Digitalni osciloskop Rigol DS2102A 100 MHz 2-kanalni 1 GSa/s 7 Mpts 8 Bit digitalni pomnilnik (DSO)
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Digitalni spominski osciloskop DS2102A ima 2 vhodna kanala in pasovno širino 100 MHz. Velik pomnilnik s 14 Mpts in frekvenca vzorčenja 2 GS/s omogočata natančne prikaze signalov. Izjemno velik 20,3 cm barvni TFT-zaslon omogoča dobro razlikovanje med posameznimi merilnimi kanali in prikaz številnih parametrov. Vmesniki LAN, USB in RS-232 ter obsežne matematične funkcije in podpora za tiskalnike, združljive s PictBridge, sodijo med standardno opremo.
Posebnosti:
Pasovna širina: 100 MHz
Tehnične podrobnosti
| Globina pomnilnika/kanal | 7 Mpts |
| Izvedba (merilna tehnika) | 8 Bit |
| Kalibrirano | delovni standardi (lastni) |
| Kanali (LOV - samo za naslove) | 2-kanalni |
| Mera, dolžina | 130 mm |
| Mera, višina | 179 mm |
| Mera, širina | 362 mm |
| Merilna kategorija (LOV) | CAT I |
| Navpični odklon | 500 µV – 10 V/div |
| Območje vhodne napetosti | 300 V |
| Območje časovna baze | 5 ns – 50 s/div |
| Oskrba z napetostjo | 115 V/AC, 230 V/AC |
| Pasovna širina | 100 MHz |
| Prikaz (način, velikost, vrstice/mesta/ločljivost) | Barvni TFT-zaslon |
| Stopnja vzorčenje na kanal | 1 GSa/s |
| Teža | 3.9 kg |
| Velikost zaslona | 20.3 cm |
| Vhodna impedanca | 1 MΩ,50 Ω |
| Vhodni sklop | AC, DC, GND |
| Vmesnik (komponente) | USB, USB-host, Ethernet |
| Vrsta/ločljivost zaslona | 800 x 480 slikovnih točk |
| Značilnosti osciloskopa | digitalni osciloskop (dso) |
| Število analognih vhodov maks. | 2 |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
Rigol Technologies EU GmbH
Carl-Benz-Str. 11 82205 Gilching Germany
info@rigol.com
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com