Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
AOC Q27V5CW/BK – vrhunska slika in vgrajena spletna kamera za profesionalno uporabo
Izjemno natančen 27" QHD monitor z IPS zaslonom in vgrajeno kamero je odlična izbira za delo, komunikacijo in zabavo.- Velika 68,6 cm (27") QHD ločljivost za jasne podrobnosti
- IPS tehnologija prinaša živahne barve in široke kote gledanja
- Vgrajena spletna kamera za takojšnje videokonference
- Povezljivost HDMI, DisplayPort in USB-C za vsestransko uporabo
Zaslon
Diagonala zaslona: 68,6 cm (27")
Ločljivost zaslona: 2560 x 1440 slikovnih pik
Vrsta HD-ja: štirikolesni HD
Izvorno razmerje stranic: 16:9
Tehnologija zaslona: LED
Vrsta plošče: IPS
Vrsta osvetlitve ozadja: W-LED
Svetlost (tipična): 300 cd/m²
Odzivni čas: 1 ms
Značilnost: Zaslon proti bleščanju
Oblika zaslona: Ploska
Kontrastno razmerje: 1000:1
Kontrastno razmerje (dinamično): 20000000:1
Največja hitrost osveževanja: 75 Hz
Kot gledanja, vodoravno: 178°
Kot gledanja, navpično: 178°
Število barv na zaslonu: 16,7 milijona barv
Razmak med slikovnimi pikami: 0,2331 x 0,2331 mm
Gostota slikovnih pik: 109 ppi
Diagonala zaslona (cm): 68,6 cm
Površinska trdota: 6H
Pokritost sRGB (klasična): 123 %
Pokritost NTSC (običajna): 107 %
Pokritost Adobe RGB: 105 %
Barvna paleta DCI-P3: 98 %
Storitve
Funkcija: AMD FreeSync
Vrsta AMD FreeSync: FreeSync
Značilnost: Hitro polnjenje
Značilnost: Tehnologija brez utripanja
Značilnost: Tehnologija nizke modre svetlobe
multimedija
Število zvočnikov: 2
Moč RMS: 10 W
Značilnost: Vgrajeni zvočniki
Značilnost: Vgrajena kamera
oblikovanje
Tržno pozicioniranje: Hiša
Barva izdelka: Črna
Značilnost: Brezokvirna zasnova
Sprednji okvir: Črna
Značilnost: Odstranljivo stojalo
Barva stopala: črna
Povezave in vmesniki
Značilnost: Vgrajeno USB vozlišče
Različica USB vozlišča: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Vrsta USB vhodnega priključka: USB tipa C
Število rež za prenos podatkov navzgor: 1
Število vhodnih vrat USB tipa C: 1
Število rež USB-A za prenos v smeri navzdol: 4
Funkcija: Izmenični način delovanja USB Type-C DisplayPort
Funkcija: Napajanje prek USB-ja
Napajalnik USB do: 65 W
Značilnost: HDMI
Število HDMI vhodov: 1
Različica HDMI: 2.0
Število priključkov DisplayPort: 1
Različica DisplayPorta: 1.4
Značilnost: Izhod za slušalke
Izhodi za slušalke: 1
Priključek za slušalke: 3,5 mm
Funkcija: HDCP
Različica HDCP: 2.2
Značilnost: Vhodna moč
ergonomija
Značilnost: VESA nosilec
Vmesnik za montažo na ploščo: 100 x 100 mm
Značilnost: Stenska montaža
Značilnost: Reža za kabelsko ključavnico
Vrsta reže za kabelsko ključavnico: Kensington
Značilnost: Nastavitev višine
Nastavljiva višina (maks.): 13 cm
Lastnost: Pivot
Značilnost: Vrtljivo
Značilnost: Nastavitev nagiba
Območje kota nagiba: 3,5 - 21,5°
Značilnost: LED indikatorji
energija
Razred energijske učinkovitosti (SDR): F
Razred energijske učinkovitosti (HDR): G
Poraba energije (SDR) na 1000 ur: 26 kWh
Poraba energije (HDR) na 1000 ur: 39 kWh
Poraba energije (standardno delovanje): 40 W
Poraba energije (v stanju pripravljenosti): 0,5 W
Poraba energije (izklopljeno): 0,3 W
Vhodna izmenična napetost: 100–240 V
Vhodna frekvenca izmeničnega toka: 50 - 60 Hz
Vrsta napajanja: Notranje
Lestvica energetske učinkovitosti: od A do G
Koda Evropskega registra izdelkov za energetsko označevanje (EPREL): 1209390
Teža in dimenzije
Širina naprave (vključno s stojalom): 613 mm
Globina naprave (vključno s stojalom): 200 mm
Višina naprave (vključno s stojalom): 516,6 mm
Teža (vključno s stojalom): 6,64 kg
Širina (brez stojala): 613 mm
Globina (brez stojala): 44,6 mm
Višina (brez stojala): 363,4 mm
Podatki o embalaži
Širina embalaže: 840 mm
Globina embalaže: 141 mm
Višina embalaže: 456 mm
Teža paketa: 9,18 kg
Dolžina USB kabla: 1,8 m
Obseg dobave
Značilnost: Stojalo vključeno
Priloženi kabli: AC
Dolžina HDMI kabla: 1,5 m
Dolžina napajalnega kabla: 1,5 m
Druge funkcije
Vrsta zunanje obloge: mat
Povprečni čas med okvarami (MTBF): 50000 ur
Certifikat: Resnično
AOC Q27V5CW je 27-palčni IPS-zaslon z ločljivostjo QHD in ergonomskim stojalom, ki postavlja standarde za uporabnost in kakovost slike. Povečajte svojo produktivnost s celovitimi možnostmi povezljivosti, vključno z USB-C z napajanjem do 65 W, štirimi vrati USB in HDMI, hkrati pa uživajte v dodatni varnosti vgrajene spletne kamere Windows Hello.