Monitor LG UltraWide 34WQ500-B, 86,36 cm (34), 2560 x 1080 (QHD), IPS, 400 cd/ m2, 21 : 9, 5 ms, 100 Hz, HDMI, USB-C, črn
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,88 (26 ocen)
Več podobnih: Monitorji LG
Več podobnih: Monitorji LG
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: 117135963
S točkami zvestobe do popustov: 29 točk.
Oglejte si več, več funkcij
Oglejte si impresivne barve
Optimizirane kontrole
Optimizirajte svojo igralno izkušnjo
Neverjetno hitro vas popelje do zmage
Tekoči, hitri gibi
Dynamic Action Sync
Črni stabilizator
Nitni križ
Merilna točka je pritrjena na sredini za večjo natančnost streljanja.
Zaščitite oči
Način branja
Varno pred utripanjem
Enostavno in udobno
Zaslon
Diagonala zaslona: 86,4 cm (34")
Ločljivost zaslona: 2560 x 1080 slikovnih pik
Vrsta HD: UltraWide Full HD
Izvorno razmerje stranic: 21:9
Tehnologija zaslona: LED
Vrsta plošče: IPS
Svetlost (tipična): 400 cd/m²
Odzivni čas: 5 ms
Oblika zaslona: ploščat
Podprti video načini: 480p, 576p, 720p, 1080p, 2160p
Razmerje stranic: 21:9
Kontrastno razmerje: 1000:1
Največja frekvenca osveževanja: 100 Hz
Vidni kot, vodoravno: 178°
Vidni kot, navpično: 178°
Število barv zaslona: 1,67 milijarde barv
Razmak slikovnih pik: 0,312 x 0,31 mm
Diagonala zaslona (cm): 87 cm
Funkcija: Podpora za video visokega dinamičnega razpona (HDR).
Tehnologija visokega dinamičnega razpona (HDR): DisplayHDR 400, HDR Effect
Barvna lestvica: 99%
Pokritost sRGB (klasična): 99 %
Storitve
Funkcija: AMD FreeSync
Vrsta AMD FreeSync: FreeSync
Tehnologije, specifične za blagovno znamko: Black Stabilizer, Crosshair
Funkcija: Tehnologija brez utripanja
Pametni načini: varčevanje z energijo
večpredstavnost
Število govorcev: 2
RMS moč: 7W
oblikovanje
Tržna pozicija: igre na srečo
Barva izdelka: Črna
Država izvora: Kitajska
Povezave in vmesniki
Funkcija: HDMI
Število vrat HDMI: 1
Število priključkov DisplayPort: 1
Funkcija: Izhod za slušalke
ergonomija
Funkcija: nosilec VESA
Vmesnik za montažo na ploščo: 100 x 100 mm
Funkcija: pritrjen na steno
Funkcija: Reža za kabelsko ključavnico
Vrsta reže za kabelsko ključavnico: Kensington
Funkcija: nastavitev naklona
energija
Razred energijske učinkovitosti (SDR): F
Razred energijske učinkovitosti (HDR): G
Poraba energije (SDR) na 1.000 ur: 29 kWh
Poraba energije (HDR) na 1000 ur: 38 kWh
Poraba energije (standardno delovanje): 35 W
Poraba energije (pripravljenost): 0,5W
Poraba energije (izklopljeno): 0,3 W
Poraba energije (PowerSave): 0,3 W
AC vhodna napetost: 100 - 240 V
AC vhodna frekvenca: 50/60Hz
Vrsta napajanja: Zunanji
Lestvica energetske učinkovitosti: A do G
Pogoji delovanja
Delovna temperatura: 0 - 40°C
Temperaturno območje skladiščenja: -20 - 60 °C
Relativna vlažnost med delovanjem: 0 - 80%
Vlažnost med skladiščenjem: 0 - 85%
obseg dobave
Funkcija: priloženo stojalo
Funkcija: pregled hitrega začetka
Funkcija: navodila za uporabo
Teža in dimenzije
Širina naprave (vključno z nogo): 816,5 mm
Globina naprave (vključno z nogo): 223,3 mm
Višina naprave (vključno s podstavkom): 483,7 mm
Teža (s stojalom): 6,9 kg
Širina (brez stojala): 816,5 mm
Globina (brez stojala): 45,5 mm
Višina (brez stojala): 365,3 mm
Teža (brez stojala): 6 kg
Podatki o embalaži
Širina embalaže: 9423,4 mm
Globina embalaže: 515,6 mm
Višina embalaže: 241,3 mm
Teža paketa: 11,1 kg
Vrsta embalaže: škatla
Tehnične podrobnosti
Garancijska doba: 1 leto
Pogled uporabnika
Monitor LG UltraWide 34WQ500-B je odlična izbira za poslovne uporabnike, ki potrebujejo več prostora na zaslonu za učinkovito izvajanje več opravil, pregledne tabele ali napredno urejanje dokumentov. Zaradi širokega formata 21 : 9 in ločljivosti QHD je tudi priljubljen pri gamerjih in ustvarjalcih vsebin, saj omogoča poglobljeno vizualno izkušnjo in boljšo preglednost pri delu. Uporabniki pogosto cenijo kombinacijo IPS matrike, odzivnega časa in sodobnih priključkov, ki so značilni za LG monitorje in zagotavljajo konstantno kakovost ter zanesljivost.
Zakaj kupiti na Enaa
Odgovori na pogosta vprašanja
Ali je ta monitor primeren za uporabo z več programi hkrati?
Da, zaradi ultra širokega zaslona 21 : 9 in dolžine 86,36 cm omogoča prikaz več oken ali aplikacij hkrati, kar je idealno za napredno večopravilnost v pisarni ali doma.
Podpira monitor priklop preko USB-C in za katere naprave je to primerno?
Kakšna je najbolj optimalna postavitev monitorja glede na velikost?
Je IPS matrika primerna tudi za obdelavo fotografij in videa?
Ali je monitor primeren tudi za igranje iger z višjo frekvenco osveževanja?
Frekvenca osveževanja 100 Hz zagotavlja bolj tekoče gibanje slike v primerjavi s klasičnimi 60 Hz monitorji, kar je opazno pri hitrih igrah ali delu z animacijami.
Opis posodobljen: november 2025
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
LG Electronics Deutschland GmbH Alfred Herrhausen Allee 65760 DE
eprelpublic@lge.com
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,88 na podlagi 26 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.