Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Asus VA24EQSB – natančen FHD monitor za udobno in večnamensko uporabo
Izjemno primeren za pisarniško delo, domačo uporabo ali igro, ta 24-palčni IPS monitor prinaša jasno sliko in zaščito za oči.- 24" IPS zaslon z živimi barvami in širokimi vidnimi koti
- FHD ločljivost (1920 x 1080) za ostro sliko brez bleščanja
- Tehnologija Eye Care zmanjša utrujenost oči pri dolgotrajni uporabi
- Več priključkov: HDMI, VGA in DisplayPort za prilagodljivost
- Stabilna svetilnost 250 cd/m² za udobno delo
Zaslon
Diagonala zaslona: 60,5 cm (23,8")
Ločljivost zaslona: 1920 x 1080 slikovnih pik
Vrsta HD-ja: Full HD
Izvorno razmerje stranic: 16:9
Tehnologija zaslona: LED
Vrsta plošče: IPS
Svetlost (tipična): 300 cd/m²
Odzivni čas: 5 ms
Značilnost: Zaslon proti bleščanju
Oblika zaslona: Ploska
Kontrastno razmerje: 1000:1
Kontrastno razmerje (dinamično): 100000000:1
Največja hitrost osveževanja: 75 Hz
Kot gledanja, vodoravno: 178°
Kot gledanja, navpično: 178°
Število barv na zaslonu: 16,7 milijona barv
Razmak med slikovnimi pikami: 0,2745 x 0,2745 mm
Digitalna horizontalna frekvenca: 24 - 84 kHz
Digitalna navpična frekvenca: 48 - 75 Hz
Storitve
Značilnost: Tehnologija brez utripanja
Funkcija: Igralni način
multimedija
Število zvočnikov: 2
Moč RMS: 4 W
Značilnost: Vgrajeni zvočniki
oblikovanje
Barva izdelka: Črna
Povezave in vmesniki
Značilnost: Vgrajeno USB vozlišče
Različica USB vozlišča: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Število rež USB-A za prenos v smeri navzdol: 2
Število priključkov VGA (D-Sub): 1
Značilnost: HDMI
Število HDMI vhodov: 1
Različica HDMI: 1.4
Število priključkov DisplayPort: 1
Različica DisplayPorta: 1.2
Značilnost: Zvočna vrata
Značilnost: Izhod za slušalke
Funkcija: HDCP
ergonomija
Značilnost: VESA nosilec
Vmesnik za montažo na ploščo: 100 x 100 mm
Značilnost: Reža za kabelsko ključavnico
Vrsta reže za kabelsko ključavnico: Kensington
Značilnost: Nastavitev višine
Nastavljiva višina (maks.): 13 cm
Lastnost: Pivot
Kot vrtenja: -90 - 90°
Značilnost: Vrtljivo
Območje vrtenja: -180 - 180°
Značilnost: Nastavitev nagiba
Območje kota nagiba: -5 - 35°
energija
Razred energijske učinkovitosti (SDR): E
Poraba energije (SDR) na 1000 ur: 18 kWh
Poraba energije (standardno delovanje): 13,5 W
Poraba energije (izklopljeno): 0,3 W
Poraba energije (PowerSave): 0,5 W
Vhodna izmenična napetost: 100–240 V
Lestvica energetske učinkovitosti: od A do G
Koda Evropskega registra izdelkov za energetsko označevanje (EPREL): 1118024
Teža in dimenzije
Širina naprave (vključno s stojalom): 540,4 mm
Globina naprave (vključno s stojalom): 211,4 mm
Višina naprave (vključno s stojalom): 450,8 mm
Teža (vključno s stojalom): 5,2 kg
Širina (brez stojala): 540,4 mm
Globina (brez stojala): 44,4 mm
Višina (brez stojala): 325 mm
Teža (brez stojala): 3,2 kg
Obseg dobave
Značilnost: Stojalo vključeno
Priloženi kabli: AC, HDMI, USB tipa A
Funkcija: Pregled hitrega začetka
Druge funkcije
Certifikat: TCO certificirano TÜV brez utripanja TÜV z nizko stopnjo modre svetlobe
Logistični podatki
Tarifna številka (HS): 85285210
ASUS VA24EQSB je 23,8-palčni monitor Full HD z brezokvirno IPS ploščo za širokokotno gledanje, ki zagotavlja neverjetno ostre slike in poglobljeno predvajanje videoposnetkov. Odlikuje ga hitrost osveževanja do 75 Hz s tehnologijo Adaptive-Sync, ki odpravlja sledenje in zagotavlja ostro in jasno predvajanje videoposnetkov. Zelo ergonomska zasnova z možnostjo nastavitve nagiba, vrtenja, vrtenja in višine ter filter brez utripanja in filter modre svetlobe s certifikatom TÜV Rheinland zagotavljajo udobno izkušnjo gledanja.
Pristni pogledi s širokim kotom gledanja 178°
Celovita povezljivost
Vsestransko, ergonomsko stojalo za individualno udobje
Izboljšana igralna izkušnja
Tehnologija Adaptive-Sync odpravlja trganje zaslona in sekanje sličic za brezhibno sliko in gladko igranje. To vam daje prednost v streljačinah iz prve osebe, dirkah, strategijah v realnem času in športnih naslovih. (Adaptive-Sync deluje s frekvencami osveževanja od 48 Hz do 75 Hz.) Ekskluzivna integrirana funkcija GamePlus, ki jo je razvil ASUS, vam lahko pomaga, da iz igre izvlečete več. Ta funkcija, razvita v sodelovanju s profesionalnimi igralci, vam omogoča, da vadite in izboljšujete svoje igralne spretnosti.
Zaščitite svoje oči s tehnologijo ASUS Eye Care
ASUS filter modre svetlobe
ASUS tehnologija brez utripanja
Ekskluzivne ASUS funkcije za dodatno vsestranskost
Tehnologija video inteligence Splendid™
Inteligentno upravljanje kablov
Upravljanje kablov vam pomaga organizirati in skriti različne kable, da bo vaša miza ostala urejena.
Besedilo je strojno prevedeno.
Pogled uporabnika
Zakaj kupiti na Enaa
Odgovori na pogosta vprašanja
Ali je ta monitor primeren tudi za daljše ure dela za računalnikom?
Kaj pomeni IPS matrika in kakšna je prednost te tehnologije?
Ali lahko ta monitor uporabljam kot del večzaslonske rešitve?
Katera nastavitev velikosti slike in ločljivosti je optimalna za pisarniško uporabo?
Pri tej velikosti (24") in ločljivosti (1920x1080) je priporočljivo uporabljati nativno ločljivost FHD, ki ponuja uravnoteženo razmerje med delovno površino in ostrino slike, optimalno prav za urejanje dokumentov, preglednic ali spletnega brskanja.
Ali lahko monitor pritrdim na stensko roko ali nastavljivo stojalo?
Monitor podpira standard VESA namestitve, kar pomeni, da ga lahko brez težav pritrdite na večino stenskih nosilcev, nastavkov ali ročk, prilagojenih za 100x100 mm standard.