Monitor Samsung S27C366EAU, 68,60 cm (27), 1920 x 1080, 16:9, VA, 4 ms, 250 cd/m2, DP, HDMI, črn
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,80 (5 ocen)
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: 94130799
S točkami zvestobe do popustov: 20 točk.
Samsung S27C366EAU – poslovni monitor z napredno VA sliko in udobjem za vsakdan
  • Velik 68,6 cm (27") zaslon s polno HD ločljivostjo za prostorno in ostro sliko
  • VA tehnologija za globlje kontraste in boljšo čitljivost
  • Čas odziva 4 ms poskrbi za tekočo sliko pri delu ali igri
  • Priključki HDMI in DP omogočajo vsestransko povezovanje
  • Nizka poraba energije za okolju prijazno uporabo
zaslon
Diagonala zaslona: 68,6 cm (27 palcev)
Ločljivost zaslona: 1920 x 1080 slikovnih pik
Izvorno razmerje stranic: 16:9
Tehnologija zaslona: LED
Vrsta HD: Full HD
Vrsta plošče: VA
Oblika zaslona: ukrivljen
Kontrastno razmerje: 3000:1
Največja frekvenca osveževanja: 75 Hz
Število barv zaslona: 16,7 milijona barv
Svetlost (tipična): 250 cd/m²
Odzivni čas: 4ms
Ocena ukrivljenosti zaslona: 1800R
Vidni kot, vodoravno: 178°
Vidni kot, navpično: 178°
Diagonala zaslona (cm): 59 cm
Podpora za video visokega dinamičnega razpona (HDR): Ne
Pokritost NTSC (tipično): 72 %
Storitve
NVIDIA G-SYNC: Ne
AMD FreeSync: Da
Igralni način: Da
TV Plus: Ne
Podpora za aplikacijo SmartThings: Ne
Deluje s Samsung Bixby: Ne
Tapnite Pogled: št
večpredstavnost
Vgrajeni zvočniki: št
Vgrajena kamera: št
oblikovanje
Pozicioniranje na trgu: igre na srečo
Barva izdelka: Črna
povezave in vmesniki
Vgrajeno zvezdišče USB: št
HDMI: Da
Število priključkov VGA (D-Sub): 1
DVI priključek: št
Število vrat HDMI: 1
Različica HDMI: 1.4
HDCP: Ne
omrežje
Bluetooth: Ne
Vgrajena vrata Ethernet: št
ergonomija
Nosilec VESA: Da
Vmesnik za montažo na ploščo: 75*75 mm
Razpon kota nagiba: -2 - 22°
Slika v sliki: št
Izvedba
Razred energijske učinkovitosti (SDR): E
Ocena energijske učinkovitosti (HDR): Ni na voljo
Poraba energije (SDR) na 1.000 ur: 20 kWh
Poraba energije (standardno delovanje): 20 W
Poraba energije (pripravljenost): 0,3 W
Poraba energije (maks.): 25 W
Poraba energije (izklopljeno): 0,3 W
AC vhodna napetost: 100-240V
Lestvica energetske učinkovitosti: A do G
pogoji delovanja
Delovna temperatura: 10 - 40 °C
Delovna relativna vlažnost: 10 - 80%
obseg dobave
Priloženi kabli: AC
Dolžina napajalnega kabla: 1,5 m
teža in dimenzije
Širina naprave (vključno s stojalom): 622,6 mm
Globina naprave (vključno z nogo): 234,2 mm
Višina naprave (vključno s stojalom): 466,2 mm
Teža (s stojalom): 4,2 kg
Širina (brez stojala): 622,6 mm
Globina (brez stojala): 108,2 mm
Višina (brez stojala): 367,2 mm
Teža (brez stojala): 3,7 kg
podatki o embalaži
Širina embalaže: 687 mm
Globina pakiranja: 442 mm
Višina pakiranja: 175 mm
Teža paketa: 6,3 kg
Besedilo je strojno prevedeno.
Kupi skupaj:
4,80 na podlagi 5 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Ta izdelek
Monitor Iiyama ProLite T2752MSC-B1 68,58 cm (27"), 1920x1080 (FHD), IPS, 400 cd/m2, 16:9 FHD IPS Touch 5ms 60Hz HDMI DP USB zvočnik črn
4,80 (5 ocen)
Poslovni monitor
68,58 cm (27")
5
60
2 leti
Poslovni monitor
68,58 cm (27")
1920 x 1080 (FHD)
IPS
Da, 65W
16:9
1
100
3 leta
68,58 cm (27")
4
75
3 leta
68,58 cm (27")