LCD TV sprejemnik Philips 42PFL6805H (Edge LED) Econova
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Diagonala zaslona: 42" (107 cm), Ločljivost: 1920x1080p, Edge LED osvetlitev, Dinamični kontrast: 500.000:1, Pixel Precise HD, HD Natural Motion, 100Hz Clear LCD (2 ms), MPEG4 DVB-T/C sprejemnik, USB, HDMI v1.4, Celosten eko-dizajn, Solarni daljinec, Evropski ECO TV 2010-2011
V uradnem sporočilu združenja EISA so ob obrazložitvi nagrade zapisali: »V iskanju energijske učinkovitosti je Philipsov televizor 42PFL6805 s samo 40 W v eko-stanju dosegel doslej najmanjšo porabo energije. Predstavlja holistični pristop k eko-dizajnu, ki je razviden v številnih podrobnostih kot so neobičajna arhitektura izdelka, daljinski upravljalec na sončno energijo, stojalo z dvema funkcijama, stojalo za nameščanje na steno in e-priročnik. Češnja na vrhu smetane je še domiselna raba dokaj majhnega dela recikliranega aluminijastega dela, ki prekriva le ploščo z elektronskim vezjem namesto celotnega zadnjega dela, kot je to običajno pri njegovih tekmecih.«
Econovo so oblikovali z mislijo na prihodnost, saj zmanjša porabo energije za 60 odstotkov*. Delno je izdelan iz recikliranega aluminija, v času pripravljenosti pa zaradi Philipsove inovacije Zero Power Switch porabi 0 W energije. Philipsova Econova LED TV je izdelana brez škodljivih PVC struktur, vgrajeni materiali so ognjevarni ter izbrani z mislijo na končno recikliranje aparata. Daljinski upravljalnik poganja sončna energija, s čimer so pri Philipsu še dodatno poskrbeli za čim manjši vpliv na okolje.
Celosten eko-dizajn
Brezkompromisna kakovost slike
S Philipsovo tehnologijo 100Hz clear LCD Econova predstavlja ostro, slikovito in podrobno sliko, aplikacija Super Resolution pa zagotavlja najboljšo kakovost slike, ne glede na izvor, iz katerega predvajamo video vsebine.
Zvok, ki ga čutiš
* Philips Econova LED TV (42PFL6805H) porabi 60 % manj energije kot njeni predhodniki
- 42-palčni (107 cm) širokozaslonski ploščati LED LCD televizor [16:9]
- Full HD W-UXGA LCD zaslon s polno ločljivostjo (1920 x 1080 točk)
- Edge LED osvetlitev ozadja za izjemen kontrast in briljantne barve
- Pixel Precise HD za neverjetno ostro in jasno sliko
- HD Natural Motion za prikaz slike brez vibracij gibanja
- Active Control + Light sensor za najbolj optimalno vidno doživetje
- Dinamični kontrast 500.000:1 za neverjetno bogate črne podrobnosti
- 100Hz Clear LCD za izjemno ostrino gibanja (2 ms)
- Svetilnost zaslona: 380 cd/m2
- Digitalni MPEG4 DVB-T/C sprejemnik + Common Interface Plus reža (CI+)
- Občutite zvočno atmosfero iz unikatnih nevidnih zvočnikov (20 W RMS)
- Incredible Surround zagotavlja popoln zvočni užitek
- S tehnogijo Clear Sound razločno slišite vsako besedo
- 1200-stranski HyperText za hiter dostop do želenih informacij
- 8-dnevni elektronski programski vodič (Now + Next EPG)
- 4x HDMI prključek (1x v1.4 - omogoča povratni avdio kanal, 3x v1.3)
- EasyLink: enostavno upravljanje TV-ja in priključenih naprav preko HDMI CEC
- USB multimedijski priključek za diretno predvajanje iz USB naprav
- Formati predvajanja: JPEG, MP3, H264/MPEG-4 AVC, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4
- PC VGA vhod omogoča uporabo TV-ja kot računalniški monitor
- Daljinski upravljalnik s sončnimi celicami ne potrebuje več menjave baterij
- Tanko ohišje iz visoko kakovostnega recikliranega aluminija
- 2-v-1 univerzalen podstavek za namizno ali stensko montažo
- Porabi do 60 % manj energije kot njegovi predhodniki
- Poraba v stanju pripravljenosti: 0.07 W
- Popoln izklop porabe energije (0 W) preko posebnega stikala
- 100 % reciklirana embalaža za najnižji vpliv na okolje
- VESA stenska montaža: 200 x 200 mm
- Dimenzije brez podstavka (ŠxVxG): 991 x 605 x 43 mm