Monitor Samsung Odyssey G7 S32DG702EU 81,3 cm (32), 3840 x 2160 (4K UHD), IPS, 350 cd/m2, 1ms, 16:9 144 Hz HDR10+ DP HDMI USB zvočnik črne barve
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Samsung Odyssey G7 S32DG702EU – 4K UHD monitor za intenzivno igranje in delo
Napredni 81,3 cm (32") IPS monitor, namenjen gamerjem in zahtevnim uporabnikom, prinaša izjemno sliko in hitro odzivnost.- Izjemna ločljivost 3840 x 2160 (4K UHD) za kristalno jasne podrobnosti
- Hitri odzivni čas 1 ms in osveževanje 144 Hz za gladko izkušnjo
- HDR10+ prinaša bogate barve in globok kontrast
- Vgrajeni zvočniki za priročno uporabo
- Povezljivost: DP, HDMI, USB
Zaslon
Diagonala zaslona: 81,3 cm (32")
Ločljivost zaslona: 3840 x 2160 slikovnih pik
Vrsta HD-ja: 4K Ultra HD
Izvorno razmerje stranic: 16:9
Tehnologija zaslona: LCD
Vrsta plošče: IPS
Svetlost (tipična): 350 cd/m²
Odzivni čas: 1 ms
Vrsta merjenja odzivnega časa: GTG (od sive do sive)
Oblika zaslona: Ploska
Kontrastno razmerje: 1000:1
Največja hitrost osveževanja: 144 Hz
Kot gledanja, vodoravno: 178°
Kot gledanja, navpično: 178°
Število barv na zaslonu: 1 milijarda barv
Diagonala zaslona (cm): 80 cm
Funkcija: Podpora za video z visokim dinamičnim razponom (HDR)
Maks. svetlost: 65 %
Storitve
Funkcija: AMD FreeSync
Vrsta AMD FreeSync: FreeSync Premium
Nameščen operacijski sistem: Tizen
multimedija
Značilnost: Vgrajeni zvočniki
Funkcija: Prilagodljiv nadzor zvoka (ASC)
oblikovanje
Tržno pozicioniranje: Igre
Barva izdelka: Črna
Povezave in vmesniki
Značilnost: Vgrajeno USB vozlišče
Število vhodnih vrat USB tipa B: 1
Število rež USB-A za prenos v smeri navzdol: 2
Značilnost: HDMI
Število HDMI vhodov: 2
Število priključkov DisplayPort: 1
Značilnost: Priključek za enosmerni tok (DC)
omrežje
Funkcija: Wi-Fi
Funkcija: Bluetooth
Funkcija: Ethernet/LAN
ergonomija
Značilnost: VESA nosilec
Vmesnik za montažo na ploščo: 100 x 100 mm
Značilnost: Nastavitev višine
Nastavljiva višina (maks.): 12 cm
Lastnost: Pivot
Značilnost: Vrtljivo
Območje kota vrtenja: -30 - 30°
Značilnost: Nastavitev nagiba
Območje kota nagiba: -2 - 25°
energija
Razred energijske učinkovitosti (SDR): G
Razred energijske učinkovitosti (HDR): G
Poraba energije (SDR) na 1000 ur: 33 kWh
Poraba energije (HDR) na 1000 ur: 59 kWh
Poraba energije (standardno delovanje): 33 W
Poraba energije (v stanju pripravljenosti): 0,5 W
Vrsta napajanja: Zunanje
Lestvica energetske učinkovitosti: od A do G
Teža in dimenzije
Širina naprave (vključno s stojalom): 714,2 mm
Globina naprave (vključno s stojalom): 263,5 mm
Višina naprave (vključno s stojalom): 583,2 mm
Teža (vključno s stojalom): 8 kg
Širina (brez stojala): 714,2 mm
Globina (brez stojala): 73,8 mm
Višina (brez stojala): 418,4 mm
Teža (brez stojala): 4,8 kg
Podatki o embalaži
Vrsta stojala: Stoječe HAT
Širina embalaže: 796 mm
Globina embalaže: 517 mm
Višina embalaže: 166 mm
Teža paketa: 10,1 kg
Obseg dobave
Priloženi kabli: DisplayPort, napajalni, USB
Značilnost: Daljinski upravljalnik priložen
Dolžina napajalnega kabla: 1,5 m
Druge funkcije
Tehnologije, specifične za blagovno znamko: Game Bar 2.0, Game Hub, Ultrawide Game View
Funkcija: TV Plus
Funkcija: Podpora za aplikacijo SmartThings
Nepremičnina: Dotaknite se pogleda
Virtualni asistent: Amazon Alexa in Samsung Bixby
Funkcija: Interakcija govora na daljavo
Značilnost: Univerzalni vodnik
Funkcija: Način varčevanja z očmi Samsung
Lastnost: Velikost slike
Funkcija: Prilagodljiva slika
Funkcija: Izklopni časovnik Plus
Nepremičnina: Delovni prostor
Funkcija: Virtualna AIM točka
Funkcija: Samodejno preklapljanje virov+
Fascinantne slike
4K UHD
Realistična grafika na vašem zaslonu
Hitra IPS plošča
Hitra akcija in gladko igranje
Osveževalna frekvenca 144 Hz in odzivni čas 1 ms
S hitrostjo osveževanja 144 Hz boste doživeli osupljivo igranje z izjemno gladko akcijo in minimalnim zamikom ter zamegljenostjo zaradi gibanja. Zahvaljujoč skoraj takojšnjemu odzivnemu času 1 ms (GtG) se vsako gibanje zajame v realnem času, kar omogoča hitrejše reakcije in neprekosljivo natančnost pri igranju.
Vaše igralno središče
Igralni center
Vse vaše najljubše oddaje na enem mestu
Aplikacije za pametne televizorje in AVA Pro
Hitro povezana
Samodejno preklapljanje vira+
Umetna inteligenca zagotavlja jasne trenutke v ločljivosti 4K
Nadgradnja ločljivosti 4K z umetno inteligenco
Podrobno do zmage
VESA DisplayHDR 400
Gladko igranje
AMD FreeSync™ Premium
Hitra nastavitev
Igralna vrstica
Ujemite vse svoje sovražnike tudi v temi
Dinamični izenačevalnik črne barve
Narejeno za vas
Ergonomsko stojalo
Zasnovan, da osvetli vaš svet
CoreSync in CoreLighting+
Besedilo je strojno prevedeno.
Enaa povzetek
Monitor Samsung Odyssey G7 S32DG702EU s 32-palčno diagonalo in 4K UHD ločljivostjo zagotavlja izjemno ostro sliko in veliko delovno površino, zaradi česar je primeren za zahtevnejše uporabnike, ki pogosto delajo z več odprtimi okni, analizirajo podatke ali želijo bolj poglobljeno gaming izkušnjo. Visoka frekvenca osveževanja 144 Hz in hiter odzivni čas sta posebej privlačna za gamerje, ki iščejo tekoče prikazovanje slike pri hitrih igrah. Za optimalen izkoristek prostora in ergonomijo je priporočljivo zagotoviti ustrezno razdaljo gledanja zaradi večje diagonale. Monitor je zaradi svoje zmogljivosti nekoliko manj primeren za uporabnike, ki iščejo le osnovne funkcije ali imajo omejen prostor na mizi.