Acer monitor LED 22 B226WLYMDPR
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Acer B226wl je 22" poslovni monitor. Zasnovan je za intenzivno vsakodnevno uporabo. Nudi visoko kakovost zaslona, analogni in digitalni vmesnik, zvočnike. Stojalo Acer ErgoStand omogoča enostavno nastavitev višine monitorja, njegovega obračanja,... Monitor ustreza standardom EPEAT Gold, TCO in Energy Star 6.0.
Tehnične podrobnosti
| Dimenzije | 505,8x 534 x 221 mm (s stojalom) |
| Velikost zaslona | 56 cm (22"), LED, TN, 16:10 (nesvetleč) |
| Ločljivost | 1680 x 1050 |
| Kontrast | 1000:1 |
| Svetilnost | 250 nit (cd/m2) |
| Vidni kot | 170°/160° |
| Velikost pik | 0.282 mm x 0.282 mm |
| Odzivni čas | 5 ms |
| Število barv | 16.7M |
| Priklopi | Analogni VGA, DVI, DP |
| Stojalo | Vrtljiv, pregiben, nastavljiv po višini |
| Barva | Temno siva |
| Zvočniki | Da (1Wx2) |
| Stenska namestitev | Da (VESA 100 x 100) |
| Priložen kabel | VGA, DVI, DP |
| Ostalo | Energy Star /TCO/ Epeat Gold/Eco Display |
| Garancija | 3 leta |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
Acer Italy S.r.l.
Viale delle Industrie 1/A 20044 Arese (MI) Milano IT
eu.compliance@acer.com
Kupi skupaj:
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com