Več podobnih: Monitorji AOC
Več podobnih: Monitorji AOC
AOC 2330V 23 LCD monitor
172,28 €
Cena brez DDV: 141,21 €
12 x 16,99 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
AOC 2330V 23" LCD monitor
Tehnične podrobnosti
| diagonala zaslona: | 59 cm |
| Optimalna ločljivost: | 1920x1080 pri 60 Hz |
| Odzivni čas: | 5 ms |
| Kontrast: | 30000:1 (dinamični) |
| Svetilnost: | 300 cd/m2 |
| Vidni kot (H/V): | 160 / 160 |
| Velikost točke: | 0.2655 x 0.2655 mmmm |
| Vertikalna frekvenca: | 55 - 75 Hz |
| Horizontalna frekvenca: | 30 - 80 kHz |
| Priklop: | D-Sub, DVI |
| Vgrajeni zvočniki: | Ne |
| Poraba energije: | do 58W med delovanjem, do 0W v mirovanju |
| Barva: | črna |
| Masa: | 5,5 kg |
| Dimenzije: | 563 x 419 x 220 mm |
| <b>Garancija:</b> | 36 mesecev |
| Dodatno: | cULus, FCC, CE, RoHS, Kensington Security, VESA 100mm |
| Proizvajalec | AOC |
| Tip matrike: | TN |
| Prilagodljivost | VESA 100mm montaža na zid |
| TV Tuner | Ne |
Kupi skupaj:
AOC 2330V 23 LCD monitor
172,28 €
Vsi izdelki skupaj
177,03 €
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Monitorji
Ocena
Velikost
Ta izdelek
Monitor Iiyama Iiyama ProLite T2255MSC-B1 54,6 cm (21,5"), 1920x1080 (FHD), 16:9 FHD IPS 400cd/m2, Touch 5ms 60Hz HDMI DP zvočnik črn
318,25 €
54,6 cm (21,5")
Podoben izdelek
113,91 €
54,6 cm (21,5")
Podoben izdelek
289,15 €
54,6 cm (21,5")
54,6 cm (21,5")
Najbolj prodajani
174,90 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Priporočamo
474,90 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Priporočamo
277,83 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana