Več podobnih: Monitorji Acer
Več podobnih: Monitorji Acer
Monitor Acer SA230Abi, 58,3cm (23) FHD IPS
125,76 €
Cena brez DDV: 103,08 €
12 x 12,77 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Tehnične podrobnosti
| Velikost zaslona | 58,4 cm (23") 16:9 Wide Screen, IPS panel, nebleščeč |
| Ločljivost | 1920x1080 FHD, do 75 Hz, FreeSync |
| Kontrast | 1.000:1 (Dinamični: 100.000.000:1) |
| Svetilnost | 250 cd/m2 |
| Vidni kot | 178°(H)/178°(V) |
| Velikost pik | 0,265 |
| Odzivni čas | 4ms (G2G) |
| Število barv | 16,7M, 6Bit (72% NTSC) |
| Priklopi | 1x VGA, 1x HDMI 1.4 |
| Stojalo | Nagib -5 do +20° |
| Posebnosti | Wide Viewing Angle, Flicker-Less, Blue Light Filter, ComfyView, HDMI FreeSync, ZeroFrame |
| Barva | Črn |
| Zvočniki | Brez |
| Stenska namestitev | NE |
| Priložen kabel | VGA, napajalnik |
| Dimenzije | ŠxVxG: 531x402x212 mm (s stojalom) |
| Ostalo | Zaščita Kensington lock, zunanji napajalnik |
| Garancija | 2 leti |
| Spletna povezava | https://www.acer.com/ac/en/SI/content/model/UM.VS0EE.A01 |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
Acer Italy S.r.l.
Viale delle Industrie 1/A 20044 Arese (MI) Milano IT
eu.compliance@acer.com
Kupi skupaj:
Monitor Acer SA230Abi, 58,3cm (23) FHD IPS
125,76 €
Vsi izdelki skupaj
130,51 €
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Monitorji
Ocena
Velikost
Resolucija
Tip panela
Priključek HDMI
Priključek USB-C
Zaslon na dotik
Ukrivljen zaslon
Ta izdelek
Prenosni monitor 23.8'' (60 cm) FullHD IPS, 75Hz, HDMI, USB-C, zvočniki, ASUS ZenScreen MB249C
334,72 €
60,45 cm (23,8")
1920 x 1080 (FHD)
IPS
Da
Ne
Ne
Ne
Podoben izdelek
111,11 €
62,2 cm (24,5")
1920 x 1080 (FHD)
IPS
Da
Ne
Ne
Ne
Podoben izdelek
92,38 €
62,2 cm (24,5")
1920 x 1080 (FHD)
IPS
Da
Ne
Ne
Ne
Podoben izdelek
150,60 €
60,45 cm (23,8")
1920 x 1080 (FHD)
IPS
Da
Ne
Ne
Ne
Najbolj prodajani
174,90 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Priporočamo
474,90 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Priporočamo
277,83 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana