Monitor AOC CU34V5CW/BK 86,4 cm (34), VA, 300 cd/m2, 21:9, HDMI, DP, USB-C 65W, cam
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
AOC CU34V5CW/BK – izjemno širok zaslon za produktivnost in užitek
Ultraširok 34" monitor AOC nudi jasen UWQHD prikaz, ki optimizira delo in igro. Odličen za zahtevne poslovne uporabnike in gamerje.- Obsežen 86,4 cm (34") ukrivljen VA zaslon za več dela naenkrat
- Visoka ločljivost 3440 x 1440 za ostro sliko in več podrobnosti
- Vsestranski priklop: HDMI, DisplayPort in USB-C z do 65 W napajanja
- Vgrajena kamera – pripravljeno za videokonference
- Format 21:9 poveča učinkovitost in izboljša doživetje pri igrah
Zaslon
Diagonala zaslona: 86,4 cm (34")
Ločljivost zaslona: 3440 x 1440 slikovnih pik
Vrsta HD-ja: Širokokotni štirikolesni HD
Izvorno razmerje stranic: 21:9
Tehnologija zaslona: LED
Vrsta plošče: VA
Vrsta osvetlitve ozadja: W-LED
Svetlost (tipična): 300 cd/m²
Odzivni čas: 1 ms
Značilnost: Zaslon proti bleščanju
Oblika zaslona: Ukrivljena
Ukrivljenost zaslona: 1500R
Kontrastno razmerje: 3000:1
Kontrastno razmerje (dinamično): 20000000:1
Največja hitrost osveževanja: 100 Hz
Kot gledanja, vodoravno: 178°
Kot gledanja, navpično: 178°
Število barv na zaslonu: 16,7 milijona barv
Razmak med slikovnimi pikami: 0,23175 x 0,23175 mm
Gostota slikovnih pik: 110 ppi
Diagonala zaslona (cm): 86,4 cm
Površinska trdota: 6H
Storitve
Funkcija: AMD FreeSync
Vrsta AMD FreeSync: FreeSync
Značilnost: Hitro polnjenje
Značilnost: Tehnologija brez utripanja
Značilnost: Tehnologija nizke modre svetlobe
Značilnosti, specifične za blagovno znamko: Napačno
multimedija
Število zvočnikov: 2
Moč RMS: 10 W
Značilnost: Vgrajeni zvočniki
Značilnost: Vgrajena kamera
oblikovanje
Tržno pozicioniranje: Hiša
Barva izdelka: Črna
Značilnost: Brezokvirna zasnova
Sprednji okvir: Črna
Značilnost: Odstranljivo stojalo
Barva stopala: črna
Povezave in vmesniki
Značilnost: Vgrajeno USB vozlišče
Različica USB vozlišča: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Vrsta USB vhodnega priključka: USB tipa C
Število rež za prenos podatkov navzgor: 1
Število vhodnih vrat USB Type-C: 1
Število rež USB-A za prenos v smeri navzdol: 4
Funkcija: Preklopni način USB Type-C DisplayPort
Funkcija: Napajanje prek USB-ja
Napajalnik USB do: 65 W
Značilnost: HDMI
Število HDMI vhodov: 1
Različica HDMI: 2.0
Število priključkov DisplayPort: 1
Različica DisplayPorta: 1.2
Značilnost: Izhod za slušalke
Izhodi za slušalke: 1
Priključek za slušalke: 3,5 mm
Značilnost: Vhodna moč
ergonomija
Značilnost: VESA nosilec
Vmesnik za montažo na ploščo: 100 x 100 mm
Značilnost: Stenska montaža
Značilnost: Reža za kabelsko ključavnico
Vrsta reže za kabelsko ključavnico: Kensington
Značilnost: Nastavitev višine
Nastavljiva višina (maks.): 13 cm
Značilnost: Vrtljivo
Značilnost: Nastavitev nagiba
Območje kota nagiba: 3 - 21°
Funkcija: Zaslonski meni (OSD)
Število jezikov OSD: 19
Značilnost: LED indikatorji
energija
Razred energijske učinkovitosti (SDR): G
Razred energijske učinkovitosti (HDR): G
Poraba energije (SDR) na 1000 ur: 34 kWh
Poraba energije (HDR) na 1000 ur: 35 kWh
Poraba energije (v stanju pripravljenosti): 0,5 W
Poraba energije (izklopljeno): 0,3 W
Vhodna izmenična napetost: 100–240 V
Vhodna frekvenca izmeničnega toka: 50 - 60 Hz
Vrsta napajanja: Notranje
Lestvica energetske učinkovitosti: od A do G
Koda Evropskega registra izdelkov za energetsko označevanje (EPREL): 1251976
Podatki o embalaži
Dolžina USB kabla: 1,8 m
Obseg dobave
Značilnost: Stojalo vključeno
Priloženi kabli: AC
Dolžina HDMI kabla: 1,5 m
Druge funkcije
Funkcija: Slika ob sliki (PbP)
Vrsta zunanje obloge: mat
Povprečni čas med okvarami (MTBF): 50000 ur
Certifikat: Resnično
AOC CU34V5CW je tristranski, brezokvirni, ukrivljeni monitor s 34-palčno VA ploščo z ločljivostjo QHD UltraWide v formatu 21:9, ki ponuja impresivno in očarljivo izkušnjo gledanja. Idealen je za kompleksne naloge z MultiViewom po posameznih sličicah. Ponuja različne možnosti povezljivosti zahvaljujoč USB-C z napajanjem do 65 W, 4 USB vhodom in HDMI. Z vgrajeno spletno kamero Windows Hello se preprosto in varno prijavite.
Besedilo je strojno prevedeno.
Enaa povzetek
Vir priporočila: Enaa vodiči in izkušnje ekipe.
Pogled uporabnika
Zakaj kupiti na Enaa
Odgovori na pogosta vprašanja
Za katere vrste uporabe je ultrawide monitor najbolj smiseln?
Ali se AOC CU34V5CW/BK dobro obnese tudi pri igranju iger?
Kako izbrati ustrezno velikost in razmerje monitorja glede na prostor na mizi?
Kaj pomeni USB-C priklop pri tem monitorju?
USB-C priključek omogoča hitro povezavo z večino sodobnih prenosnikov in hkrati napajanje naprave do 65 W, kar poenostavi vaš delovni prostor ter zmanjšuje število kablov.