star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,67 (6 ocen)
Več podobnih: Monitorji LG
Več podobnih: Monitorji LG
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: 94115271
S točkami zvestobe do popustov: 160 točk.
Širša, dobro zaokrožena izkušnja
Prvi na svetu 1ms Nano IPS™ s široko ločljivostjo QHD
Ponovno si zamislite vse, kar počnete, z naslednjim IPS, Nano IPS™. Pri 38" in razmerju zaslona 21:9 (3840 x 1600) ta ukrivljeni Wide QHD Nano IPS™ zaslon uporablja delce nanometrske velikosti, s čimer izboljša intenzivnost in čistost barv na zaslonu, hkrati pa dosega odzivne čase 1 ms. Prvi IPS na svetu zaslon, ki združuje najboljše iz obeh svetov.
Barvni obseg z DCI-P3 98 %
Nežen barvni izraz
Vrhunska kakovost slike kot še nikoli doslej
Vrata za Thunderbolt™ 3 in več
Povečajte svojo zmogljivost z več povezavami. LG UltraWide Monitor ponuja Thunderbolt™ 3 za prenos podatkov in napajanje do 94 W, kot tudi DisplayPort, dve povezavi HDMI, dve vrati USB 3.0 in priključek za slušalke.
Zaslon
Diagonala zaslona: 96,5 cm (38 palcev)
Ločljivost zaslona: 3840 x 1600 slikovnih pik
Izvorno razmerje stranic: 21:9
Zaslon na dotik: Ne
Vrsta HD: UltraWide Quad HD
Vrsta plošče: IPS
Oblika zaslona: ukrivljen
Kontrastno razmerje: 1000:1
Največja frekvenca osveževanja: 144Hz
Število barv zaslona: 1,073 milijarde barv
Svetlost (tipična): 450 cd/m²
Odzivni čas: 1ms
Površina zaslona: mat
Podprte grafične ločljivosti: 3840 x 1600
Razmerje stranic: 21:9
Vidni kot, vodoravno: 178°
Vidni kot, navpično: 178°
Razmak slikovnih pik: 0,2291 x 0,2291 mm
Barvna lestvica: 98 %
Storitve
NVIDIA G-SYNC: Da
AMD FreeSync: Da
Podprta prilagodljiva sinhronizacija VESA: Da
Večpredstavnost
Vgrajeni zvočniki: Da
Vgrajena kamera: št
Število govorcev: 2
RMS moč: 10W
Oblikovanje
Pozicioniranje na trgu: Posel
Barva izdelka: črna, srebrna, bela
Sprednji okvir: črn
Snemljivo stojalo: Da
Barva stopala: srebrna
povezave in vmesniki
Vgrajeno zvezdišče USB: Da
HDMI: Da
Izhod za slušalke: št
Različica zvezdišča USB: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Število spodnjih rež tipa USB-A: 2
Število priključkov tipa USB-C navzdol: 1
USB napajanje do: 94 W
DVI priključek: št
Število vrat HDMI: 2
Število priključkov DisplayPort: 1
Avdio priključki: št
Avdio izhod: Da
Povezava z enosmernim tokom (DC): Da
ergonomija
Nosilec VESA: Da
Reža za kabelsko ključavnico: Da
Nastavitev višine: Da
Vmesnik za montažo na ploščo: 100 * 100 mm
Vrsta reže za kabelsko ključavnico: Kensington
Vrtljiva: Da
nagibno: da
LED indikatorji: Da
uspešnost
Razred energijske učinkovitosti (SDR): G
Razred energijske učinkovitosti (HDR): G
Poraba energije (SDR) na 1.000 ur: 43 kWh
Poraba energije (HDR) na 1000 ur: 106 kWh
Poraba energije (standardno delovanje): 80 W
Poraba energije (izklopljeno): 0,3 W
AC vhodna napetost: 100-240V
AC vhodna frekvenca: 50/60 Hz
Lestvica energetske učinkovitosti: A do G
obseg dobave
Priloženo stojalo: Da
Priloženi kabli: DisplayPort, HDMI, Thunderbolt
teža in dimenzije
Širina naprave (vključno s stojalom): 895,4 mm
Globina naprave (vključno z nogo): 285 mm
Višina naprave (vključno s stojalom): 473,7 mm
Teža (s stojalom): 8,32 kg
Širina (brez stojala): 89,5 cm
Globina (brez stojala): 9,74 cm
Višina (brez stojala): 39,3 cm
Teža (brez stojala): 6,45 kg
podatki o embalaži
Širina embalaže: 1058 mm
Globina embalaže: 235 mm
Višina pakiranja: 539 mm
Teža paketa: 12,3 kg
Vrsta pakiranja: škatla
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
LG Electronics Deutschland GmbH Alfred Herrhausen Allee 65760 DE
eprelpublic@lge.com
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,67 na podlagi 6 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.