star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,87 (15 ocen)
Več podobnih: Monitorji Samsung
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
nakup tudi brez registracije
Nižajmo ogljični odtis z združevanjem pošiljk.
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: 94134653
S točkami zvestobe do popustov: 103 točk.
Samsung LH65QMCEBGCXEN – velik 4K zaslon za digitalno obveščanje
Primerno za 24/7 prikaz informacij Odlično za poslovna okolja Velik zaslon: 165 cm (65″)
  • Velika 4K (3840 x 2160) ločljivost za natančno sliko
  • IPS panel nudi široke vidne kote in zanesljive barve
  • Podpora za 24/7 delovanje brez prekinitve
  • Raznolike povezave: HDMI, DP, USB, LAN, WiFi, BT
  • Primeren za zahtevne digital signage rešitve
Bildschirm
Panel-Typ: VA
Feature: LED-Hintergrundbeleuchtung
Bildschirmdiagonale: 165,1 cm (65")
Bildschirmtechnologie: LCD
Display-Auflösung: 3840 x 2160 Pixel
Helligkeit: 500 cd/m²
HD-Typ: 4K Ultra HD
Reaktionszeit: 8 ms
Kontrastverhältnis: 4000:1
Dynamisches Kontrastverhältnis Marketingbezeichnung: Mega-Kontrast
Bildwinkel, horizontal: 178°
Bildwinkel, vertikal: 178°
Pixel Abstand: 0,372 x 0,372 mm
Bildschirmdiagonale (cm): 163 cm
Horizontaler Scanbereich: 30 - 81 kHz
Vertikaler Scanbereich: 48 - 75 Hz
Trübungsrate: 25%
Pixelfrequenz (max.): 594 MHz
Farbskala: 72%
Anschlüsse und Schnittstellen
Anzahl HDMI-Anschlüsse: 3
HDMI-Version: 2.0
Anzahl HDMI-Eingangsschnittstellen: 3
Anzahl DisplayPort Anschlüsse: 1
DisplayPorts in: 1
DisplayPorts-Version: 1.2
Feature: USB Anschluss
Anzahl der USB-Anschlüsse: 2
Audio (L,R) Out: 1
Feature: RS232
Feature: Infrarotport
Design
Produktdesign: Digital Signage Flachbildschirm
Unterstützte Positionierung: Drinnen
Produktfarbe: Schwarz
Bildschirmform: Flach
Feature: VESA-Halterung
Panel-Montage-Schnittstelle: 400 x 300 mm
Rahmenbreite (unten): 1,15 cm
Rahmenbreite (Seite): 1,15 cm
Rahmenbreite (oben): 1,15 cm
Lünettenfarbe: Charcoal Black
Leistungen
Zweck: Universal
Betriebszeiten (Stunden/Tage): 24/7
Feature: HDCP
HDCP-Version: 2.2
Energie
Stromverbrauch (Standardbetrieb): 187 W
Stromverbrauch (Sleep-Modus): 0,5 W
Energieeffizienzklasse (SDR): G
Energieverbrauch (SDR) pro 1.000 Stunden: 135 kWh
AC Eingangsspannung: 100 - 240 V
AC Eingangsfrequenz: 50/60 Hz
Energieeffizienzskala: A bis G
Computersystem
Installiertes Betriebssystem: Tizen
Version des Betriebsystems: 7,0
Gewicht und Abmessungen
Displaybreite: 1456,8 mm
Display Tiefe: 28,5 mm
Display Höhe: 831,9 mm
Displaygewicht: 21,5 kg
Verpackungsdaten
Verpackungsbreite: 1616 mm
Verpackungstiefe: 164 mm
Verpackungshöhe: 945 mm
Paketgewicht: 28 kg
Betriebsbedingungen
Betriebstemperatur: 0 - 40 °C
Relative Luftfeuchtigkeit in Betrieb: 10 - 80%
Zertifikate
Zertifizierung: Class B60950-1, 62368-1
Netzwerk
Feature: Ethernet/LAN
Feature: WLAN
Sonstige Funktionen
Feature: Bluetooth
Flash-Speicher: 16000 MB
Optionale Eigenschaften: WMN-B50SCSTN-L4355C
Enaa povzetek
Informacijski zaslon Samsung LH65QMCEBGCXEN s 165,1 cm (65") diagonalo, visoko 4K UHD ločljivostjo in IPS panelom je pretežno namenjen zahtevnim poslovnim okoljem, kjer je zaželen stalen prikaz informacij, promocijskih vsebin ali vsebin v javnih prostorih. Zahvaljujoč širokemu vidnemu kotu in jasni sliki nudi učinkovit prikaz v okoljih, kjer je pomembna berljivost z različnih strani in oddaljenosti. Zaslon je optimalen za uporabo v konferenčnih sobah, digitalno označevanje (signage), izobraževalne ustanove ali trgovine. Prilagodljivost za 24/7 delovanje pa prinaša zanesljivost pri neprekinjenem prikazu vsebin, a zaradi velikosti in specializirane rabe ni toliko primeren za osebno delo za mizo ali za tekmovalni gaming.
Vir priporočila: Enaa vodiči in izkušnje ekipe.
Pogled uporabnika
Zakaj kupiti na Enaa
Odgovori na pogosta vprašanja
Za kakšna okolja je primeren ta informacijski zaslon?
Ali je zaslon primeren za stalno delovanje (24/7)?
Kaj je potrebno upoštevati pri namestitvi tako velikega monitorja?
Ali omogoča brezžično povezavo za prikaz vsebin?
Je takšen zaslon smiseln za domačo uporabo ali gaming?
Opis posodobljen: april 2026
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
SAMSUNG ELECTRONICS (UK) LIMITED Samsung PO Box 12987 Blackrock Co.Dublin Ireland
eprel@samsung.com
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Podobne akcije
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,87 na podlagi 15 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Monitorji
Ocena
Področje uporabe
Velikost
Resolucija
Tip panela
Priključek HDMI
Priključek USB-C
Vgrajena priklopna postaja
Razmerje stranic
Zaslon na dotik
Ukrivljen zaslon
Odzivni čas (ms)
Svetlost (cd/m2)
Pivot
Hitrost osveževanja (Hz)
MS Teams/Zoom certifikat
Zvočniki
Vgrajena kamera
Garancija
Ta izdelek
Informacijski zaslon Samsung LH65QMCEBGCXEN 165,1 cm (65"), 3840x2160 (4K UHD), 16:9 IPS 4K UHD Digital Signage 24/7 8ms HDMI DP USB WIFI LAN BT
4,87 (15 ocen)
Informacijski zaslon
165,1 cm (65")
3840 x 2160 (4K UHD)
VA
Da
Ne
Ne
16:9
8
60
Da
2 leti
Informacijski zaslon
164 cm (64,5")
3840 x 2160 (4K UHD)
VA
16:9
6,5
60
3 leta
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
127 cm (50)
8
2 leti
165,1 cm (65")