Monitor LG Ultra Wide 34WR55QK-B.AEU, 86,4 cm (34), 3440 x 1440 (QHD), VA, 300 cd/m2, 5 ms, HDR10, 2 x HDMI, DP, USB-C (65 W), črn 98138488
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
LG Ultra Wide 34WR55QK-B.AEU – produktivno in široko delovno okolje v QHD ločljivosti
Izjemno širok 34" monitor s QHD ločljivostjo za zahtevne uporabnike in večopravilnost na enem zaslonu.- UltraWide format (3440 x 1440) za več prostora in jasnost
- VA zaslon s HDR10 za boljše barve in kontrast
- Priključki: 2x HDMI, DisplayPort, USB-C (65 W) za prilagodljivo povezljivost
- 300 cd/m² svetilnost za jasno sliko v različnih pogojih
- Hitri odzivni čas 5 ms za tekočo izkušnjo
Doživite širše vidno polje z 86,42 cm/34" LG Ultra Wide 34WR55QK-B.AEU
Primeren za raznolike uporabnike
Uživajte v brezhibni izkušnji gledanja
Enostavna uporaba in ergonomičnost
- Velikost zaslona: 34" (86,42 cm)
- Ločljivost: 3440x1440 (WQHD)
- HDR10 podpira večjo globino barv
- Priključki: 2x HDMI, DP, USB-C
- 5 ms odzivni čas za tekočo sliko
Prilagodljivo in sodobno
Zaslon
Diagonala zaslona: 86,4 cm (34")
Ločljivost zaslona: 3440 x 1440 slikovnih pik
Vrsta HD: Wide Quad HD
Izvorno razmerje stranic: 21:9
Vrsta plošče: VA
Svetlost (tipična): 300 cd/m²
Odzivni čas: 5 ms
Oblika zaslona: ukrivljen
Kontrastno razmerje: 3000:1
Največja frekvenca osveževanja: 100 Hz
Vidni kot, vodoravno: 178°
Vidni kot, navpično: 178°
Število barv zaslona: 16,7 milijona barv
Razmak slikovnih pik: 0,2318 x 0,2318 mm
Diagonala zaslona (cm): 86 cm
Funkcija: Podpora za video visokega dinamičnega razpona (HDR).
Tehnologija visokega dinamičnega razpona (HDR): učinek HDR, visok dinamični razpon 10 (HDR10)
Standard barvnega prostora: sRGB
Barvna lestvica: 99%
Storitve
Funkcija: Tehnologija brez utripanja
Pametni načini: varčevanje z energijo
oblikovanje
Pozicioniranje na trgu: Posel
Barva izdelka: Črna
Povezave in vmesniki
Funkcija: Integrirano zvezdišče USB
Število vhodnih vrat USB Type-C: 1
Število spodnjih rež tipa USB-A: 1
Funkcija: USB Power Delivery
USB napajanje do: 65 W
Funkcija: HDMI
Število vrat HDMI: 2
Število priključkov DisplayPort: 1
Funkcija: Izhod za slušalke
ergonomija
Funkcija: nosilec VESA
Vmesnik za montažo na ploščo: 100 x 100 mm
Funkcija: nastavitev višine
Funkcija: nastavitev naklona
Funkcija: Zaslonski prikaz (OSD)
energije
Razred energijske učinkovitosti (SDR): F
Razred energijske učinkovitosti (HDR): G
Poraba energije (SDR) na 1.000 ur: 28 kWh
Poraba energije (HDR) na 1000 ur: 45 kWh
Poraba energije (pripravljenost): 0,5W
Poraba energije (izklopljeno): 0,5W
AC vhodna napetost: 100 - 240 V
AC vhodna frekvenca: 50/60Hz
Vrsta napajanja: Zunanji
Lestvica energetske učinkovitosti: A do G
Teža in dimenzije
Širina naprave (vključno s stojalom): 810,3 mm
Globina naprave (vključno s stojalom): 259,1 mm
Višina naprave (vključno s stojalom): 569 mm
Teža (vključno s stojalom): 6,89 kg
Širina (brez stojala): 810,3 mm
Globina (brez stojala): 91,4 mm
Višina (brez stojala): 358,1 mm
Teža (brez stojala): 4,99 kg
Podatki o embalaži
Širina embalaže: 985,5 mm
Globina embalaže: 10,8 mm
Višina embalaže: 523,2 mm
Teža paketa: 10,3 kg
Obseg dobave
Funkcija: priloženo stojalo
Priloženi kabli: USB Type-C
Druge funkcije
Tehnologije, specifične za blagovno znamko: Black Stabilizer, način DAS
Funkcija: okvir za okvirjem (PbP)
Pogled uporabnika
Zakaj kupiti na Enaa
Odgovori na pogosta vprašanja
Ali lahko ta monitor uporabljam za igranje videoiger?
Kateri priključki so na voljo na tem monitorju?
Monitor je opremljen z dvema HDMI priklopoma, DisplayPort, USB-C (z napajanjem do 65 W), kar omogoča povezavo z različnimi napravami, kot so prenosniki, PC-ji in celo nekateri tablični računalniki.