star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,90 (10 ocen)
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: 94131153
S točkami zvestobe do popustov: 14 točk.
Samsung S27C360EAU – ukrivljen 27'' monitor za večjo produktivnost in udobje
  • Ukrivljen zaslon za boljšo preglednost in manj napora za oči
  • Velika diagonala 68,58 cm (27'') za več prostora pri delu
  • FHD ločljivost 1920x1080 za jasne in podrobne prikaze
  • HDMI vhod omogoča enostavno povezavo z različnimi napravami
  • Možnost VESA montaže za prilagodljivo postavitev
zaslon
Diagonala zaslona: 68,6 cm (27 palcev)
Ločljivost zaslona: 1920 x 1080 slikovnih pik
Izvorno razmerje stranic: 16:9
Tehnologija zaslona: LED
Zaslon na dotik: Ne
Vrsta HD: Full HD
Vrsta plošče: VA
Oblika zaslona: ukrivljen
Kontrastno razmerje: 3000:1
Največja frekvenca osveževanja: 75 Hz
Število barv zaslona: 16,7 milijona barv
Svetlost (tipična): 250 cd/m²
Odzivni čas: 4ms
Ocena ukrivljenosti zaslona: 1800R
Podprte grafične ločljivosti: 1920 x 1080 (HD 1080)
Vidni kot, vodoravno: 178°
Vidni kot, navpično: 178°
Diagonala zaslona (cm): 68 cm
Barvni prostor RGB: NTSC
Barvna lestvica: 72%
Storitve
AMD FreeSync: Da
Vrsta AMD FreeSync: FreeSync
Tehnologija brez utripanja: Da
Igralni način: Da
oblikovanje
Tržno pozicioniranje: Pisarna
Barva izdelka: Črna
povezave in vmesniki
Vgrajeno zvezdišče USB: št
HDMI: Da
Izhod za slušalke: Da
Število priključkov VGA (D-Sub): 1
Število vrat HDMI: 1
Različica HDMI: 1.4
HDCP: Da
Različica HDCP: 1.4
ergonomija
Nosilec VESA: Da
Vmesnik za montažo na ploščo: 75*75 mm
Stenski nosilec: Da
Izvedba
Razred energijske učinkovitosti (HDR): E
Poraba energije (HDR) na 1000 ur: 20 kWh
Poraba energije (standardno delovanje): 20 W
Poraba energije (maks.): 25 W
Poraba energije (izklopljeno): 0,3 W
AC vhodna napetost: 100-240V
Lestvica energetske učinkovitosti: A do G
pogoji delovanja
Delovna temperatura: 10 - 40 °C
Delovna relativna vlažnost: 10 - 80%
obseg dobave
Priloženi kabli: HDMI
teža in dimenzije
Širina naprave (vključno s stojalom): 622,6 mm
Globina naprave (vključno z nogo): 214 mm
Višina naprave (vključno s stojalom): 458,6 mm
Teža (s stojalom): 4,2 kg
Širina (brez stojala): 62,3 cm
Globina (brez stojala): 11,4 cm
Višina (brez stojala): 36,7 cm
Teža (brez stojala): 3,7 kg
podatki o embalaži
Širina embalaže: 687 mm
Globina pakiranja: 442 mm
Višina pakiranja: 175 mm
Teža paketa: 6,3 kg
Besedilo je strojno prevedeno.
4,90 na podlagi 10 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Ta izdelek
Monitor LG 32MR50C-B 80,1 cm (31,5''), 1920 x 1080 (FHD), VA, 250cd/m2, 5ms, 100Hz, HDMI, VGA
4,87 (15 ocen)
Standardna uporaba
80,1 cm (31,5)
1920 x 1080 (FHD)
VA
2 leti
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
Standardna uporaba
68,58 cm (27")
16:9
4
100
68,58 cm (27")
IPS
4
3 leta
3 leta
Gaming monitor
68,58 cm (27")