27 monitor TV LG 27MS53 SMART (27MS53-PZ)
Več podobnih: Monitorji LG
Več podobnih: Monitorji LG
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: AVT118188
S točkami zvestobe do popustov: 31 točk.
zaslon: 68,5 cm (27") IPS monitor s TV tunerjem
ločljivost: 1920 x 1080 FULL HD (16:9) - LED IPS
priklop: HDMI 2x, TV, USB 2x, SCART, LAN, CI
odzivni čas: 8 ms
kontrast: 5.000.000 : 1
ostalo: DVB T/C/S2 TV, WiFi, WiDi, DLNA
garancija: 3 leta
--------------------------------------------------
ZASLON
AH IPS (Advanced High Performance IPS)
vidni kot: 178°/178°
svetilnost: 250 cd/m2
TV SPREJEMNIK
vgrajen digitalni TV TUNER DVB-T/C/S2
priložen daljinski upravljalnik
Smart Phone Remote Controller (Remote App)
PRIKLOP
analogni, HDMI 1.4 2x, USB 2x, RF In, LAN,
komponentni, kompozitni, digitalni avdio izhod,
izhod za slušalke, CI reža (CI Slot), SCART
WiFi vgrajen,
Wireless Display - WiDi (brezžična povezava
monitorja s prenosnikom), Ethernet (LAN),
Wi-Fi Direct (standard, ki omogoča medsebojno
povezavo naprav brez "Access Point-a"),
DLNA (standard za prenos podatkov med napravami)
MOŽNOSTI
Wireless LAN, podnapisi
Simplink (povezljivost in upravljanje vseh LG
naprav z enim daljincem), avtomatski izklop,
avtomatsko iskanje programov,
izbirnik (menu) v slovenskem jeziku,
USB Quick View - Divx, JPEG, MP3 predvajalnik
SMART TV
(uporabniški vmesnik z iskalnikom vsebin)
- Home Dashbord 3.0
- App Store
- Full Web Browser
- Social Center
- ACR (Auto Content Recognition)
- LG Cloud
ZVOK
zvočniki 2× 5W (nevidni),
Virtual Surround, Clear Voice II, Sound Audio
Detection
-------------------------------------------------
OSTALO
poraba: 35W
stojalo: pregibno
možnost stenske montaže: da (VESA 100 x 100)
LG-jeva 72-urna garancija brez mrtvih točk
velja za monitorje z ugotovljenimi mrtvimi
točkami. Mrtve točke ugotavlja prodajalec na
svojem prodajnem mestu v trenutku vračila
monitorja, s priklopom le-tega in poslano sliko
mrtvih točk na avteralg@avtera.si.
Garancijo lahko stranka uveljavi v prvih 72-tih
urah od izstavitve računa na svojem prodajnem
mestu.
Tehnične podrobnosti
Proizvajalčeva šifra 27MS53-PZ
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Monitorji
Ocena
Velikost
Ta izdelek
Prenosni monitor 23.8'' (60 cm) FullHD IPS, 75Hz, HDMI, USB-C, zvočniki, ASUS ZenScreen MB249C
star_rate star_rate star_rate star_rate star_border
4,80 (5 ocen)
60,45 cm (23,8")
4,86 (14 ocen)
60,45 cm (23,8")
60,45 cm (23,8")
60,45 cm (23,8")