
Nepremičnina: Pivot
Vrtilni kot: -90 - 90°
Lastnost: Vrtljiva
Območje kota vrtenja: -45 - 45°
Funkcija: nastavitev naklona
Razpon kota nagiba: -5 - 20°
energije
Razred energijske učinkovitosti (SDR): F
Razred energijske učinkovitosti (HDR): G
Poraba energije (SDR) na 1.000 ur: 26 kWh
Poraba energije (HDR) na 1000 ur: 45 kWh
Poraba energije (standardno delovanje): 23,1 W
Poraba energije (izklopljeno): 0,3 W
Poraba energije (PowerSave): 0,5 W
Lestvica energetske učinkovitosti: A do G
Evropski register proizvodov za označevanje z energijskimi nalepkami (EPREL) koda: 1885563
Teža in dimenzije
Širina naprave (vključno s stojalom): 641,8 mm
Globina naprave (vključno s stojalom): 218,8 mm
Višina naprave (vključno s stojalom): 512,9 mm
Teža (vključno s stojalom): 6,61 kg
Širina (brez stojala): 641,8 mm
Globina (brez stojala): 60,1 mm
Višina (brez stojala): 367,1 mm
Teža (brez stojala): 3,93 kg
Podatki o embalaži
Širina embalaže: 780 mm
Globina embalaže: 515 mm
Višina embalaže: 226 mm