Digitalni osciloskop Voltcrat DOV1254F LA 125 MHz 4-kanalni 1.25 GSa/s 100 Mpts 12 Bit
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,80 (5 ocen)
Več podobnih: Laboratorijska tehnika Voltcraft
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: 153350787
S točkami zvestobe do popustov: 98 točk.
Voltcraft DOV1254F LA – digitalni osciloskop za natančno laboratorijsko analizo
Za zahtevne meritve in analizo Visoka merilna natančnost Digitalni prikaz za enostavno uporabo
  • 4-kanalna zasnova za več signalov hkrati
  • 125 MHz pasovna širina za širok nabor aplikacij
  • Hitro vzorčenje 1,25 GSa/s za natančne rezultate
  • Digitalni prikaz olajša odčitavanje
  • Primeren za razvoj, diagnostiko in raziskave
Kakovosten, inovativen in kompakten
Odlični tehnični podatki
Številne sprožilne funkcije
Specifikacije Voltcraft DOV1254F LA
DOV1254F LA ima pasovno širino 125 MHz in štiri analogne vhode. Dolžina zapisa signala je 100 M, možen pa je tudi prikaz valov signala v realnem času na osebnem računalniku za jasno predstavitev in oceno. Štirje vhodi od CH1 do CH4 in 16-kanalni logični analizator so na voljo kot prožilni viri. Izbirate lahko med načini zajema vzorec, vrh, visoka ločljivost, povprečje in segmentacija. Navpična občutljivost je nastavljiva od 200 µV/div do 10 V/div.
Integriran generator poljubnih funkcij
Za specifično odpravljanje težav je integriran generator poljubne valovne oblike (AWG) s hitrostjo vzorčenja 160 MSa/a, navpično ločljivostjo 14 bitov in največjo frekvenco 30 MHz.
dostavni paket z dodatki
Besedilo je strojno prevedeno.
Posebnosti:
  • 125 MHzpasovna širina
  • Število analognih vhodov maks. 4
  • 17,78 cm (7 palcev) zaslon občutljiv na dotik, podpira upravljanje s kretnjami
  • Zajem vzorca v realnem času s 50.000 wfms/s, zajem segmenta 700.000 wfms/s
  • 16-kanalni logični analizator
  • ADC z visoko 12-bitno ločljivostjo
  • Integriran AWG
    Značilnosti:
    dolžina snemanja 100 M
  • Prikaz valov signala v realnem času na osebnem računalniku
  • Vmesniki: USB, LAN, HDMI
  • Ločljivost zaslona: 1024 x 600 slikovnih pik, 16:9
  • Horizontalna hitrost skeniranja: 1 ns/div - 1000 s/div, korak 1-2-5
  • Zajemalne funkcije: vzorec, vrh, visoka ločljivost, povprečje, segmentacija
  • Sprožilni viri: CH1, CH2, CH3, CH4, LA
  • Vertikalna občutljivost: 200 µV/div-10 V/div
  • Hitrost vzorčenja AFG: 160 MSa/a
  • Navpična ločljivost AFG: 14 bit
  • Največja frekvenca AFG: 30 MHz
    Tehnične podrobnosti
    Embalaža brez plastike embalaža brez plastike
    Globina pomnilnika/kanal 100 Mpts
    Izvedba (merilna tehnika) 12 Bit
    Kalibrirano delovni standardi (lastni)
    Mera, dolžina 160 mm
    Mera, višina 78 mm
    Mera, širina 260 mm
    Merilna kategorija (LOV) CAT II
    Navpični odklon ±2 V (500 μV/div – 200 mV/div)
    ±80 V (500 mV/div – 10 V/div)
    Območje vhodne napetosti 300 V
    Območje časovna baze 1 ns/div - 1000s/div, korak po 1-2-5
    Oskrba z napetostjo 12 V 4 A Tip-C
    Pasovna širina 125 MHz
    Prikaz (način, velikost, vrstice/mesta/ločljivost) LCD zaslon na dotik, 1024 x 600 slikovnih pik
    Stopnja vzorčenje na kanal 1.25 GSa/s
    Teža 1.5 kg
    Velikost zaslona 17.78 cm
    Vhodna impedanca 1 MΩ ± 2%
    Vhodni sklop DC, AC, ozemljitev
    Vmesnik (komponente) USB-C, USB naprava, USB-host, HDMI, LAN
    Vrsta/ločljivost zaslona 1024 x 600 str
    Značilnosti osciloskopa digitalni osciloskop (dso), funkcijski generator, logični analizator
    Pogled uporabnika
    Digitalni osciloskop Voltcraft DOV1254F LA je odlična izbira za vse, ki pogosto opravljate meritve v laboratoriju, delavnici ali domačem tehnološkem kotičku. Najbolj ga cenijo navdušenci nad elektroniko, študenti in inženirji, ki potrebujejo zanesljivo in natančno merjenje signalov do kar 125 MHz na štirih kanalih. Zaradi visoke natančnosti in 12-bitne ločljivosti se lahko nanj zanesete v najzahtevnejših situacijah, kjer je vsak detajl pomemben za razvoj ali diagnostiko projektov. Uporabniki izpostavljajo zaupanje v blagovno znamko Voltcraft, saj je priljubljena med profesionalci in ponuja razmerje med naprednimi funkcijami in enostavno uporabo.
    Zakaj kupiti na Enaa
    Odgovori na pogosta vprašanja
    Kaj pomeni, da ima osciloskop 12-bitno ločljivost in kako to vpliva na meritve?
    Kako napredno lahko analiziram podatke, ki jih izmeri ta osciloskop?
    Ali je vmesnik enostaven za uporabo tudi, če še nikoli nisem delal z digitalnim osciloskopom?
    Opis posodobljen: december 2025
    Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
    Conrad Electronic SE Klaus-Conrad-Str. 1 92240 Hirschau Germany
    https://www.conrad.de/de/marken/voltcraft.html
  • Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
    Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
    4,80 na podlagi 5 ocen
    Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.