Digitalni osciloskop Voltcraft DOV2504F LA 250 MHz 4-kanalni 1.25 GSa/s 100 Mpts 12 Bit
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
5,00 (5 ocen)
Več podobnih: Laboratorijska tehnika Voltcraft
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: 153350792
S točkami zvestobe do popustov: 96 točk.
Voltcraft DOV2504F LA – digitalni osciloskop za natančno analizo signalov
  • 4-kanalno merjenje za več signalov hkrati
  • 250 MHz pasovna širina za širok nabor aplikacij
  • 12-bitna resolucija za podrobnejši vpogled v meritve
  • Velik pomnilnik omogoča daljše snemanje podatkov
  • Digitalni prikaz za hitro in jasno analizo
Kakovosten, inovativen in kompakten
Odlični tehnični podatki
Številne sprožilne funkcije
Specifikacije Voltcraft DOV2504F LA
DOV2504F LA ima pasovno širino 250 MHz in štiri analogne vhode. Dolžina zapisa signala je 100 M, možen pa je tudi prikaz valov signala v realnem času na osebnem računalniku za jasno predstavitev in oceno. Štirje vhodi CH1 do CH4 in 16-kanalni logični analizator so na voljo kot prožilni viri. Izbirate lahko med načini zajema vzorec, vrh, visoka ločljivost, povprečje in segmentacija. Navpična občutljivost je nastavljiva od 200 µV/div do 10 V/div.
Integriran generator poljubnih funkcij
Za specifično odpravljanje težav je vgrajen generator poljubne valovne oblike (AWG) s hitrostjo vzorčenja 160 MSa/a, navpično ločljivostjo 14 bitov in največjo frekvenco 30 MHz.
dostavni paket z dodatki
Posebnosti:
  • 250 MHzpasovna širina
  • Število analognih vhodov maks. 4
  • 17,78 cm (7 palcev) zaslon občutljiv na dotik, podpira upravljanje s kretnjami
  • Zajem vzorca v realnem času s 50.000 wfms/s, zajem segmenta 700.000 wfms/s
  • 16-kanalni logični analizator
  • ADC z visoko 12-bitno ločljivostjo
  • Integriran AWG
Značilnosti:
  • dolžina snemanja 100 M
  • Prikaz valov signala v realnem času na osebnem računalniku
  • Vmesniki: USB, LAN, HDMI
  • Ločljivost zaslona: 1024 x 600 slikovnih pik, 16:9
  • Horizontalna hitrost skeniranja: 1 ns/div - 1000 s/div, korak 1-2-5
  • Zajemalne funkcije: vzorec, vrh, visoka ločljivost, povprečje, segmentacija
  • Sprožilni viri: CH1, CH2, CH3, CH4, LA
  • Vertikalna občutljivost: 200 µV/div-10 V/div
  • Hitrost vzorčenja AFG: 160 MSa/a
  • Navpična ločljivost AFG: 14 bit
  • Največja frekvenca AFG: 30 MHz
Besedilo je strojno prevedeno.
Tehnične podrobnosti
Embalaža brez plastike embalaža brez plastike
Globina pomnilnika/kanal 100 Mpts
Izvedba (merilna tehnika) 12 Bit
Kalibrirano delovni standardi (lastni)
Mera, dolžina 160 mm
Mera, višina 78 mm
Mera, širina 260 mm
Merilna kategorija (LOV) CAT II
Navpični odklon ±2 V (500 μV/div – 200 mV/div)
±80 V (500 mV/div – 10 V/div)
Območje vhodne napetosti 300 V
Območje časovna baze 1 ns/div - 1000 s/div, korak po 1-2-5
Oskrba z napetostjo 12 V 4 A Tip-C
Pasovna širina 250 MHz
Prikaz (način, velikost, vrstice/mesta/ločljivost) LCD zaslon na dotik, 1024 x 600 slikovnih pik
Stopnja vzorčenje na kanal 1.25 GSa/s
Teža 1.5 kg
Velikost zaslona 17.78 cm
Vhodna impedanca 1 MΩ ± 2%
Vhodni sklop DC, AC, ozemljitev
Vmesnik (komponente) USB-C, USB naprava, USB-host, HDMI, LAN
Vrsta/ločljivost zaslona 1024 x 600 str
Značilnosti osciloskopa digitalni osciloskop (dso), funkcijski generator, logični analizator
Pogled uporabnika
Digitalni osciloskop Voltcraft DOV2504F LA 250 MHz je izbira tistih uporabnikov, ki iščejo natančno, odzivno in sodobno rešitev za vsakodnevno delo v laboratoriju ali delavnici. Običajno ga uporabljajo študenti elektrotehnike, inženirji, tehnični navdušenci ter vsi, ki potrebujejo hitro in zanesljivo analizo električnih signalov na štirih kanalih hkrati.
Zakaj kupiti na Enaa
Odgovori na pogosta vprašanja
Ali lahko ta osciloskop uporabljam tudi za avtomobilsko diagnostiko?
Kateri tipi sond so združljivi s tem modelom?
Kaj pomeni 12-bitna ločljivost pri tem osciloskopu?
Ali osciloskop omogoča zajem in shranjevanje daljših sekvenc signalov?
Kaj naj storim, če je signal na prikazu prešibak ali izkrivljen?
Opis posodobljen: december 2025
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
Conrad Electronic SE Klaus-Conrad-Str. 1 92240 Hirschau Germany
https://www.conrad.de/de/marken/voltcraft.html
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
5,00 na podlagi 5 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.