Monitor LG UltraFine Ergo 32UN880K-B 81,3 cm (32), 3840x2160 (4K UHD), IPS, 350 cd/m2, 5ms, 16:9, HDMI, USB-C 60W, 10W zvočniki,
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
LG UltraFine Ergo 32UN880K-B – prilagodljiv 32'' 4K monitor za profesionalce in igričarje
- IPS matrika zagotavlja široke kote in natančne barve
- Ergonomsko nastavljivo stojalo za optimalno udobje
- Povezave HDMI, USB-C (60W) in vgrajeni 10W zvočniki
- Kratek odzivni čas 5 ms za gladko delovanje
Glavne prednosti:
- Ločljivost 4K UHD: Za brezhibno jasnost in ostrino.
- IPS tehnologija: Široki vidni koti in natančne barve.
- Ergo Design: Nastavljivo stojalo za popolno udobje.
- USB-C povezljivost: Enostavna priključitev in hitro polnjenje.
zaslon
Diagonala zaslona: 81,3 cm (32")
Ločljivost zaslona: 3840 x 2160 slikovnih pik
Vrsta HD: 4K Ultra HD
Izvorno razmerje stranic: 16:9
Vrsta plošče: IPS
Svetlost (tipična): 350 cd/m²
Odzivni čas: 5 ms
Oblika zaslona: Ploščat
Kontrastno razmerje (dinamično): 5000000:1
Največja frekvenca osveževanja: 60 Hz
Vidni kot, vodoravno: 178°
Vidni kot, navpično: 178°
Število barv zaslona: 1,07 milijarde barv
Diagonala zaslona (cm): 80 cm
Funkcija: Podpora za video visokega dinamičnega razpona (HDR).
Tehnologija visokega dinamičnega razpona (HDR): učinek HDR, visok dinamični razpon 10 (HDR10)
Standard barvnega prostora: DCI-P3
barvna lestvica: 95%
storitve
Funkcija: AMD FreeSync
Vrsta AMD FreeSync: FreeSync
Funkcija: Tehnologija brez utripanja
večpredstavnost
RMS moč: 10 W
Funkcija: Vgrajeni zvočniki
oblikovanje
Tržna pozicija: Hiša
Barva izdelka: Črna
povezave in vmesniki
Funkcija: Integrirano zvezdišče USB
Vrsta vrat USB navzgor: USB Type-C
Število rež navzgor: 1
Število spodnjih rež USB-A: 2
Funkcija: USB Power Delivery
USB napajalnik do: 60 W
Funkcija: HDMI
Število vrat HDMI: 2
Število priključkov DisplayPort: 1
Različica DisplayPort: 1.4
Funkcija: Izhod za slušalke
ergonomija
Funkcija: nosilec VESA
Vmesnik za montažo na ploščo: 100 x 100 mm
Funkcija: nastavitev višine
Nastavljiva višina (maks.): 13 cm
Nepremičnina: Pivot
Vrtilni kot: 0 - 90°
Lastnost: Vrtljiva
Območje kota vrtenja: -280 - 280°
Funkcija: nastavitev naklona
Razpon kota nagiba: -25 - 25°
Funkcija: Zaslonski prikaz (OSD)
energije
Razred energijske učinkovitosti (SDR): G
Razred energijske učinkovitosti (HDR): G
Poraba energije (SDR) na 1.000 ur: 33 kWh
Poraba energije (HDR) na 1000 ur: 56 kWh
Poraba energije (standardno delovanje): 38 W
AC vhodna napetost: 240 V
Izhodna napetost napajalnika: 19,5 V
Vrsta napajanja: Zunanji
Lestvica energetske učinkovitosti: A do G
teža in dimenzije
Širina naprave (vključno s stojalom): 714,3 mm
Globina naprave (vključno s stojalom): 406,8 mm
Višina naprave (vključno s stojalom): 641,2 mm
Teža (vključno s stojalom): 10,3 kg
Širina (brez stojala): 714,3 mm
Globina (brez stojala): 45,7 mm
Višina (brez stojala): 420,1 mm
Teža (brez stojala): 6,5 kg
podatki o embalaži
Širina embalaže: 821 mm
Globina embalaže: 247 mm
Višina embalaže: 507 mm
Teža paketa: 14,6 kg
Vrsta embalaže: Škatla
obseg dobave
Funkcija: priloženo stojalo
Priloženi kabli: HDMI, USB Type-C
Pogled uporabnika
Zakaj kupiti na Enaa
Odgovori na pogosta vprašanja
Ali je ta monitor primeren za uporabo z več računalniki hkrati?
Kakšne možnosti nastavitve višine in nagiba ponuja stojalo Ergo?
Ali vgrajeni zvočniki zadostujejo za videokonference in osnovno uporabo?
Vgrajena 10 W stereo zvočnika sta dovolj glasna in jasna za videokonference ali osnovno predvajanje multimedijskih vsebin, za zahtevnejše poslušanje pa priporočamo uporabo zunanjih zvočnikov ali slušalk.
Kaj pomeni USB-C priklop z 60W? Ali je primeren za napajanje prenosnika?
USB-C vhod z močjo 60 W poleg prenosa slike in podatkov omogoča tudi hkratno napajanje večine prenosnikov, kar pomeni manj kablov in večjo urejenost delovne mize.