Monitor Asus TUF Gaming VG27AQ, 68.5cm (27),IPS, 2560x1440 WQHD, AdaptiveSync/G-SYNC 165 Hz, 1ms, 350 cd/m2, DisplayPort, HDMI, ast3546428
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
ASUS TUF Gaming VG27AQ 27inch 68.5cm Gaming monitor IPS 2560x1440 WQHD AdaptiveSync/G-SYNC 165Hz 1ms HDR10 Speakers 1xDP 2xHDMI
TUF Gaming VG27AQ je 27-palec, WQHD (2560x1440), HDR IPS zaslon z ultrafast 165Hz namenjen profesionalnim igralcem iger in tistim, ki iščejo potopno igranja. To so resne specifikacije, vendar niti najbolj razburljivo stvar, ki jo ima VG27AQ v skladišču.
Prvič v kakršnem koli igralnem monitorju lahko hkrati omogočite zmanjšanje zameglitve gibanja in prilagodljivo sinhronizacijo. Ta tehnologija se imenuje ASUS Extreme Low Motion Blur Sync (ELMB SYNC). ELMB SYNC deluje z G-SYNC združljivim, kar omogoča igralcem, da uživajo v ostrih, visokohitrostnih okvirih.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: ASUS TUF Gaming VG27AQ - LED monitor - 27" - HDR
- Vrsta naprave: LED osvetljen LCD monitor - 27"
- Energijski razred: Razred G
- Poraba energije na leto: 32 kWh
- Poraba energije (v načinu vklopa): 32.1 W
- Tehnologija prilagodljive sinhronizacije: NVIDIA G-SYNC, VESA Adaptive-Sync
- Vrsta plošče: IPS
- Razmerje širine in širine: 16:9
- Ločljivost: WQHD 2560 x 1440 pri 165 Hz
- Pixel Pitch: 0.233 mm
- Svetlost: 350 cd/m²
- Razmerje kontrasta: 1000:1 / 100000000:1 (dinamično)
- HDR sposoben: HDR10
- Odzivni čas: 1 ms (MPRT)
- Gaming: Da
- Barvna podpora: 16,7 milijona barv
- Barva Gamut: 99 % sRGB
- Vhodni priključki: 2xHDMI, DisplayPort
- Nastavitve položaja zaslona: Višina, vrtenje (vrtenje), vrtenje, nagib
- Premaz zaslona: Anti-bleščanje
- Barva: Črn
- Dimenzije (WxDxH) - s stojalo: 62 cm x 21,1 cm x 50,7 cm
- Teža: 5,8 kg
- Skladni standardi: UL, VCCI, BSMI, cUL, WHQL, CB, CCC, FCC, RoHS, KCC, OEEE, EPS, J-MOSS, ErP Ready, E-Standby, RCM, TUV Rheinland Low Blue Light Certification, CU, TUV Rheinland Flicker Free Certification
- Garancija proizvajalca: 3-letna garancija
Tehnične podrobnosti
| Opis izdelka | ASUS TUF Gaming VG27AQ - LED monitor - 27" - HDR |
| Vrsta naprave | LED osvetljen LCD monitor - 27" |
| Energijski razred | Razred G |
| Poraba energije na leto | 32 kWh |
| Poraba energije (v načinu vklopa) | 32.1 W |
| Tehnologija prilagodljive sinhronizacije | NVIDIA G-SYNC, VESA Adaptive-Sync |
| Vrsta plošče | IPS |
| Razmerje širine in širine | 16:9 |
| Ločljivost | WQHD 2560 x 1440 pri 165 Hz |
| Pixel Pitch | 0.233 mm |
| Svetlost | 350 cd/m² |
| Razmerje kontrasta | 1000:1 / 100000000:1 (dinamično) |
| HDR sposoben | HDR10 |
| Odzivni čas | 1 ms (MPRT) |
| Gaming | Da |
| Barvna podpora | 16,7 milijona barv |
| Barva Gamut | 99 % sRGB |
| Vhodni priključki | 2xHDMI, DisplayPort |
| Nastavitve položaja zaslona | Višina, vrtenje (vrtenje), vrtenje, nagib |
| Premaz zaslona | Anti-bleščanje |
| Barva | Črn |
| Dimenzije (WxDxH) - s stojalo | 62 cm x 21,1 cm x 50,7 cm |
| Teža | 5,8 kg |
| Skladni standardi | UL, VCCI, BSMI, cUL, WHQL, CB, CCC, FCC, RoHS, KCC, OEEE, EPS, J-MOSS, ErP Ready, E-Standby, RCM, TUV Rheinland Low Blue Light Certification, CU, TUV Rheinland Flicker Free Certification |
| Garancija proizvajalca | 3-letna garancija |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
ASUS Computer GmbH ASUS Computer GmbH | Harkortstraße 21 - 23 | 40880 Ratingen | Germany
NL
servicecenter_emea@asus.com
Kupi skupaj:
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
