Monitor LG UltraWide 34WP65CP-B 86,4 cm (34), 3440x1440 (WQHD), IPS, 300 cd/m2, 21:9 WQHD 5ms 160Hz HDR400 HDMI DP zvočnik črn
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,80 (5 ocen)
Več podobnih: Monitorji LG
Več podobnih: Monitorji LG
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: 98131337
S točkami zvestobe do popustov: 35 točk.
zaslon
Diagonala zaslona: 86,4 cm (34")
Ločljivost zaslona: 3440 x 1440 slikovnih pik
Vrsta HD: Quad HD
Izvorno razmerje stranic: 21:9
Tehnologija zaslona: LED
Svetlost (tipična): 300 cd/m²
Odzivni čas: 5 ms
Oblika zaslona: ukrivljen
Kontrastno razmerje (dinamično): 5000000:1
Največja frekvenca osveževanja: 160 Hz
Vidni kot, vodoravno: 178°
Vidni kot, navpično: 178°
Število barv zaslona: 16,7 milijona barv
Razmak slikovnih pik: 0,07 x 0,23 mm
Funkcija: Podpora za video visokega dinamičnega razpona (HDR).
Tehnologija visokega dinamičnega razpona (HDR): učinek HDR, visok dinamični razpon 10 (HDR10)
Barvna globina: 10 bitov
Pokritost sRGB (klasična): 99 %
Storitve
Funkcija: AMD FreeSync
Vrsta AMD FreeSync: FreeSync Premium
Tehnologije, specifične za blagovno znamko: Crosshair
Funkcija: Tehnologija brez utripanja
Pametni načini: Cinema, Custom, Vivid
večpredstavnost
Funkcija: Vgrajeni zvočniki
RMS moč: 14W
oblikovanje
Pozicioniranje na trgu: igre na srečo
Barva izdelka: Črna
Povezave in vmesniki
Funkcija: HDMI
Število vrat HDMI: 2
Različica HDMI: 2.0
Število priključkov DisplayPort: 1
Različica DisplayPorts: 1.4
Funkcija: Izhod za slušalke
Izhodi za slušalke: 1
Vhod za slušalke: 3,5 mm
Funkcija: HDCP
Različica HDCP: 2.2
ergonomija
Funkcija: nosilec VESA
Vmesnik za montažo na ploščo: 100 x 100 mm
Funkcija: nastavitev višine
Nastavitev višine: 11 cm
Funkcija: nastavitev naklona
Razpon kota nagiba: -5 - 20°
energije
Razred energijske učinkovitosti (SDR): G
Razred energijske učinkovitosti (HDR): G
Poraba energije (SDR) na 1.000 ur: 32 kWh
Poraba energije (HDR) na 1000 ur: 46,9 kWh
Poraba energije (pripravljenost): 0,5 W
Poraba energije (izklopljeno): 0,3 W
AC vhodna napetost: 100 - 240 V
AC vhodna frekvenca: 50 - 60 Hz
Evropski register proizvodov za označevanje z energijskimi nalepkami (EPREL) koda: 1365219
Teža in mere
Širina naprave (vključno z nogo): 809 mm
Globina naprave (vključno z nogo): 260 mm
Višina naprave (vključno s podstavkom): 568,3 mm
Teža (s stojalom): 7,7 kg
Širina (brez stojala): 809 mm
Globina (brez stojala): 91,5 mm
Višina (brez stojala): 358,9 mm
Teža (brez stojala): 5,8 kg
Podatki o embalaži
Širina embalaže: 986 mm
Globina embalaže: 212 mm
Višina embalaže: 524 mm
Teža paketa: 10,5 kg
Druge funkcije
Sistem formata digitalnega signala: Ni podprt
Besedilo je strojno prevedeno.
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
LG Electronics Deutschland GmbH Alfred Herrhausen Allee 65760 DE
eprelpublic@lge.com
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,80 na podlagi 5 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Monitorji
Ocena
Področje uporabe
Velikost
Resolucija
Tip panela
Priključek HDMI
Priključek USB-C
Vgrajena priklopna postaja
Razmerje stranic
Zaslon na dotik
Ukrivljen zaslon
Odzivni čas (ms)
Svetlost (cd/m2)
Pivot
Hitrost osveževanja (Hz)
KVM stikalo
Tovarniška kalibracija
MS Teams/Zoom certifikat
Zvočniki
Vgrajena kamera
Garancija
Ta izdelek
Monitor Samsung S34C500GAU, 86,36 cm (34"), 3440 x 1440 (4K UHD), 300 cd/m2, VA, 21 : 9, 5 ms, 100 Hz, 2 x HDMI, DisplayPort, VESA, UWQHD, črn
4,76 (34 ocen)
Standardna uporaba
86,36 cm (34,0")
3440 x 1440 (UWQHD)
VA
Da
Ne
Ne
21:9
5
100
2 leti
Gaming monitor
86,36 cm (34,0")
2560 x 1440 (WQHD)
VA
Da
21:9
1
144
/
/
2 leti
Gaming monitor
86,36 cm (34,0")
3440 x 1440 (UWQHD)
OLED
0,1
175
3 leta
86,36 cm (34,0")