Monitor LG 32UR500-B 80,1 cm (31,5'), 3840x2160 (4K UHD), VA, 250cd/m2, 16:9 4ms 60Hz HDR10 HDMI DP zvočnik črn
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,50 (4 ocen)
Več podobnih: Monitorji LG
Več podobnih: Monitorji LG
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: 98136254
S točkami zvestobe do popustov: 32 točk.
LG 32UR500-B – 4K UHD monitor za izjemno natančno sliko
  • 4K UHD ločljivost za kristalno čisto sliko in več podrobnosti
  • Visoko kontrasten VA zaslon za globlje črne odtenke
  • HDR10 podpora izboljša prikaz svetlih in temnih prizorov
  • Vgrajeni zvočniki za večjo uporabnost brez dodatne opreme
  • Hitri odzivni čas 4 ms primeren tudi za zahtevnejše uporabnike
Podrobnosti obvladane
Funkcije, osredotočene na igro
Poglobljeno igranje
AMD FreeSync
Tekoče in hitre gibe
Dynamic Action Sync
Hitro reagirajte
Črni stabilizator
En korak naprej v temi
Uživajte v vsebinah 4K in HDR
Vizualni sijaj
Nadzor na zaslonu
Optimizirane kontrole
Ergonomska oblika
Enostavno in priročno
Zaslon
Diagonala zaslona: 80 cm (31,5")
Ločljivost zaslona: 3840 x 2160 slikovnih pik
Vrsta HD: 4K Ultra HD
Izvorno razmerje stranic: 16:9
Vrsta plošče: VA
Svetlost (tipična): 250 cd/m²
Odzivni čas: 4 ms
Funkcija: Zaslon proti bleščanju
Oblika zaslona: ploščat
Kontrastno razmerje: 3000:1
Največja frekvenca osveževanja: 60 Hz
Vidni kot, vodoravno: 178°
Vidni kot, navpično: 178°
Število barv zaslona: 1,07 milijarde barv
Razmak slikovnih pik: 0,06053 x 0,18159 mm
Diagonala zaslona (cm): 80 cm
Funkcija: Podpora za video visokega dinamičnega razpona (HDR).
Tehnologija visokega dinamičnega razpona (HDR): učinek HDR, visok dinamični razpon 10 (HDR10)
Storitve
Funkcija: AMD FreeSync
Vrsta AMD FreeSync: FreeSync
Tehnologije, specifične za blagovno znamko: Black Stabilizer
Funkcija: Tehnologija brez utripanja
večpredstavnost
Funkcija: Vgrajeni zvočniki
RMS moč: 5W
oblikovanje
Barva izdelka: Črna
Povezave in vmesniki
Funkcija: HDMI
Število vrat HDMI: 2
Število priključkov DisplayPort: 1
Različica DisplayPorts: 1.4
Funkcija: Izhod za slušalke
ergonomija
Funkcija: nosilec VESA
Vmesnik za montažo na ploščo: 100 x 100 mm
Funkcija: nastavitev višine
Funkcija: Pivot
Funkcija: nastavitev naklona
Razpon kota nagiba: -5 - 15°
energija
Razred energijske učinkovitosti (SDR): F
Razred energijske učinkovitosti (HDR): G
Poraba energije (SDR) na 1.000 ur: 32 kWh
Poraba energije (HDR) na 1000 ur: 43 kWh
Poraba energije (standardno delovanje): 350 W
Poraba energije (maks.): 250 W
Poraba energije (izklopljeno): 0,3 W
AC vhodna napetost: 100 - 240 V
Lestvica energetske učinkovitosti: A do G
Teža in mere
Širina naprave (vključno z nogo): 714,3 mm
Globina naprave (vključno z nogo): 208,8 mm
Višina naprave (vključno s podstavkom): 512,3 mm
Teža (s stojalom): 7,7 kg
Širina (brez stojala): 714,3 mm
Globina (brez stojala): 45,7 mm
Višina (brez stojala): 420 mm
Teža (brez stojala): 6,7 kg
Podatki o embalaži
Širina embalaže: 821 mm
Globina embalaže: 226 mm
Višina embalaže: 507 mm
Teža paketa: 10,7 kg
Vrsta embalaže: škatla
trajnost
Evropski register proizvodov za označevanje z energijskimi nalepkami (EPREL) koda: 1611929
Druge funkcije
Barvna paleta DCI-P3: 90 %
Pogled uporabnika
Zakaj kupiti na Enaa
Odgovori na pogosta vprašanja
Ali je monitor LG 32UR500-B primeren za profesionalno grafično delo?
Kakšna je ustrezna oddaljenost sedenja od 32-palčnega monitorja?
Za udobno uporabo priporočamo razdaljo med 70 in 100 cm, saj večja diagonala omogoča preglednost brez naprezanja oči. Več informacij glede prilagajanja prostora lahko najdete v našem vodniku o velikosti monitorja.
Ali so v monitor vgrajeni zvočniki dovolj za vsakodnevno uporabo?
Katere naprave lahko priključim na ta monitor?
Kako hitro se osvežuje slika in ali je ta monitor primeren za igranje iger?
Monitor podpira osveževalno hitrost 60 Hz in ima odzivni čas 4 ms, kar zadošča za večino domačih in poslovnih uporab ter občasno igranje iger. Za napredne e-športne igralce z višjimi zahtevami priporočamo preverbo modelov s hitrejšim osveževanjem.
Opis posodobljen: oktober 2025
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
LG Electronics Deutschland GmbH Alfred Herrhausen Allee 65760 DE
eprelpublic@lge.com
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,50 na podlagi 4 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Monitorji
Ocena
Področje uporabe
Velikost
Resolucija
Tip panela
Priključek HDMI
Priključek USB-C
Vgrajena priklopna postaja
Razmerje stranic
Zaslon na dotik
Ukrivljen zaslon
Odzivni čas (ms)
Svetlost (cd/m2)
Pivot
Hitrost osveževanja (Hz)
MS Teams/Zoom certifikat
Zvočniki
Vgrajena kamera
Garancija
Ta izdelek
Monitor LG 32MR50C-B 80,1 cm (31,5''), 1920 x 1080 (FHD), VA, 250cd/m2, 5ms, 100Hz, HDMI, VGA
4,87 (15 ocen)
Standardna uporaba
80,1 cm (31,5)
1920 x 1080 (FHD)
VA
Da
Ne
Ne
16:9
Da
5
100
2 leti
Gaming monitor
80,1 cm (31,5)
3840 x 2160 (4K UHD)
VA
16:9
1
144
/
2 leti
Standardna uporaba
81,28 cm (32")