2-v-1 laserski gravirni stroj xTool S1 40W All-in-One Kit (bel)
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
2-v-1 xTool S1 40W laserski graver - komplet vse v enem (bel)
Laserski gravirni stroj xTool S1 40W je napredna naprava, ki zagotavlja neprimerljivo natančnost in vsestranskost. S štirimi zamenljivimi laserskimi moduli je napravo mogoče prilagoditi za različne delovne scenarije, zaradi česar je idealno orodje za začetnike in napredne uporabnike. Delovni prostor velikosti 498 x 319 mm omogoča tudi najzahtevnejše projekte. All-in-One je močan komplet, v katerem dobite vse, kar potrebujete za varno in učinkovito delo na profesionalni ravni.

Čistilec dima xTool
Čistilec dima xTool je visoko učinkovita naprava, ki zagotavlja čist zrak v vsakem delovnem okolju. Zahvaljujoč napredni tehnologiji troslojnega filtra čistilec odstrani 99,97 % škodljivih delcev in neprijetnih vonjav, kar zagotavlja varnost in udobje. Zaradi svoje mobilnosti in nizke ravni hrupa je idealen za domačo in profesionalno uporabo.

xTool Air Assist 2.0 Auto
Air Assist 2.0 Auto je nepogrešljiva podporna naprava za lasersko graviranje. Samodejno prilagodi pretok zraka glede na trenutne delovne pogoje, kar pomaga stabilizirati lasersko energijo in zaščititi lečo pred umazanijo. Konstanten pretok zraka 30 L/min učinkovito odstranjuje dim in hlape, preprečuje opekline in zagotavlja čistejše površine materiala ter boljšo kakovost rezanja.

xTool S1 Riser Base
Dvižno podnožje razreda I omogoča, da se stroj dvigne, kar močno razširi delovni prostor. S tem podstavkom lahko delate z različnimi debelinami materialov in enostavno prilagodite višino osnovne plošče. Riser Base zagotavlja tudi zaprt delovni prostor, ki preprečuje uhajanje svetlobe in dima, kar povečuje varnost in udobje.

Rotacijski nastavek RA2 Pro
Rotacijski nastavek xTool RA2 Pro je vsestransko in natančno orodje 4 v 1, ki je neprecenljiv dodatek gravirnim strojem. RA2 Pro, ki ga je mogoče konfigurirati v štirih različnih nastavitvah, je idealen za graviranje predmetov vseh oblik in velikosti. Hitro vektorsko graviranje in natančen nadzor koračnih motorjev zagotavljata neverjetno natančnost, enostavna uporaba pa pomeni, da je modul pripravljen za uporabo takoj po izgradnji.

Avtomatski sistem za gašenje požara
XTool Fire Safety Set za S1 je mini požarni varnostni sistem, ki samodejno zazna in pogasi požar. To je izjemno pomembna varnostna funkcija, zaradi katere je delo z laserskim graverjem varnejše, kar zmanjšuje tveganje poškodb in nesreč. To vam omogoča, da se osredotočite na svoje projekte in ste prepričani, da ste zaščiteni pred morebitnimi nevarnostmi.

Vključeno
2-v-1 xTool S1 40W laserski gravirni stroj
Plošča iz satja za izrezovanje
Smart Air Assist v vrednosti 679 PLN
xTool Izberite nabor materialov
Automatyczny system gaśniczy xTool Fire Safety Set dla S1 o wartości 679 zł
Gramofonsko stojalo RA2 Pro
Podstavek xTool S1 Riser Base
Pochłaniacz dymu xTool čistilec dima
Stroj za lasersko graviranje
| Proizvajalec: | xTool |
|---|---|
| Model: | S1 |
| Koda proizvajalca: | S1-AIOW |
| ime: | xTool S1 40W laserski stroj |
| Moč laserja: | 40W |
| Velikost mesta: | 0,08 x 0,10 mm |
| Delovna hitrost: | 600 mm/s |
| Delovno območje: | 498 x 319 mm |
| Delovno območje z avtomatskim podajalnikom: | 470 mm x 3000 mm (potrebna je dodatna podajalna pot) |
| Izhodna napetost: | 25V 11A |
| Način povezave: | USB/Wi-Fi |
| Podprti sistemi: | Android, iOS, Windows 10 in novejši, macOS |
| Programska oprema: | XCS/Lightburn |
| Podprti formati datotek: | SVG, DXF, JPG, JPEG, PNG, BMP, TIF |
| Teža izdelka: | 20 kg |
| Dimenzije izdelka: | 765 x 561 x 183 mm (brez podnožja), 765 x 561 x 268 mm (z podnožjem) |
| barva: | Bela |
xTool Smart Air Assist
| Velikost izdelka | 142 x 135 x 105,4 mm |
|---|---|
| Teža izdelka | 1,51 kg |
| Teža z embalažo | 2,04 kg |
| Zračni tok | ≥30 |
| Zračni tlak | ≥30 |
| Napajanje | DC 24V |
Vrtljivo stojalo za xTool S1
| Velikost paketa | 831 x 276 x 195 mm |
|---|---|
| Rozmiar produktu | 106 x 561 mm x 765 mm |
| Waga produktu | 5,8 kg |
| Waga z opakowaniem | 7,6 kg |
Absorpcija dima xTool
| Model | Čistilec dima |
|---|---|
| barva | Biały |
| Dimenzije | 420 x 250 x 410 mm |
| Utež | 14 kg |
| Napetost | 110V in 220V |
| Moč | 150 W |
| MAF | 235m3/h |
| CADR | 99,97 % |
| Življenjska doba filtra | 3 mesece |
| Stopnja hrupa | do 55dB |
Rotacijski nastavek xTool 2 Pro
| Model | RA2 Pro |
|---|---|
| Vrste vzorcev | Slika / vrstica / besedilo |
| Velikost izdelka | 261 x 138 x 93,5 mm (brez podpore), 321 x 138 x 105 mm (s podporo) |
| Waga | 2,33 kg |
| Kompatibilnost | xTool S1 in drugi laserski graverji |
| Razmerje mehanizma | 4:1 |
| Premer držala | 50 mm |
| Razpon premera graviranja | Zvitek: 3 mm - 198 mm ; Ročaj: 0 mm - 100 mm ; Krogla: 25 mm - 100 mm ; Prstan: 11 mm - 70 mm |
| Vrsta konstrukcije | Vrtljiva vpenjalna glava, vrtljivi valj, kroglasti modul za graviranje, prstan za graviranje |
| Programska oprema | xTool Creative Space, Laserbox basic, LightBurn, LightGRBL |
Garancija: 24 mesecev
Besedilo je strojno prevedeno.
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com