Laboratorijski napajalnik, nastavljiv VOLTCRAFT CPPS-160-42 0.02 - 42 V/DC 0.01 - 10 A 160 W USB z možnostjo daljinskega krmiljenja, z možnostjo programiranja, Auto-Range število izhodov: 1 x
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,40 (5 ocen)
Več podobnih: Laboratorijska tehnika Voltcraft
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
nakup tudi brez registracije
Nižajmo ogljični odtis z združevanjem pošiljk.
Šifra izdelka: CO1182100
S točkami zvestobe do popustov: 42 točk.
Voltcraft CPPS-160-42 – natančen laboratorijski napajalnik za razvoj in testiranje
Primerno za delavnico ali DIY Prilagodljiva napetost in tok Manj primerno za več izhodov
  • Natančno nastavljanje napetosti med 0,02–42 V in toka do 10 A
  • Programabilnost in možnost krmiljenja na daljavo za zahtevnejšo uporabo
  • Vgrajene zaščite pred preobremenitvijo in kratkim stikom
  • Kompakten enokanalni dizajn za učinkovito delo pri manjših projektih
Programabilno laboratorijsko napajanje s prilagodljivim izhodnim krmiljenjem. Nastavljiva napetost in tok sta maks. Moč 160 W lahko prilagodljivo (formula P = U * I). Zaradi omejevanja moči je mogoče uporabiti širok spekter izhodne napetosti in izhodnega toka. To povzroči največjo napetost z omejenim tokovnim ali maksimalnim tokom z omejeno napetostjo. Poleg tega obstajajo 3 pomnilniške lokacije za pogosto uporabljene nastavitve za U in I. Obsežne začetne situacije in simulacije vira se lahko izvajajo prek vmesnika USB in priložene programske opreme.
Besedilo je strojno prevedeno.
Posebnosti:
izhodi
  • 0.02 V/DC-42 V/DC
  • 0.01 A-10 A
  • Moč 160 W
  • Stikalni
  • USB-vmesnik
  • 3 izhodne spominske lokacije
  • povezava Sense
    Značilnosti:
  • Priključek Sense
  • Osvetljene sistemske tipke
  • Regulator za grobo/fino nastavljanje U in I
  • Prikaz moči
  • Varnostni laboratorijski priključki
  • Konstantna napetost (CV)
  • Konstantni tok (CC)
  • Nastavljiva zaščita pred prenapetostjo in podnapetostjo
  • Funkcija Sense za izločanje izgub moči na izhodu.
    Enaa povzetek
    Vir priporočila: Enaa vodiči in izkušnje ekipe.
    Pogled uporabnika
    Zakaj kupiti na Enaa
    Odgovori na pogosta vprašanja
    Za kakšna opravila je najprimernejša uporaba tega napajalnika?
    Ali je napajalnik primeren za napajanje občutljivih elektronskih komponent?
    Kaj pomeni možnost programiranja oziroma povezava prek USB?
    Se lahko napajalnik uporablja tudi za osnovne šolske poskuse ali zgolj za napredne uporabnike?
    Opis posodobljen: april 2026
    Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
    Conrad Electronic SE Klaus-Conrad-Str. 1 92240 Hirschau Germany
    https://www.conrad.de/de/marken/voltcraft.html
  • Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
    Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
    4,40 na podlagi 5 ocen
    Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.