Tektronix TBS1052C-EDU digitalni osciloskop 50 MHz 2-kanalni 1 GSa/s 20 kpts 1 kos
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
5,00 (5 ocen)
Več podobnih: Laboratorijska tehnika Tektronix
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: 153385088
S točkami zvestobe do popustov: 55 točk.
Tektronix TBS1052C-EDU digitalni osciloskop za zanesljive elektronske meritve
Primerno za laboratorijsko analizo Priporočeno za izobraževanje Dve neodvisni merilni poti
  • 50 MHz pasovne širine pokrije širok nabor osnovnih analiz
  • 1 GSa/s hitrost vzorčenja omogoča pregled finejših podrobnosti v signalih
  • Dva kanala za sočasno primerjavo ali analizo
  • Kompakten in enostaven za uporabo v laboratoriju ali učilnici
  • Spodbuja učenje in razumevanje osnov elektronike
Digitalni shranjevalni osciloskop serije TBS1000C ponuja stroškovno učinkovito delovanje v kompaktni zasnovi. Zasnovan je posebej za potrebe sodobnih izobraževalnih ustanov, inženirjev in proizvajalcev vgrajenih sistemov. Naprava ima 7", barvni zaslon WVGA s hitrostjo vzorčenja do 1 GS/s, pasovne širine od 50 MHz do 200 MHz.
Tako se lahko hitreje učite in delate
Različni načini proženja in pridobivanja
Avtomatske meritve in analize
FFT funkcija
HelpEverywhere®
Jezik pomoči ustreza ustreznemu uporabniškemu vmesniku.
Inovativne nove rešitve za usposabljanje
Prilagodljiv prenos podatkov
TekScope
Računalniški priključek
Kickstart
Besedilo je strojno prevedeno.
Posebnosti:
Digitalni spominski osciloskop
  • Pasovna širina 50 MHz
  • hitrost vzorčenja 1 GS/s
  • 2 kanala
    Značilnosti:
    2-kanalni modeli
  • hitrost vzorčenja 1 GS/s na vseh kanalih
  • globina pomnilnika z 20.000 točkami na vseh kanalih
  • Napredni prožilci vključujejo impulzne, runtne in linijske prožilce
  • 7", WVGA barvni zasloni s 15 vodoravnimi razdelki prikazujejo 50% več signalov
  • 32 avtomatskih meritev
  • FFT z dvojnim oknom s hkratnim pogledom na časovno in frekvenčno domeno
  • sprožilni frekvenčni števec
  • funkcijo pan in zoom
  • Majhne dimenzije in majhna teža
  • Zasnova brez ventilatorja prispeva k tihemu delovanju
  • Sprednja plošča z gostiteljskimi vrati USB 2.0 za hitro in enostavno shranjevanje podatkov
  • HelpEverywhere® uporabnikom omogoča ogled uporabnih nasvetov neposredno na zaslonu
    Tehnične podrobnosti
    Globina pomnilnika/kanal 20 kpts
    Kalibrirano delovni standardi (lastni)
    Mera, dolžina 106.68 mm
    Mera, višina 154.95 mm
    Mera, širina 325.12 mm
    Navpični odklon 8
    Območje vhodne napetosti 1 mV - 10 V
    Oskrba z napetostjo 100 - 240 V
    Pasovna širina 50 MHz
    Stopnja vzorčenje na kanal 1 GSa/s
    Teža 1979 g
    Velikost zaslona 7 Zoll (17.78 cm)
    Vhodna impedanca 1 MOhm
    Vrsta/ločljivost zaslona TFT 800 x 480 piksel
    Enaa povzetek
    Vir priporočila: Enaa vodiči in izkušnje ekipe.
    Pogled uporabnika
    Zakaj kupiti na Enaa
    Odgovori na pogosta vprašanja
    Ali je ta osciloskop primeren za začetnike v elektrotehniki?
    Za kakšno raven zahtevnosti meritev je najbolj primeren?
    Ali je možna povezava s računalnikom za prenos in obdelavo podatkov?
    Kako pogosto je potrebno kalibrirati to napravo?
    Kaj storiti, če potrebujem dodatne sonde ali opremo za uporabo z osciloskopom?
    Opis posodobljen: april 2026
    Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
    Tektronix GmbH Heinrich-Pesch-Str. 9-11 50739 Köln Germany
    https://www.tek.com/
  • Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
    Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
    5,00 na podlagi 5 ocen
    Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.