Zipper ZI-BRM508 bencinski kosilnica 3600 W Širina reza (maks.) 508 mm
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Zipper ZI-BRM508 – zmogljiva kosilnica za hitro in enostavno košnjo večjih zelenic
Zipper ZI-BRM508 je idealna za uporabnike, ki želijo učinkovito in hitro pokositi velike površine brez napora.- Bencinski motor z močjo 3600 W za večjo zmogljivost
- Maksimalna širina reza 508 mm za hitrejšo obdelavo trate
- Zasnovana za enostavno upravljanje in zanesljivo delovanje
- Praktična rešitev za dvorišča vseh velikosti in zahtevnosti
Bencinska kosilnica ima močan 4-taktni motor z močjo 3600 W. 6-stopenjska nastavitev višine košnje je idealna za košnjo. Koš za travo ima prostornino 65 l.
Besedilo je strojno prevedeno.
Značilnosti:
Za košnjo vseh vrtov – tudi na pobočjih
Tehnične podrobnosti
| Kapaciteta cilindra | 173 cm³ |
| Moč (podrobnosti) | 3600 W |
| Nastavitev višine košnje | 6 x |
| Prostornina (zbiralna posoda) | 65 l |
| Teža | 42.5 kg |
| Višina reza (podrobnosti) | 25 - 75 mm |
| Vrsta motorja | 4-taktni motor |
| Vrsta pogona (vrtno orodje) | bencinski |
| Širina reza (maks.) | 508 mm |
| Število vrtljajev motorja | 2800 U/min |
Pogled uporabnika
Zakaj kupiti na Enaa
Odgovori na pogosta vprašanja
Ali je Zipper ZI-BRM508 primerna za košnjo visokih ali mokrih trav?
Da, zahvaljujoč zmogljivemu 3600 W motorju in široki širini reza je kosilnica dobro kos tudi nekoliko višji ali gostejši travi. Priporočeno pa je, da v zelo mokrih razmerah kosite počasneje, da preprečite nalaganje trave in dosežete lepši rez.