Monitor Asus VA24DQSB, 61 cm (24), 1920x1080 FHD, 5ms, HDMI, DP, črn (90LM054L-B02370)
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,60 (5 ocen)
Več podobnih: Monitorji Asus
Več podobnih: Monitorji Asus
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Nižajmo ogljični odtis z združevanjem pošiljk.
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: 11854232
S točkami zvestobe do popustov: 19 točk.
ASUS VA24DQSB je 61 cm (24-palčnega) Full HD (1.920 x 1.080 pik) monitor z brez okvirja IPS ploščo za široke kote ogleda - prinaša neverjetno ostre slike in osupljivo video predvajanje. Hitrost osveževanja do 75Hz s tehnologijo Adaptive-Sync preprečuje vlečenje učinkov in zagotavlja ostro, kristalno jasno predvajanje videov in iger. Še posebej ergonomska zasnova s prilagajanjem višine kot tudi nagib, vrtljivi in vrtljivi funkciji skupaj s tehnologijo Flicker-Free in Low-Blue-Light zagotavlja udobno doživetje ogleda.
Podoba Oblika zapisa 16:9
  Tehnologija LED
  Panelna tehnologija IPS
  Osvetlitev ozadja Da
  Funkcije Full HD
  Svetlost 250 cd/m²
  Hitrost osveževanja 75 Hz
  Kot ogleda (10:1) Vodoraven 178 °
    Navpičen 178 °
  Igrišče za piksle Vodoraven 0.275 mm
    Navpičen 0.275 mm
  Barve 16,7 milijona
  Kontrast Dinamično 100.000.000 :1
    Statičen 1.000 :1
Frekvenca Navpičen 48 - 75 Hz
  Vodoraven 30 - 85 kHz
Ergonomija Vrsta vrtilni, vrtljivi, nagibni, nastavljivi na višini
  Vrtljiv 180° levo, 180° desno
  Navključljivo -5° Spredaj, 35° Nazaj
  Višina nastavljiva 130 mm
Napajalnik Eko-izklop 0,3 vate
Zvočnik 2 zvočnika
  Izhodna moč 2 vati
Stenski nosilec VESA združljiv (100 x 100 mm)
Funkcije ASUS EyeCare (LED brez utripa, tehnologija nizke modre svetlobe)
  Prilagodi-sinhronizacija
Dimenzije Širina: 540 mm x Višina: 450 mm x Globina: 211 mm
Teža 3,2 kg
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
ASUS Computer GmbH ASUS Computer GmbH | Harkortstraße 21 - 23 | 40880 Ratingen | Germany NL
servicecenter_emea@asus.com
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,60 na podlagi 5 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Monitorji
Ocena
Področje uporabe
Velikost
Resolucija
Tip panela
Priključek HDMI
Priključek USB-C
Vgrajena priklopna postaja
Razmerje stranic
Zaslon na dotik
Ukrivljen zaslon
Odzivni čas (ms)
Svetlost (cd/m2)
Pivot
Hitrost osveževanja (Hz)
MS Teams/Zoom certifikat
Zvočniki
Vgrajena kamera
Garancija
Ta izdelek
Monitor Iiyama ProLite XU2493HS-B6 60,5cm (23,8") 1920x1080 16:9 FHD IPS 0,5ms 100Hz HDMI DP zvočnik črn
4,93 (15 ocen)
Standardna uporaba
60,45 cm (23,8")
1920 x 1080 (FHD)
IPS
Da
Ne
Ne
16:9
0,5
Da
100
1 leto
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
Standardna uporaba
68,58 cm (27")
1920 x 1080 (FHD)
IPS
16:9
4
100
2 leti
60,96 cm (24")
Da, 70W
5
60
/
1 leto
60,96 cm (24")
Da, 70W