Več podobnih: Monitorji Asus
Več podobnih: Monitorji Asus
Ukrivljen monitor ASUS ProArt PA34VC 86,72cm (34) UWQHD IPS
1.199,93 €
Cena brez DDV: 983,55 €
36 x 40,59 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Tehnične podrobnosti
| Velikost zaslona | 86,72 cm (34") 21:9 Ultra-wide Screen, WLED/IPS panel, nebleščeč (non-glare), ukrivljen zaslon (1900R) |
| Ločljivost | 3440x1440 UWQHD, do 100 Hz, Adaptive-Sync, HDR10 |
| Kontrast | 1.000:1 (ASUS Smart Contrast Ratio (ASCR): 100.000.000:1) |
| Svetilnost | 300 cd/m2 |
| Vidni kot | 178°(H)/178°(V) |
| Velikost pik | 0,2325 mm |
| Odzivni čas | 5 ms |
| Število barv | 1073,7M; 100% sRGB |
| Priklopi | 2x HDMI 2.0b, 1x DisplayPort 1.2, 2x Thunderbolt 3 USB-C (1x In, 1x Out), 3x USB 3.0 Type-A, 1x vhod 3,5 mm (PC avdio) |
| Stojalo | Nastavljivo po višini: 0-120 mm; vrtljivo, pregibno |
| Posebnosti | Flicker free, SPLENDID (9 načinov), Hardware Calibration, Picture-in-Picture, Picture-by-Picture |
| Barva | Črna |
| Ukrivljen zaslon | Da |
| Zvočniki | 2W x 2 Stereo RMS |
| Stenska namestitev | DA (VESA: 100x100 mm) |
| Priložen kabel | HDMI, Display port, USB, napajalni |
| Dimenzije | ŠxVxG: 815,12 x 418-538 x 222,86 mm (s stojalom) |
| Ostalo | Zaščita Kensington lock |
| Garancija | 3 leta |
| Spletna povezava | https://www.asus.com/Monitors/ProArt-PA34VC/ |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
ASUS Europe
Paasheuvelweg 25 1105 Amsterdam NL
acwb_sl_consumer@asus.com
Kupi skupaj:
Ukrivljen monitor ASUS ProArt PA34VC 86,72cm (34) UWQHD IPS
1.199,93 €
Vsi izdelki skupaj
1.204,68 €
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Monitorji
Ocena
Velikost
Resolucija
Tip panela
Priključek HDMI
Priključek USB-C
Zaslon na dotik
Ukrivljen zaslon
Ta izdelek
Monitor Dell U3425WE, ukrivljen, 86,36 cm (34"), 3440 x 1440 (UWQHD), IPS, 300 cd/m2, 120 Hz, 5 ms, 21 : 9, HDMI, USB-C (90 W), siv (210-BMDW)
835,25 €
86,36 cm (34,0")
3440 x 1440 (UWQHD)
IPS
Da
Da
Ne
Da
Podoben izdelek
783,35 €
86,36 cm (34,0")
3440 x 1440 (UWQHD)
IPS
Da
Da
Ne
Ne
Podoben izdelek
535,53 €
86,36 cm (34,0")
3440 x 1440 (UWQHD)
IPS
Da
Da
Ne
Da
86,36 cm (34,0")
3440 x 1440 (UWQHD)
IPS
Da
Da
Ne
Da
Najbolj prodajani
174,90 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Priporočamo
474,90 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Priporočamo
277,83 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana