Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Asus ProArt PA27UCGE – profesionalen 4K monitor za natančno delo
- Velika 27" IPS plošča za široke vidne kote
- Svetilnost 600 cd/m² za jasno prikazovanje vsebin
- Priklop HDMI in DP omogoča prilagodljivo povezljivost
Zaslon
Diagonala zaslona: 68,6 cm (27")
Ločljivost zaslona: 3840 x 2160 slikovnih pik
Vrsta HD-ja: 4K Ultra HD
Izvorno razmerje stranic: 16:9
Tehnologija zaslona: LED
Vrsta plošče: IPS
Značilnost: LED osvetlitev ozadja
Svetlost (najvišja): 600 cd/m²
Svetlost (tipična): 600 cd/m²
Odzivni čas: 1 ms
Vrsta merjenja odzivnega časa: GTG (od sive do sive)
Značilnost: Zaslon z zaščito proti bleščanju
Oblika zaslona: Ploska
Kontrastno razmerje: 1000:1
Največja hitrost osveževanja: 160 Hz
Kot gledanja, vodoravno: 178°
Kot gledanja, navpično: 178°
Število barv na zaslonu: 1,073 milijarde barv
Razmak med slikovnimi pikami: 0,155 x 0,155 mm
Gostota slikovnih pik: 163 ppi
Vidna velikost (vodoravno): 59,7 cm
Vidna velikost (navpično): 33,6 cm
Digitalna horizontalna frekvenca: 31 - 255 kHz
Digitalna navpična frekvenca: 48 - 160 Hz
Funkcija: Podpora za video z visokim dinamičnim razponom (HDR)
Barvna globina: 10 bitov
Standard barvnega prostora: DCI-P3, sRGB
Pokritost sRGB (klasična): 100 %
Barvna paleta DCI-P3: 98 %
Storitve
Funkcija: Podprto za VESA Adaptive Sync
Značilnost: Tehnologija brez utripanja
Značilnost: Tehnologija nizke modre svetlobe
multimedija
Število zvočnikov: 2
Moč RMS: 4 W
Značilnost: Vgrajeni zvočniki
oblikovanje
Tržno pozicioniranje: grafično oblikovanje
Barva izdelka: Črna
Značilnost: Odstranljivo stojalo
Barva stopala: črna
Povezave in vmesniki
Značilnost: Vgrajeno USB vozlišče
Različica USB vozlišča: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Število rež USB-A za prenos v smeri navzdol: 2
Število vhodnih USB-C vrat: 1
Funkcija: Izmenični način delovanja USB Type-C DisplayPort
Funkcija: Napajanje prek USB-ja
Napajalnik USB do: 96 W
Značilnost: HDMI
Število HDMI vhodov: 2
Različica HDMI: 2.1
Število priključkov DisplayPort: 1
Različica DisplayPorta: 1.4
Značilnost: Izhod za slušalke
Izhodi za slušalke: 1
Priključek za slušalke: 3,5 mm
Funkcija: Vgrajeno KVM stikalo
Funkcija: HDCP
Različica HDCP: 2.3
ergonomija
Značilnost: VESA nosilec
Vmesnik za montažo na ploščo: 100 x 100 mm
Značilnost: Stenska montaža
Značilnost: Reža za kabelsko ključavnico
Vrsta reže za kabelsko ključavnico: Kensington
Značilnost: Nastavitev višine
Nastavljiva višina (maks.): 12 cm
Lastnost: Pivot
Kot vrtenja: -90 - 90°
Značilnost: Vrtljivo
Območje kota vrtenja: -30 - 30°
Značilnost: Nastavitev nagiba
Območje kota nagiba: -5 - 23°
Funkcija: Slika v sliki
Funkcija: Zaslonski meni (OSD)
energija
Razred energijske učinkovitosti (SDR): F
Razred energijske učinkovitosti (HDR): G
Poraba energije (SDR) na 1000 ur: 26 kWh
Poraba energije (HDR) na 1000 ur: 66 kWh
Poraba energije (standardno delovanje): 27 W
Poraba energije (v stanju pripravljenosti): 0,4 W
Poraba energije (izklopljeno): 0 W
Poraba energije (PowerSave): 0,5 W
Vhodna izmenična napetost: 100–240 V
Vhodna frekvenca izmeničnega toka: 50/60 Hz
Vrsta napajanja: Notranje
Lestvica energetske učinkovitosti: od A do G
Teža in dimenzije
Širina naprave (vključno s stojalom): 612,4 mm
Globina naprave (vključno s stojalom): 201,8 mm
Višina naprave (vključno s stojalom): 574,7 mm
Teža (vključno s stojalom): 6,4 kg
Širina (brez stojala): 612,4 mm
Globina (brez stojala): 47,6 mm
Višina (brez stojala): 380,8 mm
Teža (brez stojala): 4,5 kg
Podatki o embalaži
Širina embalaže: 780 mm
Globina embalaže: 140 mm
Višina embalaže: 492 mm