Multipraktik Gorenje SBR1000BE, 1100 W
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,80 (55 ocen)
Več podobnih: Kuhinjski roboti Gorenje
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: go512145
S točkami zvestobe do popustov: 13 točk.
Multipraktik Gorenje SBR1000BE se lahko pohvali z zmogljivim izmeničnim motorjem z močjo do 1100 W. Gre za vsestransko uporaben univerzalni kuhinjski mešalnik, ki ga boste lahko uporabljali za:
  • mešanje poljubnih sestavin;
  • gnetenje testa za kruh in druge jedi;
  • mletje kavnih zrn;
  • hitro in temeljito ožemanje citrusov;
  • drobljenje ledu;
  • strganje sestavin (na fine ali drobne koščke);
  • rezanje itn.
  • 1,5-litrski vrč;
  • 2,4-litrska posoda za sekljanje in
  • 1,5-litrska posoda za mešanje
Tehnične podrobnosti
Moč motorja (max) 1,100 W
Vrsta motorja Izmenični motor za zanesljivo delovanje
Enostavno čiščenje Enostavno čiščenje
Oblika rezila Dvokrako rezilo
Prednastavljeni programi za hitro izbiro Drobljenje ledu, Pulzno delovanje za kratke cikle, Smoothie
Gumb za vklop Gumb za vklop/izklop in regulacijo vrtljajev
Uporabna prostornina mešalne posode 1.5 l
Prostornina posode sekljalnika 2.4 l
Prostornina vrča 1.5 l
Juicer Juicer
Nogice za stabilnost Vakumske nogice za popolno stabilnost
Varnostno stikalo za popolno varnost Varnostno stikalo za popolno varnost
Material ohišja Plastika + kovina
Dolžina priključnega kabla 0.9 m
Mere (Š×V×G) 26.5 × 29 × 43 cm
Mere embaliranega izdelka (Š×V×G) 54.5 × 28 × 41.5 cm
Neto teža 5.9 kg
Bruto teža 8.1 kg
Priključna moč 960 W
Šifra 512145
EAN koda 3838942065781
Navodila za Multipraktik Gorenje SBR1000BE, 1100 W
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,80 na podlagi 55 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Kuhinjski roboti
Ocena
Vhodna moč
Prostornina posode
Ribanje
Rezanje
Mešanje
Mlinček za meso
Ožemalnik citrusov
Material posode
Barva
Garancija
Ta izdelek
Kuhinjski robot Bosch MultiTalent 3
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
5,00 (5 ocen)
Od 700 W do 900 W
1,2–3,4 l
Da
Da
Ne
Ne
Plastika
Bela
1 leto
Od 450 W do 650 W
1,2–3,4 l
Plastika
Srebrna/siva
1 leto
Od 1000 W do 1250 W
6–7 l
Kovina
Srebrna/siva
Od 1000 W do 1250 W