star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,40 (5 ocen)
nakup tudi brez registracije
Nižajmo ogljični odtis z združevanjem pošiljk.
Šifra izdelka: kst121197
S točkami zvestobe do popustov: 20 točk.
Asus VA27DQSB – vsestranski 27'' FHD monitor za delo in zabavo
  • IPS zaslon za natančne in živahne barve
  • FHD ločljivost (1920 x 1080) na 68,6 cm diagonali
  • Brezokvirna oblika za večji delovni prostor
  • HDMI, VGA in DisplayPort za široko povezljivost
  • Vgrajeni zvočniki ter možnost pivot prilagoditve
Zaslon
Diagonala zaslona: 68,6 cm (27 palcev)
Ločljivost zaslona: 1920 x 1080 slikovnih pik
Izvorno razmerje stranic: 16:9
Tip plošče: IPS
Vrsta HD: Full HD
Tehnologija zaslona: LED
Oblika zaslona: ravna
Kontrastno razmerje: 1000:1
Največja hitrost osveževanja: 75 Hz
Število barv zaslona: 16,78 milijona barv
Svetlost (tipična): 250 cd/m²
Odzivni čas: 5 ms
Površina zaslona: mat
Podprte grafične ločljivosti: 1920 x 1080 (HD 1080)
Razmerje stranic: 16:9
Kontrastno razmerje (dinamično): 100000000:1
Razmerje dinamičnega kontrasta Tržno ime: SmartContrast
Vidni kot, vodoravno: 178°
Vidni kot, navpični: 178°
Razmik slikovnih pik: 0,311*0,311 mm
Razpon vodoravnega skeniranja: 30 - 85 kHz
Razpon navpičnega skeniranja: 48 - 75 Hz
Vidna velikost (vodoravno): 59,8 cm
Vidna velikost (navpično): 33,6 cm
Digitalna horizontalna frekvenca: 85 - 85 kHz
Digitalna vertikalna frekvenca: 48 - 75 Hz
Storitve
AMD FreeSync: Da
Podprta prilagodljiva sinhronizacija VESA: Da
Tehnologija brez utripanja: Da
Tehnologija nizke modre svetlobe: Da
multimedija
Vgrajeni zvočniki: Da
Integrirana kamera: št
Število zvočnikov: 2
RMS moč: 2W
oblikovanje
Barva izdelka: Črna
Zasnova brez okvirja: Da
Barva stopala: črna
povezave in vmesniki
Vgrajeno zvezdišče USB: Da
HDMI: Da
Izhod za slušalke: Da
Različica zvezdišča USB: 2.0
Število nadaljnjih rež tipa USB-A: 2
Število priključkov VGA (D-Sub): 1
DVI priključek: št
Število vrat HDMI: 1
Različica HDMI: 1.4
Število priključkov DisplayPort: 1
Različica DisplayPorts: 1.2
Izhodi za slušalke: 1
Vhod za slušalke: 3,5 mm
Zvočni vhod računalnika: Da
ergonomija
VESA nosilec: Da
Reža za kabelsko ključavnico: Da
Nastavitev višine: Da
Vmesnik za montažo na ploščo: 100*100 mm
Vrsta reže za kabelsko ključavnico: Kensington
Nastavitev višine: 15 cm
Pivot: Da
Kot vrtenja: -90 - 90°
Vrtljiv: Da
Razpon kota pomika: -180 - 180°
nagibno: da
Razpon kota nagiba: -5 - 35°
uspešnost
Razred energetske učinkovitosti (SDR): F
Poraba energije (SDR) na 1.000 ur: 26 kWh
Poraba energije (standardno delovanje): 26,1 W
Poraba energije (pripravljenost): 0,5 W
Poraba energije (izklop): 0,3 W
AC Vhodna napetost: 100-240V
Vhodna frekvenca AC: 50/60 Hz
Lestvica energetske učinkovitosti: A do G
teža in dimenzije
Širina naprave (vključno s stojalom): 611,9 mm
Globina naprave (vključno z nogo): 55,5 mm
Višina naprave (vključno s stojalom): 523,4 mm
Teža (s stojalom): 6,8 kg
Širina (brez stojala): 61,2 cm
Globina (brez stojala): 5,55 cm
Višina (brez stojala): 36,5 cm
Teža (brez stojala): 4,5 kg
podatki o embalaži
Priloženo stojalo: Da
Priloženi kabli: AC
Širina embalaže: 715 mm
Globina pakiranja: 449 mm
Višina pakiranja: 236 mm
Teža paketa: 9 kg
Vrsta pakiranja: škatla
Besedilo je strojno prevedeno.
Odgovori na pogosta vprašanja
Ali je monitor primeren za uporabo v dvojni postavitvi (dual monitor setup)?
Kakšna je kakovost slike glede na IPS tehnologijo?
Ali je možna nastavitev višine in pivot funkcija?
Ali je monitor prikladen tudi za osnovno igranje iger?
Kateri vhodi so na voljo in ali omogočajo priklop več naprav?
Opis posodobljen: februar 2026
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,40 na podlagi 5 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Ta izdelek
Monitor Iiyama ProLite T2755MSC-B1 68,58 cm (27"), 1920x1080 (FHD), 400 cd/m2, 16:9 FHD IPS Touch 5ms 60Hz HDMI DP USB zvočnik črn
4,79 (14 ocen)
Interaktivni zaslon
68,58 cm (27")
5
60
Poslovni monitor
68,58 cm (27")
5
60
Standardna uporaba
60,45 cm (23,8")
0,5
100
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
Standardna uporaba
68,58 cm (27")