Več podobnih: Monitorji Asus
Več podobnih: Monitorji Asus
Gaming monitor ASUS ROG SWIFT PG279QE 68,6cm (27) WQHD IPS
676,65 €
Cena brez DDV: 554,63 €
36 x 23,03 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Tehnične podrobnosti
| Velikost zaslona | 68,6 cm (27") 16:9 Wide Screen, WLED/IPS panel, nebleščeč (non-glare) |
| Ločljivost | 2560x1440 WQHD, do 165 Hz (preko DisplayPort), G-Sync |
| Kontrast | 1.000:1 |
| Svetilnost | 350 cd/m2 |
| Vidni kot | 178°(H)/178°(V) |
| Velikost pik | 0,233 mm |
| Odzivni čas | 4 ms |
| Število barv | 16,7M; barvna nasičenost 100% (sRGB) |
| Priklopi | 1x DisplayPort, 1x HDMI, 2x USB 3.0, 3.5mm Audio-out |
| Stojalo | Nastavljivo po višini: 0-130 mm; vrtljivo, pregibno, "pivot" |
| Posebnosti | Asus ROG Swift Gaming monitor, Flicker free, GamePlus, GameVisual |
| Barva | Črne barve |
| Zvočniki | 2W x 2 Stereo RMS |
| Stenska namestitev | DA (VESA: 100x100 mm) |
| Priložen kabel | DisplayPort, HDMI, USB, napajalni |
| Dimenzije | ŠxVxG: 620 x 507-378 x 211 mm (s stojalom) |
| Ostalo | Zaščita Kensington lock, priklop za slušalke 3,5 mm |
| Garancija | 3 leta |
| Spletna povezava | https://www.asus.com/Monitors/ROG-SWIFT-PG279QE/ |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
ASUS Europe
Paasheuvelweg 25 1105 Amsterdam NL
acwb_sl_consumer@asus.com
Kupi skupaj:
Gaming monitor ASUS ROG SWIFT PG279QE 68,6cm (27) WQHD IPS
676,65 €
Vsi izdelki skupaj
681,40 €
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Monitorji
Ocena
Velikost
Resolucija
Tip panela
Priključek HDMI
Priključek USB-C
Zaslon na dotik
Ukrivljen zaslon
Ta izdelek
Monitor Asus ProArt PA278CFRV 68,58 cm (27"), 2560 x 1440 (WQHD), IPS 100Hz, HDR400, HDMI, 2xDisplayPort, USB-C 96W, DP Alt, PD, zvočniki
393,34 €
68,58 cm (27")
2560 x 1440 (WQHD)
IPS
Da
Da
Ne
Ne
Podoben izdelek
137,04 €
68,58 cm (27")
1920 x 1080 (FHD)
IPS
Da
Ne
Ne
Ne
Podoben izdelek
249,59 €
68,58 cm (27")
2560 x 1440 (WQHD)
IPS
Da
Ne
Ne
Ne
Podoben izdelek
151,29 €
68,58 cm (27")
1920 x 1080 (FHD)
IPS
Da
Ne
Ne
Ne
Najbolj prodajani
174,90 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Priporočamo
474,90 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Priporočamo
277,83 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana