Monitor ASRock PG34WQ15R2B 86,4 cm (34), 21:9 HDMI/DP ukrivljen 165Hz WQHD
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,75 (4 ocen)
Več podobnih: Monitorji Asrock
Več podobnih: Monitorji Asrock
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: 9821292406
S točkami zvestobe do popustov: 41 točk.
Asrock PG34WQ15R2B – izjemna ukrivljenost in hitrost za igre in delo
Izjemno širok 34-palčni ukrivljen monitor s 165 Hz osveževanjem zagotavlja poglobljeno izkušnjo za gamerje in zahtevne uporabnike.
  • 34'' ukrivljen zaslon v formatu 21:9 za večjo preglednost in produktivnost
  • Visoka UWQHD ločljivost (3440 x 1440) za ostro in podrobno sliko
  • 165 Hz frekvenca osveževanja za gladko igralno izkušnjo brez zamikov
  • HDMI in DisplayPort za enostavno povezljivost z več napravami
  • Odlična izbira za igranje, delo in večopravilnost
Zaslon
Diagonala zaslona: 86,4 cm (34")
Ločljivost zaslona: 3440 x 1440 slikovnih pik
Vrsta HD-ja: UltraWide Quad HD
Izvorno razmerje stranic: 21:9
Vrsta plošče: VA
Svetlost (tipična): 550 cd/m²
Odzivni čas: 1 ms
Značilnost: Zaslon proti bleščanju
Oblika zaslona: Ukrivljena
Ukrivljenost zaslona: 1500R
Kontrastno razmerje: 3000:1
Največja hitrost osveževanja: 165 Hz
Kot gledanja, vodoravno: 178°
Kot gledanja, navpično: 178°
Število barv na zaslonu: 16,7 milijona barv
Razmak med slikovnimi pikami: 0,23175 x 0,23175 mm
Vidna velikost (vodoravno): 79,7 cm
Vidna velikost (navpično): 33,4 cm
Digitalna horizontalna frekvenca: 30 - 260 kHz
Digitalna navpična frekvenca: 48 - 165 Hz
Funkcija: Podpora za video z visokim dinamičnim razponom (HDR)
Tehnologija visokega dinamičnega razpona (HDR): DisplayHDR 400
Standard barvnega prostora: DCI-P3
Barvna lestvica: 91 %
Pokritost sRGB (klasična): 115 %
Storitve
Funkcija: AMD FreeSync
Vrsta AMD FreeSync: FreeSync Premium
Značilnost: Tehnologija brez utripanja
multimedija
Število zvočnikov: 2
Moč RMS: 4 W
Značilnost: Vgrajeni zvočniki
oblikovanje
Tržno pozicioniranje: Igre
Barva izdelka: Črna
Barva stopala: črna
Povezave in vmesniki
Značilnost: HDMI
Število HDMI vhodov: 2
Različica HDMI: 2.0
Število priključkov DisplayPort: 1
Različica DisplayPorta: 1.4
Značilnost: Izhod za slušalke
Izhodi za slušalke: 1
Priključek za slušalke: 3,5 mm
omrežje
Funkcija: Wi-Fi
ergonomija
Značilnost: VESA nosilec
Vmesnik za montažo na ploščo: 100 x 100 mm
Značilnost: Nastavitev višine
Nastavljiva višina (maks.): 10 cm
Značilnost: Vrtljivo
Območje vrtenja: 20 - -20°
Območje kota nagiba: 20 - -7°
energija
Poraba energije (standardno delovanje): 65 W
Poraba energije (maks.): 100 W
Poraba energije (izklopljeno): 0,3 W
Poraba energije (PowerSave): 0,5 W
Vhodna izmenična napetost: 100–240 V
Vhodna frekvenca izmeničnega toka: 50 - 60 Hz
Teža in dimenzije
Širina naprave (vključno s stojalom): 809,3 mm
Globina naprave (vključno s stojalom): 283,1 mm
Višina naprave (vključno s stojalom): 574,5 mm
Teža (vključno s stojalom): 8,8 kg
Širina (brez stojala): 809,3 mm
Globina (brez stojala): 120,1 mm
Višina (brez stojala): 365,8 mm
Teža (brez stojala): 6,53 kg
Podatki o embalaži
Teža paketa: 12,3 kg
Vrsta embalaže: Škatla
Besedilo je strojno prevedeno.
Pogled uporabnika
Zakaj kupiti na Enaa
Odgovori na pogosta vprašanja
Ali je ta monitor primeren za delo z več aplikacijami hkrati?
Kakšna je prednost ukrivljenega zaslona pri igranju iger?
Ukrivljen zaslon omogoča večjo vpetost v dogajanje, ker obsega širše vidno polje in zmanjša robne popačenosti slike; hitra frekvenca osveževanja 165Hz še izboljša gladkost prikaza v hitrih scenah.
Ali lahko monitor uporablja tudi kdo, ki ni gamer?
Kakšna priključka sta na voljo za povezavo z računalnikom?
Kako zahtevna je nastavitev položaja monitorja?
Opis posodobljen: oktober 2025
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,75 na podlagi 4 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Monitorji
Ocena
Področje uporabe
Velikost
Resolucija
Tip panela
Priključek HDMI
Priključek USB-C
Vgrajena priklopna postaja
Razmerje stranic
Zaslon na dotik
Ukrivljen zaslon
Odzivni čas (ms)
Svetlost (cd/m2)
Pivot
Hitrost osveževanja (Hz)
KVM stikalo
Tovarniška kalibracija
MS Teams/Zoom certifikat
Zvočniki
Vgrajena kamera
Garancija
Ta izdelek
Monitor Samsung S34C500GAU, 86,36 cm (34"), 3440 x 1440 (4K UHD), 300 cd/m2, VA, 21 : 9, 5 ms, 100 Hz, 2 x HDMI, DisplayPort, VESA, UWQHD, črn
4,76 (34 ocen)
Standardna uporaba
86,36 cm (34,0")
3440 x 1440 (UWQHD)
VA
Da
Ne
Ne
21:9
5
100
2 leti
Gaming monitor
86,36 cm (34,0")
2560 x 1440 (WQHD)
VA
Da
21:9
1
144
/
/
2 leti
Gaming monitor
86,36 cm (34,0")
3440 x 1440 (UWQHD)
OLED
0,1
175
3 leta
86,36 cm (34,0")