Monitor ASUS ROG Strix XG279Q-W, 68,58 cm (27), IPS, 2560x1440, 170Hz, 400cd/m2, 1ms
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Lastnosti izdelka
Opis izdelka ASUS ROG Strix XG279Q-W - LED monitor - 68,58 cm (27") - HDR
Vrsta naprave LCD monitor z LED osvetlitvijo - 68,58 cm (27")
Energetski razred F
Tehnologija Adaptive-Sync Združljiva z NVIDIA G-Sync
Ima zvezdišče USB 3.0
Tip plošče IPS
Razmerje stranic 16:9
Ločljivost WQHD 2560 x 1440 (DisplayPort: 170 Hz, HDMI: 144 Hz)
Razmik slikovnih pik 0,233 mm
Svetlost 400 cd/m²
Kontrastno razmerje 1000:1 / 100000000:1 (dinamično)
HDR10 z zmogljivo HDR / DisplayHDR 400
Odzivni čas 1 ms (od sive do sive)
Barvna podpora 16,7 milijona barv
Barvni razpon 130 % sRGB, 95 % DCI-P3
Vhodni priključki 2xHDMI, DisplayPort
Prilagoditve položaja zaslona Višina, vrtenje (Pivot), vrtenje, nagib
Premaz zaslona proti bleščanju
Dimenzije (ŠxGxV) - s stojalom (najvišji položaj) 61,1 cm x 27 cm x 54,2 cm
Teža 7 kg
Certifikati Skladni standardi Certifikat TUV Rheinland Low Blue Light, TUV Rheinland certifikat brez utripanja, DisplayPort 1.2
Garancija 36 mesecev
Tehnične podrobnosti
| Opis izdelka | ASUS ROG Strix XG279Q-W - LED monitor - 27" - HDR |
| Vrsta naprave | LED osvetljen LCD monitor - 27" |
| Energijski razred | Razred F |
| Tehnologija prilagodljive sinhronizacije | Združljivo z NVIDIA G-SYNC |
| Funkcije | USB 3.0 vozlišče |
| Vrsta plošče | IPS |
| Razmerje širine in širine | 16:9 |
| Ločljivost | WQHD 2560 x 1440 (DisplayPort: 170 Hz, HDMI: 144 Hz) |
| Pixel Pitch | 0.233 mm |
| Svetlost | 400 cd/m² |
| Razmerje kontrasta | 1000:1 / 100000000:1 (dinamično) |
| HDR sposoben | HDR10 / DisplayHDR 400 |
| Odzivni čas | 1 ms (sivo-sivo) |
| Gaming | Da |
| Barvna podpora | 16,7 milijona barv |
| Barva Gamut | 130% sRGB, 95% DCI-P3 |
| Vhodni priključki | 2xHDMI, DisplayPort |
| Nastavitve položaja zaslona | Višina, vrtenje (vrtenje), vrtenje, nagib |
| Premaz zaslona | Anti-bleščanje |
| Napetost | AC 100/240 V (50/60 Hz) |
| Dimenzije (WxDxH) - s stojalo (najvišji položaj) | 61,1 cm x 27 cm x 54,2 cm |
| Teža | 7 kg |
| Skladni standardi | TUV Rheinland Low Blue Light Certification, TUV Rheinland Flicker Free Certification, DisplayPort 1.2 |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
ASUS Europe
Paasheuvelweg 25 1105 Amsterdam NL
acwb_sl_consumer@asus.com
Kupi skupaj:
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
