Laboratorijski napajalnik, nastavljiv VOLTCRAFT CPPS-160-84 0.02 - 84 V/DC 0.01 - 5 A 160 W USB z možnostjo daljinskega krmiljenja, z možnostjo programiranja, Auto-Range število izhodov: 1 x
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,67 (6 ocen)
Več podobnih: Laboratorijska tehnika Voltcraft
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
nakup tudi brez registracije
Nižajmo ogljični odtis z združevanjem pošiljk.
Šifra izdelka: CO1182103
S točkami zvestobe do popustov: 39 točk.
Voltcraft CPPS-160-84 – prilagodljiv napajalnik za natančno delo
Primeren za DIY elektroniko Nastavljiva napetost in tok 1 izhod – za enostavno uporabo
  • Natančno nastavljanje napetosti in toka
  • Stabilen izhod za varno napajanje občutljivih naprav
  • Programabilnost in USB povezava za napredno uporabo
  • Vgrajene zaščite proti preobremenitvi in kratkemu stiku
  • Kompakten in enostaven za uporabo z jasnim prikazom vrednosti
Programirljiv laboratorijski napajalnik s fleksibilnim upravljanjem izhoda. Napetost in tok lahko fleksibilno nastavljate do maks. moči 160 W (formula: P = U * I). Z omejitvijo moči lahko uporabljate širok spekter izhodne moči in izhodnega toka. Tako je možno doseči maksimalno napetost pri omejenem toku ali maksimalni tok pri omejeni napetosti. Poleg tega imate na voljo 3 spominska mesta za nastavitve za U in I, ki jih pogosto potrebujete. Prek USB-vmesnika in priložene programske opreme lahko izvajate obsežne situacije izhodov in simulacije virov.
Posebnosti:
  • 1 x izhod
  • 0.02 V/DC-84 V/DC
  • 0.01 A-5 A
  • Moč 160 W
  • Stikalni
  • USB-vmesnik
  • 3 spominska mesta za izhod
  • Priključek Sense
    Značilnosti:
  • Priključek Sense
  • Osvetljene sistemske tipke
  • Regulator za grobo/fino nastavljanje U in I
  • Prikaz moči
  • Varnostni laboratorijski priključki
  • Konstantna napetost (CV)
  • Konstantni tok (CC)
  • Nastavljiva zaščita pred prenapetostjo in podnapetostjo
  • Funkcija Sense za izločanje izgub moči na izhodu.
    Enaa povzetek
    Vir priporočila: Enaa vodiči in izkušnje ekipe.
    Pogled uporabnika
    Zakaj kupiti na Enaa
    Odgovori na pogosta vprašanja
    Za kakšne vrste projektov je ta napajalnik najbolj primeren?
    Ali lahko ta napajalnik uporabljam tudi za napajanje več vezij hkrati?
    Kaj pomeni možnost programiranja oz. daljinskega krmiljenja?
    Je napajalnik primeren tudi za popolne začetnike?
    Kaj storiti, če potrebujem res visoko natančnost nastavljanja pri delu z občutljivo elektroniko?
    Opis posodobljen: april 2026
    Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
    Conrad Electronic SE Klaus-Conrad-Str. 1 92240 Hirschau Germany
    https://www.conrad.de/de/marken/voltcraft.html
  • Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
    Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
    4,67 na podlagi 6 ocen
    Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.