Monitor ASUS ProArt PA24AC 61,21cm (24,1) WUXGA IPS LED LCD DP/HDMI/USB-C zvočniki
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
ASUS ProArt PA24AC 61,21cm (24,1") WUXGA IPS LED LCD DP/HDMI/USB-C zvočniki monitor
Profesionalni monitor ASUS ProArt Display PA24AC HDR - 24 palcev, WUXGA, HDR-10, 100 % sRGB, kalibracija strojne opreme, USB-C™, VESA DisplayHDR 400?
- 24-palčni zaslon WUXGA 1920 x 1200 IPS z zasnovo brez okvirja
- 100 % barvnega obsega sRGB, predhodno umerjeno za odlično barvno natančnost (delta E < 2)
- Podpora HDR-10 predstavlja zmogljivost HDR (High Dynamic Range).
- Tehnologija ASUS ProArt Calibration ponuja napredne prilagoditve, vključno s 14-bitno tabelo za barvno natančnost in testiranje enotnosti 5 x 5
- I/O vrata: DP preko USB-C™ z močjo 60 W, DisplayPort, HDMI, zvezdišče USB 3.0

NI POPRAVILA AMPAK ZAMENJAVA ZA NOVEGA!
Če se ASUS monitor pokvari v obdobju redne garancije ni popravila ampak vam ASUS zamenja monitor za novega!
ProArt 5 letna Premium garancija!
Z registracijo vašega ustreznega ProArt monitorja ali osnovne plošče lahko osnovno triletno garancijo podaljšate kar na 5 let!*
Registracijo morate opraviti v prvih treh mesecih od datuma nakupa in v času trajanja aktivnosti. Potrebna je ustvaritev ASUS uporabniškega računa.
Registracijo opravite preko naslednje povezave:
https://www.asus.com/ch-en/events/infom/activity_proart_5_years/
*Veljajo pogoji in določila! Čas trajanja aktivnosti: 16.9.2021 ~ 30.12.2030
Ekstremna jasnost, vrhunski kontrast
ASUS ProArt PA24AC ima ploščo IPS WUXGA 1920 x 1200 z zasnovo brez okvirja in širokim 100-odstotnim barvnim razponom sRGB. Svetlost do 400 nit in certifikat VESA DisplayHDR 400 zagotavljata resnično izkušnjo. PA24AC ima vrata USB-C, ki podpirajo prenos podatkov, DisplayPort in podpirajo tudi napajanje 60 W. Napredna tehnologija kalibracije ProArt™ in tovarniška predhodna kalibracija zagotavlja natančnost barv (delta E < 2). S certifikatom za Windows in Mac OS je PA24AC idealen za grafične oblikovalce, fotografe ali vse, ki iščejo visoko barvno natančnost.

Poudarite resnično lepoto svojih slik
Z doseganjem 100-odstotne pokritosti barvnega razpona sRGB ProArt PA24AC reproducira bogatejše in bolj žive barve, kar zagotavlja, da so barve na vaših fotografijah videti bolj realistične.
USB-C, ki naredi vse
PA24AC vam nudi neprimerljivo združljivost z večino multimedijskih naprav z vhodi USB-C, DisplayPort in HDMI. Integriran USB-C podpira prenos podatkov, DisplayPort ter napajanje 60 W. PA24AC služi tudi kot USB Hub, kar pomeni, da ko se nanj povežete prek USB-C (s kablom C v C ali C v A), vaša naprava pridobi dostop do vseh zunanjih naprav, ki so priključene na USB.

Podatki proizvajalca:
ASUSTeK Computer Inc. No. 15, Li-De Road, Beitou District, Taipei 112 Taiwan email@asus.com Odgovorna oseba za varnost: ASUS Europe Paasheuvelweg 25, 1105 Amsterdam Nederlands acwb_st_consumer@asus.com
Tehnične podrobnosti
| Proizvajalčeva koda | 90LM04B0-B01370 |
| EAN koda | 4718017080835 |
| Proizvajalec | ASUS |
| Ločljivost: | 1920 x 1200 |
| Diagonala zaslona: | 61,21cm (24,1") |
| Tip matrike: | IPS |
| Velikost točke: | 0,270 mm |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Svetilnost: | običajno: 400 cd/m2 |
| Vidni kot: | vodoravno / navpično: 178°/ 178° |
| Odzivni čas: | 5 ms |
| mon_frekvenca_tekst | 60Hz |
| Priklop kartice/adapterja: | 1x USB-C, 1x DisplayPort, 2x HDMI, 4x USB 3.2 Gen 1 Type-A, Audio, USB-C napajanje (60W), 1x VGA, 4x USB 3.2 Gen 1 Type-A, Audio, PC Audio vhod |
| Vgrajeni zvočniki: | 2x 2W |
| Prilagodljivost | nastavitve nagiba, vrtenja, Pivot, vrtenja okoli osi in višine, VESA |
| Poraba energije: | 21 W |
| energijski_razred | E |
| EPREL Št.: | 387775 |
| Napajalnik: | notranji |
| Dodatno: | nesvetleč VESA 100x100mm Low Blue Light Flicker-free HDR10 VESA DisplayHDR 400 100% of sRGB, DeltaE< 2 ASUS ProArt Hardware Calibration |
| Barva: | črna/srebrna |
| Masa (neto): | 6,5 kg, brez stojala: 4,28 kg |
| Dimenzije: (SxVxG) | 532 x 202 x 488 mm brez stojala: 532 x 349 x 55 mm |
| Vsebina paketa: | DisplayPort kabel, HDMI kabel, napajalni kabel, navodila za uporabo, USB-C kabel, USB-C na A kabel |
| Garancija | 36 mesecev, Zero Bright Dot garancija |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
ASUS Computer GmbH ASUS Computer GmbH | Harkortstraße 21 - 23 | 40880 Ratingen | Germany
NL
servicecenter_emea@asus.com
Kupi skupaj:
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Primerjava lastnosti: Monitorji


