Monitor LG 27GS75QX-B, 68,6 cm (27''), 2560 x 1440 (QHD), 16 : 9, IPS, 1 ms, 200 Hz, HDR, HDMI, DP, siv
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Monitor LG 27GS75QX-B z izjemno osveževalno frekvenco do 200 Hz ter podporo za tehnologiji prilagodljivega osveževanja AMD FreeSync in nVidia G-Sync odpravi težave s trganjem slike. Poskrbljeno je tudi za zaščito pred zameglitvami, in sicer z odzivnim časom 1 ms. Med glavne kvalitete, ki odlikujejo ta 27-palčni gaming monitor, pa spadajo še:
- matrika Nano IPS;
- ločljivost QHD (2560 x 1440 slikovnih pik);
- podpora za HDR10 in
- 99-odstotna pokritost barvnega spektra sRGB, kar omogoča izjemno precizen prikaz barv.
Hitrejše gibanje.
Bližje zmagi.
Oživite svoj svet iger s hitrostjo 200 Hz (O/C). Okrepite svoje igranje z ločljivostjo QHD, Nano IPS in osupljivo hitrostjo osveževanja 200 Hz (O/C).
Višja hitrost.
Nov standard.
Standard hitrosti UltraGear smo povečali na 200 Hz. S hitrostjo osveževanja 200 Hz (O/C), kjer se slike naložijo 200-krat na sekundo, lahko uživate v jasnih in gladkih slikah.
Ostra slika
Iz vseh kotov
Uživajte v realističnih barvah
Tehnologija za brezhibno igranje
Igralsko usmerjen dizajn
Nagrajeni uporabniški vmesnik za igranje iger
Zaslon
Diagonala zaslona: 68,6 cm (27")
Ločljivost zaslona: 2560 x 1440 slikovnih pik
Vrsta HD: Quad HD
Izvorno razmerje stranic: 16:9
Vrsta plošče: IPS
Odzivni čas: 1 ms
Oblika zaslona: ploščat
Največja frekvenca osveževanja: 200 Hz
Vidni kot, vodoravno: 178°
Vidni kot, navpično: 178°
Diagonala zaslona (cm): 68 cm
Funkcija: Podpora za video visokega dinamičnega razpona (HDR).
Tehnologija visokega dinamičnega razpona (HDR): High Dynamic Range 10 (HDR10)
Pokritost sRGB (klasična): 99 %
Storitve
Funkcija: NVIDIA G-SYNC
NVIDIA G-SYNC Vrsta: G-SYNC
Funkcija: AMD FreeSync
Vrsta AMD FreeSync: FreeSync
Funkcija: Tehnologija brez utripanja
Pametni načini: varčevanje z energijo
oblikovanje
Pozicioniranje na trgu: igre na srečo
Barva izdelka: Črna
Barva stopala: Črna
Povezave in vmesniki
Funkcija: HDMI
Število vrat HDMI: 2
Število priključkov DisplayPort: 1
ergonomija
Funkcija: nastavitev višine
Nastavitev višine: 11 cm
Funkcija: Pivot
Vrtilni kot: 0 - 90°
Funkcija: nastavitev naklona
Razpon kota nagiba: -5 - 15°
Funkcija: Zaslonski prikaz (OSD)
energije
Razred energijske učinkovitosti (SDR): F
Razred energijske učinkovitosti (HDR): G
Poraba energije (SDR) na 1.000 ur: 26 kWh
Poraba energije (HDR) na 1.000 ur: 40 kWh
AC vhodna napetost: 240V
AC vhodna frekvenca: 60Hz
Izhodna napetost napajalnika: 19V
Vrsta napajanja: Zunanji
Lestvica energetske učinkovitosti: A do G
Obseg dobave
Funkcija: priloženo stojalo
Druge funkcije
Tehnologije, specifične za znamko: Black Stabilizer, način DAS
Funkcija: števec FPS
Pogled uporabnika
Zakaj kupiti na Enaa
Odgovori na pogosta vprašanja
Ali je ta monitor primeren za profesionalno igranje iger?
Da, visoka frekvenca osveževanja 200 Hz, odzivni čas 1 ms in IPS matrika zagotavljajo gladko izkušnjo tudi pri hitrih igrah, zato je model LG 27GS75QX-B primeren tudi za zahtevne gamerje.