Ubiquiti gigabitno Layer 2 stikalo USW-16-PoE
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,93 (15 ocen)
Več podobnih: Mrežna oprema Ubiquiti
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
nakup tudi brez registracije
Šifra izdelka: 2sm9ybf4q1a
S točkami zvestobe do popustov: 32 točk.
Ubiquiti USW-16-PoE – učinkovito stikalo za razširitev omrežja
Primerno za manjša poslovna omrežja Omogoča napajanje PoE naprav 16 gigabitnih portov
  • 16 gigabitnih portov za razširitev omrežja
  • PoE podpora za napajanje IP kamer ali dostopnih točk
  • Optimizirano za stabilno in hitro poslovno okolje
  • Upravljanje prometa in segmentacija za večjo varnost
  • Primerno za srednje velike mrežne postavitve
Upravljajte svoja omrežja z ene same nadzorne plošče.
Intuitivna in robustna konfiguracija, nadzor in spremljanje.
Oddaljena nadgradnja vdelane programske opreme.
Specifikacije:
Dimenzije 442,4 x 200 x 43,7 mm (17,4 x 7,9 x 1,7")
Teža brez montažnih nosilcev: 2,8 kg (6,2 lb)
Z montažnimi nosilci: 2,9 kg (6,4 lb)
Material ohišja jeklo SGCC
Strojna oprema
Upravljalni vmesnik Ethernet In-Band
Omrežni vmesnik (16) GbE RJ45 vrata
(2) 1G SFP vrata
Vmesnik PoE (8) PoE/PoE+ (Nožice 1, 2+; 3, 6-)
Skupna prepustnost brez blokiranja 18 Gbps
Preklopna zmogljivost 36 Gbps
Hitrost posredovanja 26,78 Mpps
Način napajanja Univerzalni vhod, 100—240 V AC, 50/60 Hz
Napajalnik AC/DC, notranji, 60W
Podprto napetostno območje 100—240V AC
maks. poraba energije 18 W (brez izhoda PoE)
Skupaj na voljo PoE 42 W
maks. PoE moč na vrata s PSE PoE+: 32 W
Območje napetosti PoE način PoE: 44—57V
PoE+: 50—57 V
ESD/EMP zaščita Zrak: ± 16 kV, kontakt: ± 12 kV
Zaslon LCM (1) 1,3" zaslon na dotik
Gumb Ponastavitev na tovarniške nastavitve
Standard za udarce in vibracije ETSI300-019-1.4
Delovna temperatura -5 do 40 °C (23 do 104 °F)
Delovna vlažnost 10 do 90 % brez kondenzacije
Certifikati CE, FCC, IC
LED diode
Stanje sistema
Ethernet PoE
Hitrost/povezava/dejavnost
Povezava/dejavnost SFP
Zahteve za prijavo
Omrežje UniFi Različica 7.2.94 in novejše
Uradna stran proizvajalca: https://store.ui.com/us/en/products/usw-16-poe
Enaa povzetek
Vir priporočila: Enaa vodiči in izkušnje ekipe.
Pogled uporabnika
Zakaj kupiti na Enaa
Odgovori na pogosta vprašanja
Ali je stikalo USW-16-PoE primerno za domače omrežje ali zgolj za poslovno uporabo?
Katere vrste naprav lahko napajam prek PoE portov?
Kako poteka upravljanje in segmentacija omrežja s tem stikalom?
Ali lahko stikalo uporabljam v gaming okolju?
Opis posodobljen: april 2026
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,93 na podlagi 15 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.