Monitor Acer Predator XB273GXbmiiprzx 69cm (27) 240Hz
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Ta 27-inčni predstavnik Predator serije ponuja vrtoglave hitrosti osveževanja (do 240Hz !!) in noro nizke odzivne čase (do min. 0,1ms). Vse to mu omogoča tehnologija AdaptiveSync, ima pa monitor G-SYNC kot tudi FreeSync certifikat, tako da ga bo z veseljem poganjala grafična kartica katerega koli proizvajalca. Lahko se pohvali tudi z HDR400 certifikatom in s tem tudi z dobrim prikazom slike v multimedijskih vsebinah. Vsekakor gre za vrhunski izdelek.
Tehnične podrobnosti
| Velikost zaslona | 68,5 cm (27") 16:9 Wide Screen, IPS panel, nebleščeč |
| Ločljivost | 1920x1080 FHD, 240 Hz, Adaptive Sync (G-SYNC compatibe), HDR400 |
| Kontrast | 1.000:1 (Dinamični: 100.000.000:1) |
| Svetilnost | 400 cd/m2 |
| Vidni kot | 178°(H)/178°(V) |
| Velikost pik | 0,311 |
| Odzivni čas | 1ms (G2G), minimalno 0,1ms (G2G) |
| Število barv | 16.7M, 8Bit, 99% sRGB |
| Priklopi | 2x HDMI 1.4, 1x DisplayPort 1.2a, 1x AudioOut, 4x USB 3.1 |
| Stojalo | Nagib -5 do +35°, Pivot 90°, Nastavljiv po višini 0-150mm, Vrtljiv +/-20° |
| Posebnosti | Wide Color Gamut (sRGB), 6 color adjustment, Wide Viewing Angle, Super Sharpness, Flicker-Less, Bluelight Shield, Low Dimming, ComfyView, G-SYNC Compatible/AdaptiveSync, Navigation Key, Black Boost, DisplayHDR 400, ZeroFrame |
| Barva | Črn |
| Zvočniki | 2x 2W |
| Stenska namestitev | DA (VESA: 100x100 mm) |
| Priložen kabel | HDMI, DP, USB 3.1, napajalni |
| Dimenzije | ŠxVxG: 614 x 415-530 x 236 mm (s stojalom) |
| Ostalo | Zaščita Kensington lock |
| Garancija | 2 leti |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
Acer Italy S.r.l.
Viale delle Industrie 1/A 20044 Arese (MI) Milano IT
eu.compliance@acer.com
Kupi skupaj:
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com