Več podobnih: Monitorji Acer
Več podobnih: Monitorji Acer
Monitor Acer Nitro VG252QXbmiipx 62,23 cm (24,5) FHD IPS
319,24 €
Cena brez DDV: 261,67 €
24 x 15,93 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
*Predstavitev serije Acer Nitro VG2
Tehnične podrobnosti
| Velikost zaslona | 62,2 cm (24,5") 21:9 Wide Screen, IPS panel, nebleščeč |
| Ločljivost | 1920x1080 FHD, 240 Hz, G-SYNC Compatibe, HDR400 |
| Kontrast | 1.000:1 (Dinamični: 100.000.000:1) |
| Svetilnost | 400 cd/m2 |
| Vidni kot | 178°(H)/178°(V) |
| Velikost pik | 0,282 |
| Odzivni čas | 5ms, 1ms overdrive |
| Število barv | 16,7M, 8Bit (6bit+FRC), sRGB 99% |
| Priklopi | 2x HDMI 2.0, 1x DisplayPort 1.2a, 1x 3,5mm AudioOut, 4x USB 3.1 Hub |
| Stojalo | Nagib -5 do +20° |
| Posebnosti | 6 color adjustment, Wide Viewing Angle, Super Sharpness, Flicker-Less, Bluelight Shield, Low Dimming, ComfyView, G-SYNC compatible, Acer Display Widget, ZeroFrame |
| Barva | Črn |
| Ukrivljen zaslon | Ne |
| Zvočniki | Brez |
| Stenska namestitev | DA (VESA: 100x100 mm) |
| Priložen kabel | HDMI, USB3.0, napajalni |
| Dimenzije | Dimenzije: ŠxVxG: 558 x 419 x 240 mm (s stojalom) |
| Ostalo | Zaščita Kensington lock, DisplayHDR 400 |
| Garancija | 2 leti |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
Acer Italy S.r.l.
Viale delle Industrie 1/A 20044 Arese (MI) Milano IT
eu.compliance@acer.com
Kupi skupaj:
Monitor Acer Nitro VG252QXbmiipx 62,23 cm (24,5) FHD IPS
319,24 €
Vsi izdelki skupaj
323,99 €
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Monitorji
Ocena
Velikost
Resolucija
Tip panela
Priključek HDMI
Priključek USB-C
Zaslon na dotik
Ukrivljen zaslon
Ta izdelek
Prenosni monitor 23.8'' (60 cm) FullHD IPS, 75Hz, HDMI, USB-C, zvočniki, ASUS ZenScreen MB249C
334,72 €
60,45 cm (23,8")
1920 x 1080 (FHD)
IPS
Da
Ne
Ne
Ne
Podoben izdelek
150,46 €
62,23 cm (24,5")
1920 x 1080 (FHD)
IPS
Da
Da
Ne
Ne
Podoben izdelek
111,11 €
62,2 cm (24,5")
1920 x 1080 (FHD)
IPS
Da
Ne
Ne
Ne
Podoben izdelek
92,38 €
62,2 cm (24,5")
1920 x 1080 (FHD)
IPS
Da
Ne
Ne
Ne
Najbolj prodajani
174,90 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Priporočamo
277,83 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Priporočamo
474,90 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Priporočamo
535,53 €
Predvidoma 1 do 2 dni