Monitor Samsung S32CM703UU, 81,28 cm (32), 3840 x 2160 (4K UHD), 16 : 9, 60 Hz, 4 ms, HDR10, HDMI, USB-C, VESA, pivot, LS, bel
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,80 (10 ocen)
Več podobnih: Monitorji Samsung
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: 94131673
S točkami zvestobe do popustov: 47 točk.
zaslon
Diagonala zaslona: 81,3 cm (32")
Ločljivost zaslona: 3840 x 2160 slikovnih pik
Izvorno razmerje stranic: 16:9
Tehnologija zaslona: LED
Vrsta HD: 4K Ultra HD
Vrsta plošče: VA
Oblika zaslona: ploščat
Kontrastno razmerje: 3000:1
Največja frekvenca osveževanja: 60 Hz
Število barv zaslona: 1 milijarda barv
Svetlost (tipična): 300 cd/m²
Odzivni čas: 4 ms
Vidni kot, vodoravno: 178°
Vidni kot, navpično: 178°
Vidna velikost (vodoravno): 69,7 cm
Vidna velikost (navpično): 39,2 cm
Diagonala zaslona (cm): 80 cm
Podpora za video visokega dinamičnega razpona (HDR): Da
Tehnologija visokega dinamičnega razpona (HDR): High Dynamic Range 10 (HDR10)
Pokritost sRGB (klasična): 99 %
Storitve
NVIDIA G-SYNC: Ne
AMD FreeSync: Ne
Tehnologija brez utripanja: Da
Igralni način: Da
TV Plus: Ja
Podpora za aplikacijo SmartThings: Da
Deluje s Samsung Bixby: Da
Brezžična podpora Dex: Da
Tapnite Pogled: Da
Različica operacijskega sistema: Tizen
večpredstavnost
Vgrajeni zvočniki: Da
Integrirana kamera: št
Število govorcev: 2
RMS moč: 5W
Prilagodljiv nadzor zvoka (ASC): Da
oblikovanje
Tržna pozicija: igre na srečo
Barva izdelka: Bela
Povezave in vmesniki
Vgrajeno zvezdišče USB: Da
HDMI: Da
Različica zvezdišča USB: 2.0
DVI priključek: št
Število vrat HDMI: 1
Različica HDMI: 2.0
Vgrajeno preklapljanje KVM: št
HDCP: Da
Različica HDCP: 2.2
Vrsta vrat za polnjenje: USB Type-C
omrežje
WiFi: Da
Standardi WLAN: Wi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetooth: Da
Različica Bluetooth: 5.2
Ethernet/LAN: Ne
ergonomija
Nosilec VESA: Da
Nastavitev višine: Da
Vmesnik za montažo na ploščo: 100 x 100 mm
Nastavitev višine: 12 cm
Pivot: št
Vrtljiva: Da
Območje kota vrtenja: -92 - 92°
Razpon kota nagiba: -2 - 15°
Slika v sliki: št
Nastavitev naklona: Da
energija
Razred energijske učinkovitosti (SDR): G
Razred energijske učinkovitosti (HDR): G
Poraba energije (SDR) na 1.000 ur: 33 kWh
Poraba energije (HDR) na 1.000 ur: 37 kWh
Poraba energije (standardno delovanje): 33,2 W
Poraba energije (pripravljenost): 0,5W
Poraba energije (maks.): 140 W
AC vhodna napetost: 120 - 240 V
Lestvica energetske učinkovitosti: A do G
Pogoji delovanja
Delovna temperatura: 10 - 40°C
Relativna vlažnost med delovanjem: 10 - 80%
obseg dobave
Priloženo stojalo: Da
Priloženi kabli: HDMI, USB Type-C
Priložen daljinski upravljalnik: Da
Dolžina napajalnega kabla: 1,5 m
Teža in dimenzije
Širina naprave (vključno z nogo): 713,4 mm
Globina naprave (vključno z nogo): 200 mm
Višina naprave (vključno s podstavkom): 643,5 mm
Teža (s stojalom): 6,4 kg
Širina (brez stojala): 713,4 mm
Globina (brez stojala): 24,5 mm
Višina (brez stojala): 423,8 mm
Teža (brez stojala): 4,2 kg
Podatki o embalaži
Širina embalaže: 800 mm
Globina embalaže: 511 mm
Višina embalaže: 159 mm
Teža paketa: 9 kg
Besedilo je strojno prevedeno.
Pogled uporabnika
Zakaj kupiti na Enaa
Odgovori na pogosta vprašanja
Ali je ta monitor primeren za uporabo z več računalniki hkrati?
Kako nastavljiva je postavitev monitorja?
Ali lahko ta monitor uporabljam tudi za igranje iger?
Kateri kabel naj uporabim za najboljšo kakovost slike?
Kako lahko vzdržujem zaslon za dolgo življenjsko dobo?
Opis posodobljen: oktober 2025
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
SAMSUNG ELECTRONICS (UK) LIMITED Samsung PO Box 12987 Blackrock Co.Dublin Ireland
eprel@samsung.com
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,80 na podlagi 10 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Monitorji
Ocena
Področje uporabe
Velikost
Resolucija
Tip panela
Priključek HDMI
Priključek USB-C
Vgrajena priklopna postaja
Razmerje stranic
Zaslon na dotik
Ukrivljen zaslon
Odzivni čas (ms)
Svetlost (cd/m2)
Pivot
Hitrost osveževanja (Hz)
MS Teams/Zoom certifikat
Zvočniki
Vgrajena kamera
Garancija
Ta izdelek
Monitor ASUS ProArt PA32UC-K 81,28cm (32") UHD IPS LED LCD DP/HDMI/USB-C X-rite i1 zvočniki
4,80 (15 ocen)
Poslovni monitor
81,28 cm (32")
3840 x 2160 (4K UHD)
IPS
Da
Da
Da, 60W
16:9
Ne
Ne
5
75
3 leta + 2 dodatni leti s spletno registracijo
Poslovni monitor
81,28 cm (32")
3840 x 2160 (4K UHD)
IPS
Da, 96 W
16:9
5
75
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
81,28 cm (32")
/
VA
Da, 90W
60
2 leti
81,28 cm (32")
Da, 140W